Skocz do zawartości
Nerwica.com

co można zrobić aby poprawić bezpieczeństwo swojego komputer


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

pytam sie

co można zrobic aby poprawić bezpieczeństwo swojego komputera, chodzi mi o zagrożenie ze strony służb, które próbują zebrac dane z mojego dysku, kamerują mnie a potem to wszystko zostanie wykorzystane przeciwko mnie

proszę o wypowiadanie się tylko na temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej odłączyć się od sieci, to najprostsza metoda. Na tym polega kontakt ze światem, że coś wchodzi coś wychodzi. Chodzi o dane. Wysyłasz i odbierasz pakiety. Nie jestem ekspertem od bezpieczeństwa, ale zawsze jest jakiś sposób na podsłuch. Jak dla mnie najlepsza metoda, to po prostu nie mieć nic do zarzucenia sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce się odłączać od sieci :/

goodluck, co to znaczy szyfrowac dysk?

 

zamiast rutoera tp link korzystam z prenosnego punktu dostepu wifi na komórce i mam hasło

 

Candy14 jedyny lek jaki moge brać to topiramat i ketrel na spanie, a reszta to trucizna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam sie

co można zrobic aby poprawić bezpieczeństwo swojego komputera, chodzi mi o zagrożenie ze strony służb, które próbują zebrac dane z mojego dysku, kamerują mnie a potem to wszystko zostanie wykorzystane przeciwko mnie

proszę o wypowiadanie się tylko na temat

 

 

Najpierw zadaj sobie pytanie po co ktoś chciałby Cię podsłuchiwać czy podglądać? Pracujesz w jakiejś korporacji, jesteś szefem zarządu wielkiej firmy albo robisz interesy z Kulczykiem że ktoś chciałby Cię podsłuchiwać? Ludzie mają ważniejsze rzeczy do roboty.

Jak to Ci przeszkadza to zaklej kamerę taśmą izolacyjną, to samo zrób z mikrofonem, nie będzie ani nic słychać, ani nic widać.

chcą niszczyć ludzi świadomych, myślących samodzielnie

a potem zniszczyć rasę białą, a z resztki zrobić hodowlanych białych niewolników

wszystko przy ogólnej aprobacie społecznej, w imię poprawności politycznej ...

zresztą cały sztab ludzi nie będzie pracował akurat nade mną czy tobą, to wszystko będą analizować i rejestrować programy komputerowe

poczytaj w sieci,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×