Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukryte kamery w waszym domu - ruter TP LINK


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam 100% pewności ale docierają do mnie pewne sygnały z których wynika, że nie tylko monitor(cały laptop) jest kamerą ale coraz więcej urządzeń w waszym/moim domu( np. rutery firmy "TP-LINK"). To nie żart.

 

Niektóre urządzenia mają kamerę której nie widać gołym okiem.

 

Może to i głupie ale przyglądając się niektórym ludziom którzy mnie podglądają przez monitor; mieszkam od nich w odległości 50-120km…. Chodzi o to, że jest np. taka sytuacja – monitor mam schowany do szafki… wstaję rano na oddział … i gdy już jestem na miejscu to odnoszę wrażenie że oni mnie widzieli mimo tego, że laptop był schowany…. Oczywiście monitor mam schowany …a tu proszę: cała litania sygnałów które podpowiadają mi że "oni mnie nadal widzą"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, taka choroba :-|

No właśnie. Przy schizofreni to niestety częste. Mało który schizofrenik przyznaje się przed sobą sam że jest chory a o łykaniu leków nie ma mowy przynajmniej jak jest w psychozie. Może lepszy dla Ahmy by był oddział całodobowy. Nie koniecznie zamknięty, ale jednak całodobowy by personej przypilnował z lekami i obserwował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, powiedz lekarzowi, oni od tego są żeby nam pomagać, dlaczego masz się sama zmagać z tymi objawami? Przecież chyba nie chcesz nadal mieć wrażenia, że ktoś Cię obserwuje czy prześladuje, męczące to jest prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×