Ja sawantem ?

Hasiok.

Ja sawantem ?

Avatar użytkownika
przez wiejskifilozof 23 kwi 2015, 20:14
Czy ja jestem sawantem ? Nie będę pisał,o czym to jest.Macie GOOGLE.
Tak myślę,że ja chyba nim jestem.Bo wolę rozmawiać o książkach i zwierzętach,nie o życiu.
Mam 38 lat i wymagam opieki innych.
Wolę rozmowę o Oddziale 731, o książce Nikodema Pałasza Brudna Gra, czy też o żuku leśnym niż na tematy życiowe.
To tylko moje przypuszczenie,nie wiem czy jestem sawantem.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
18676
Dołączył(a)
15 sie 2009, 16:08

Ja sawantem ?

przez hobbyturysta 23 kwi 2015, 20:21
Znani sawanci

Leslie Lemke – niedorozwinięty, chory na porażenie mózgowe, niewidomy i wybitnie uzdolniony muzycznie. Jego zdolności ujawniły się, gdy jako młodzieniec w wieku 14 lat usłyszał w telewizji koncert fortepianowy Piotra Czajkowskiego. Choć nigdy wcześniej nie grał na pianinie, zagrał następnie ten koncert z pamięci od początku do końca. Potrafi zagrać bezbłędnie kilka tysięcy utworów, a także te, które usłyszał po raz pierwszy.
Kim Peek (zm. grudzień 2009) – mimo ogólnych zaburzeń rozwoju znał na pamięć 12 000 książek. Potrafił wymienić nazwy wszystkich miast, autostrad przechodzących przez każde amerykańskie miasto, miasteczko i okręg – a także wszystkie numery kierunkowe, kody pocztowe oraz przypisane do nich sieci telekomunikacyjne i telewizyjne. Znał historię każdego kraju, każdego władcy, jego daty panowania, małżonka i historię. Na podstawie podanej daty urodzenia, w ciągu kilku sekund obliczał dzień tygodnia, w którym dana osoba skończy 65 lat. Rozpoznawał ze słuchu większość utworów muzycznych, podając jednocześnie datę i miejsce ich powstania oraz datę urodzenia i śmierci kompozytora. Postać Kima Peeka posłużyła w 1988 twórcom filmu Rain Man jako pierwowzór postaci Raymonda Babbita, którą odgrywał Dustin Hoffman.
Richard Wawro (zm. luty 2006) - autysta, malarz szkocki. Tworzył niezwykłe poetyckie i odznaczające się niezwykłą precyzją dzieła malarskie. Jego obrazy trafiły m.in. do kolekcji Margaret Thatcher i Jana Pawła II. Wystawiał swoje prace w największych galeriach na całym świecie.
Alonzo Clemons – niepełnosprawny i cierpiący na zaburzenia rozwojowe rzeźbiarz amerykański, w ciągu 20 minut potrafi uformować z wosku wierną podobiznę każdego zwierzęcia, które widział przez kilka lub kilkanaście sekund. Rzeźby Clemonsa są niezwykle realistyczne, ukazują każdy szczegół anatomiczny i doskonałe proporcje. Jego prace są wystawiane w galeriach sztuki w Kalifornii i całym USA.
Daniel Tammet – wykazuje objawy zespołu Aspergera, jest synestetykiem. Potrafi dokonywać w pamięci skomplikowanych obliczeń oraz wymienić 22 514 cyfr po przecinku w liczbie pi. Dzięki genialnej pamięci wzrokowej bardzo szybko uczy się języków obcych – zna angielski, niemiecki, hiszpański, esperanto, francuski, fiński, litewski, rumuński, estoński, walijski i islandzki (na opanowanie tego ostatniego wystarczyły mu cztery dni spędzone w Reykjaviku). Stworzył też własny język, który nazwał Mänti (z fińskiego „sosna”). Wydał autobiografię[4].

detektyw monk - potrafi zapamietać jednocześnie cała fabułe wszystkich odcinków Pierwszej miłości oraz imiona i wiek wszystkich aktywnych seksualnie samic z terenu Łosic i okolic :great:
hobbyturysta
Offline

Ja sawantem ?

Avatar użytkownika
przez wiejskifilozof 23 kwi 2015, 20:25
Czyli jestem sawantem w pewnym procecie :mrgreen: Ale odpada matematyka, jestem humanistą.Malarstwo też nie kubie rysować.Muzyka też nie, słuchać owszem.Ale nie umiem grać.Ani też rzeźbić nie umiem.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
18676
Dołączył(a)
15 sie 2009, 16:08

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ja sawantem ?

przez bonsai 23 kwi 2015, 20:29
detektywmonk, Ty wiesz, że Cię lubię, bo obaj niszczymy forumową dewocję i fanatyków pis-owskich, ale przez takie wątki odbierasz sobie powagę. :( I jak ja mam się potem na Ciebie powoływać? Weź to skasuj... ;)
bonsai
Offline

Ja sawantem ?

przez Masturbow 23 kwi 2015, 20:44
bonsai, on naprodukował w ciągu ostatniego roku jakieś 8249374 tego typu wątków, przejrzyj hasiok. nikogo już to nie dziwi :D
Masturbow
Offline

Ja sawantem ?

Avatar użytkownika
przez NN4V 24 kwi 2015, 00:06
Co to jest "hasiok"? Chodzi mi genezę nazwy.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Posty
4892
Dołączył(a)
01 kwi 2015, 14:08
Lokalizacja
Wrocław

Ja sawantem ?

Avatar użytkownika
przez Śmiercionauta 24 kwi 2015, 00:12
detektywmonk, temat wywalam do kosza.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
8906
Dołączył(a)
16 sty 2012, 18:55

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Przeskocz do