Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie odnosnie ręki


dj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny...

A więc początek mojego problemu przedstawilem juz w innym poscie...

Osobiscie uwazam i z cierpie na nerwice lękową, i jak narazie tym się pocieszam ale mój problem wygląda nieco inaczej.

 

A więc od okolo tygodnia odczuwam lekkie mrowienie lewej ręki (tzn. inaczej ją czuje...), niemoge w zaden sposób odciągnąć uwagi mózgu od tego faktu + do tego mam problemy z zasypianiem (lęki ze się nieobudze jutro itp schizy) czasami łykam po takich jazdach hydroxyzyne i zasypiam... Jeszcze do tego dziś się dowiedzialem ze dopiero termin do kardiologa jest na MARZEC 2007 to juz calkowicie mnie h** strzelił, jak ja wytrzymie do tego czasu...

Zrobilem sobie morfologie ob i ths wszystko w normie

 

Ale jak napisalem na wstępie mam pytanie odnośnie ręki (lewej)

tzn. od tygodnia odczuwam dziwne mrowienie (coś takiego jak w przypadku uderzenia w nerw w okolicy lokcia) niestety niepamiętam czy się uderzylem czy nie, oraz czasami "tiki" mięśni w tej ręce rozciąga się to wszystko od lewego barku, sprawdzalem siłe tej ręki i jest taka sama jak zawsze tylko troche mniej wytrzymala (podnoszenie cięrzarów, ostatnio coraz rzadziej)... acha gdy się rano budze to z ręką troche lepiej

 

+ jeszcze jedno pytanie odnośnie wizyt prywatnych...

Ile kosztuje wizyta prywatna u kardiologa i czy wykonuje on na miejscu Echo (oczywiscie jesli posiada takie urządzenie)

 

wszystko zależy od miejsca zamieszkania i renomy danego kardiologa ale wizyta ok 100 złotych + 100 złotych usg serca czyli tzw echo(*dop. didado1)

 

A zapomniałbym czasami odzuwam takze duszności oraz jgby mi ktoś uciskał klatke piersiową z lewej strony dzieje się tak kilka dni, rozpoczelo się to razem z tą ręką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×