Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja luki w pamięci i otępienie. Proszę o pomoc


SzymekWCH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 19 lat i od czasu śmierci mojego ojca gdy miałem 17 lat zaczeło dziać się ze mną coś złego więc zacznę od początku.

W tą samą noc gdy zmarł ój ojciec zaczełem odczuwać silne bóle serca i jego kołatanie do tego straszna tęsknota za ojcem i strach przed śmiercią matki ponieważ mama miesiąc poźniej dostała zawału ale dodam że ojciec umarł podczas ósmego zawału więc leczył się na serce od 13 lat i było tylko gorzej, moje teraźniejsze obiawy to:

Od dłuższego czasu odczuwam takie jak to nazwać fachowo hmm otępienie, czyli pustkę w głowie, bezradność, brak koncentracji, pamięci,

czasami problemy z płynnością mowy, podrażnienie, nerwowość, niechęć do wszystkiego, duże problemy ze zrozumieniem to co ktoś mówi,

brak kreatywnego myślenia, wrodzonej inteligencji, taki wewnętrzny niepokój.

Wizyte u psychiatry mam dopiero na 30 stycznia narazie od wczoraj biore Fluoksetyne 10 mg i Hydroxyzyne na uspokojenie dodam że chodziłem już do psychiatry ale on tylko leki mi dawał i nic więcej nawet mi nie powiedział konkretnie co mi jest może wy mi powiecie co mi jest. Czekam na wasze odpowiedzi

Pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×