Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu


Gość Nortt

Rekomendowane odpowiedzi

alicja-31 jak Cie paluchy swierzbia to lepiej wez wode i sie najeb bo to potrafisz najlepiej robic w swoim marnym zyciu,a pozniej zdychaj na kacu

Kowal i Alicja dostali już pare godzin urlopu od forum,naprawdę chcesz bym zrobił to samo?

I są proszeni o nieprowokowanie

 

OSTATNIE OSTRZEŻENIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę w zrzutach coś takiego:

 

Przechwytywanie1.JPG

 

Może mi ktoś wyjaśnić jakie kryteria komuś przyświecały?

Ja dziecinnieję nieco po alkoholu - ale widzę, że niektórzy modzi mają tak na stałe (a ja na początku jakiś czas temu zakładałem, że to była merytoryczna ocena moich zachowań)...

A odnośnie międzyludzkich zachowań i logiki, to moglibyście zrobić w TECHNICZNYCH temat "BANY - KTO KOMU I ZA CO" - starczy odwagi, czy z podwiniętym

ogonem będziecie dalej z frustracją i po kryjomu banować po nocach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzucony, drogi "panie Cukrze" - zgadza się, za grożenie samobójstwem dostaje się bana, ponieważ jest to niezgodne z Regulaminem Forum.

Pomimo wszystko cieszę się, że jesteś ponownie na forum i jeśli znowu będziesz miał problemy z myślami samobójczymi, naprawdę spróbujemy Ci pomóc, o ile nie będziesz nas stawiał przed faktem - róbcie i mówcie, co chcecie, ja idę się zabić.

Tyle w kwestii wyjaśnienia.

 

A wracając do tematu, chciałabym aby posty powróciły do zagadnień merytorycznych związanych z alkoholizmem albo dotyczyły problemów życia codziennego osoby uzależnionej. Spróbujcie w ten sposób sobie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Moderatorzy, podpisuję sie pod tym, co napisał Kowal... Szczerze napisałam co myślę, dostałam za to bana, natomiast osoba do której skierowałam posta obraziła mnie na poprzedniej stronie...rozumiem, że nie mogę się teraz do tego odnieść, bo znowu będzie ban?? Troszku niesprawiedliwe...

 

Odpowiem tylko bardzo ogólnie: moje życie jest moim życiem i dosyć mi zazwyczaj odpowiada (na pewno nie jest marne), wczorajszy wieczór zaliczam do bardziej udanych zresztą :twisted: Nie mam dzisiaj kaca, dzieci nakarmione, szczęśliwe, zapas krokietów w zamrażarce ready, samochód lśni czystością, zaraz idziemy na spacer, co polecam wszystkim z okazji niedzieli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×