Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich ia szczególnie tych z ChAD


lemmy26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum.

Mam na imię Malgosia i bardzo liczę na to że z waszych doświadczeń dowiem się jak radzicie sobie z ChAD

jakie leki zapisywali Wam lekarze jak na Was działały i ktore okazywaly sie naprawde skuteczne

Ja ChAD mam zdiagnozowaną od 3 lat Oczywiście wczesniej brałam antydepresanty, ktore przepisywal mi lekarz pierwszego kontaku

Jednak w koncu /mając totalnego doła/trafiłam do psychiatry i tam dostałam alventa,ketilept i convulex.Poprawiło się o tyle że znowu dostałam jazdy na remonty,zmianę swojego życia nowe pomysły na pracę ,niekontrolowane zakupy kredyty ,wszechmoc, itp.itd.

Potem doł i znowu do lekarza Ta sytuacja trała do 2012r.Lekarka do ktorej chodzilam odeszla a kolejny lekarz kazal mi odstawic convulex

stwierdzil ze nie widzi u mnie objawow tej choroby, przepisal lerivon,biotropil i bioxetin I wystrzelilam w kosmos dostalam hipomani

Koleżanka poleciła mi dwoch innych lekarzy ktorzy jednym glosem mowią że mam ChAD

Teraz biore ketilept i depatinę/przedtem convulex na ktorym przytylam ok.12 kg/-od jednego lekarza/

Drugi lekarz przepisał mi lamotrix i kepilept oraz Abilify/miałam psychozę,omamy/

wiem że musze zdecydować się na jednego lekarza ,ale jak to zrobić i czym się kierować.?

jestem bardzo nieufna w tym temacie Boję się brać ten lek lamotrix bo dużo naczytałam się o odwarstwieniu naskórka czy faktycznie jest to czesty efekt uboczny?Znowu depatina to tycie.Mieć odwarstwiony naskorek czy być gruba a zatem chora

Tak trudno mi podjąc decycję Pomóżcie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×