ot

Hasiok.

to jest fajne życie

przez C&S 05 sie 2017, 11:46
sailorka, ja nie mam ręki to muszę, ty nie masz nogi to nie musisz...

Zaburzenie psychiczne to najczęściej nie stan trwały - jak człowiek bez ręki czy nogi.

wiejskifilozof, do prostych prac nawet się nie nadajesz? Lepiej żyć za cudze prawda? Zastanów się jak sobie poradzisz w przyszłości, gdy zbraknie Ci rodziców, a renty nie starczy nawet na rachunki. Za co będziesz żył?

Chcesz przeżyć przygodę? - wyznacz własną trasę!
C&S

to jest fajne życie

przez wiejskifilozof 05 sie 2017, 12:14
Czy każdy to nie wiem.Wiesz,ja bym nie nazywał nerwicy i depresji.Pierdołami,ja tego nie mam.Tej całej nerwicy,ale ludzie mają i to przeżywają.

to jest fajne życie

przez Michellea 05 sie 2017, 12:49
sailorka napisał(a):takie pierdoły jak depresja czy nerwica

Aha... :shock:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

to jest fajne życie

przez bringthenoise 05 sie 2017, 13:33
sailorka, po raz kolejny wykazalas sie ignorancja i lekcewazeniem problemow innych osob. Moze jakbys z powodu depresji stracila chec zycia, prace i wiekszosc znajomych, zrozumialabys co czuje taki czlowiek. Juz nie pierwszy raz w takim tonie wydajesz sądy o chorobach innych ludzi. Niedawno zapytalas wiejskiego filozofa czemu przebywa "z takimi ludzmi" kiedy pisal o uposledzonych w swoim osrodku. A ci uposledzeni sa czesto bardziej wartosciowymi ludzmi, niz ci ktorzy patrza na nich jak na gorszych, mniej "uzytecznych" z powodu choroby. Sprawdzone info. I nie, nie chcialabym miec renty. Wole pracowac.

Dorosla kobieta, a ignorancja nastki w rożowej spodniczce spod remizy.

to jest fajne życie

przez White Rabbit 05 sie 2017, 13:34
sailorka napisał(a):też mam rentę, ale my mamy schizofrenię, a takie pierdoły jak depresja czy nerwica to ma teraz prawie każdy, i co, każdy by chciał być na rencie, tak?
Są również 'schizofrenicy', którzy doświadczają regularnie nawracającego epizodu maniakalnego tworzenia po forum postów z pytaniem "Czy to schizofrenia czy nerwica??", wszak objawów nie widać . Są także ludzie z zaburzeniami lękowymi, których atak sie nie kończy, farmakologiczna terapia [ani żadna inna] nie przynosi rezultatów, którzy pożegnali się z wyjściami z domu, rolkami, jazdą na desce wszelakiej i innymi rozrywkami ciężko i nieuleczalnie chorych.

to jest fajne życie

przez sailorka 05 sie 2017, 13:51
bringthenoise, nie znasz, nie oceniaj, dobrze? a może to Ty jesteś na różowo i masz kompleksy z tego powodu, co?
Cześć, jestem czubkiem

to jest fajne życie

przez C&S 05 sie 2017, 13:54
sailorka, to ciekawe, że wymagasz od kogoś czegoś, do czego sama się nie stosujesz..

C&S

to jest fajne życie

przez sailorka 05 sie 2017, 14:17
C&S, owszem, nikogo nie oceniam. czy powiedziałam coś o kimś tutaj? a bringthenoise wyjeżdża mi z tym różem. i po co?
Cześć, jestem czubkiem

to jest fajne życie

przez bringthenoise 05 sie 2017, 15:43
sailorka napisał(a):bringthenoise, nie znasz, nie oceniaj, dobrze?

Sama sie do tego zastosuj.
Jestes ignorantka, oceniajac cos czego nie najwyrazniej nie rozumiesz. Napisalas, ze choroby, ktore dotycza wiekszosci ludzi z tego forum to pierdoly. Zanim znow napiszesz/powiesz cos co moze zranic osoby piszace na tym forum pomysl chwile. Albo po prostu nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia.

to jest fajne życie

przez sailorka 05 sie 2017, 19:10
bringthenoise napisał(a): (...) Jestes ignorantka (...)

ja nie nazwałam nikogo obraźliwie, a wobec mnie lecą takie teksty. trochę kultury proszę
Cześć, jestem czubkiem

to jest fajne życie

przez ( Dean )^2 05 sie 2017, 19:51
wiejskifilozof napisał(a):Być niepełnosprawny intelektualnie w stopniu lekkim i być na rencie socjalnej.Polecam.

Cóż lepsze to niż być pozornie zdrowym,mieć wykształcenie techniczne i kompletnie nie radzić sobie z życiem.
C&S napisał(a): wiejskifilozof, do prostych prac nawet się nie nadajesz? Lepiej żyć za cudze prawda? Zastanów się jak sobie poradzisz w przyszłości, gdy zbraknie Ci rodziców, a renty nie starczy nawet na rachunki. Za co będziesz żył?

A daj mu spokój,renta to parę groszy,państwo nie ucerpi na tym nic.Jeśli nie jest ciężko zaburzony to pójdzie do pracy w żabce a jeśli jest to trafi do ośrodka.
Najgorszy jest wiatr.

to jest fajne życie

przez wiejskifilozof 05 sie 2017, 20:16
Nie atakujcie sailorka,ona jest fajna.Cóż,ja jestem niepełnosprawny.Wy jesteście zdrowi,nerwicę można wyleczyć.Mnie nie.

to jest fajne życie

przez C&S 05 sie 2017, 20:32
wiejskifilozof, bzdura. Intelekt jest płynny.

C&S

to jest fajne życie

przez NN4V 05 sie 2017, 21:09
sailorka napisał(a):... i co, każdy by chciał być na rencie, tak?

Nie.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Sortuj wg