Skocz do zawartości
Nerwica.com

o to moja historia prosze o pomoc


wikola

Rekomendowane odpowiedzi

mianowicie witam , jestem chłopakiem mam 19 lat i mam powazny problem mianowicie zastanawiam sie od dawien dawna co mi dolega , czuje sie jakby siedziały we mnie dwie osoby jedna bardzo wrazliwa natomiast druga skrajnie przeciwna i walcze ze soba jestem bardzo wstydliwy wszystkim sie przejmuje na prawde złe spojrzenie powoduje u mnie powod do dlugich na mysłow i niestety nie potrafie kontrolowac swoich mysli mimo ze bym chciał intuicyjnie bede sie z byle jakiego powodu denerwował motyle w brzuchu na podobe przed jakims egzaminem , moge dostac smsa z trescia musze powiedziec ci cos , zaraz moje serce bije szybko i nie moge sie uspokoic nie potrafie , napady paniki bardzo pocą mi sie dłonie , mam jakies dziwne tiki ktorych nie potrafie sie pozbyc ale to nie sa takie tiki jak w jakies chorobie tylko np musze jakas czynnosc zrobic nie wiem zaklaskac czy cos to jest niedorzeczne , w ogole gdy zamykam drzwi wracam sie 10 razy czy na pewno je zamknalem mimo ze wiem ze sa zamkniete wmawiam sobie ze moga byc otwarte bardzo niedorzeczne mysli o ktorych jezeli nie chce myslec , jestem nastawiony na to zeby myslec i nie umiem nie walcze ze soba wtedy zeby o czyms nie myslec , ja wiem wydaje sie to dziwne ale tak jest , bardzo szybko sie uzalezniam , wszystko schematyzuje robie tak jak chce np biegam na silowni na biezni jestem wykonczony powiem sobie ze wyjde przed silownie zapale bedzie fajnie i zaraz zmienia mi sie klimat , wszystkich bardzo oceniam powierzchownie jak jakas osoba mi sie nie spodoba charakterem odczuwam przy niej dyskomfort objawia sie tez takim specyficznym uczuciem , martwie sie co bedzie jutro , ide do kolegow np co oni powiedza gdy wejde i bardzo mnie mecza takie sytuacje , np teraz mam taka faze zeby siedziec sam w domu , zle oceniam sytuacje bardzo latwo jest mi cos wmowic moje wady nad ktorymi bede sie pozniej zastanawial czy taki jestem mam problemy z tozsamoscia nie wiem sam kim jestem do konca czego chce czuje sie jakby moje zycie nie mialo zadnego celu tylko zeby zyc z dnia na dzien i zeby kolejny dzien przeminał tak jest , odczuwam bardzo czesto zdenerwowanie w brzuchu bez przyczyny nie wiem co sie dzieje zaczynam panikowac czesto zaczynam płakać z niemocy jest to ciezkie powiem szczerze , jestem uzalezniony od papierosow masturbacji , moja dziewczyna jest bardzo delikatna na rzeczy płciowe i ja ja rozumiem całkowicie i kiedy sobie powiem ze nie obejrze sie za innna dziewczyna to tak robie ale moj mozg jakby chcial zeby bylo odwrotnie i walcze ze soba z najmniejsza bzdura i obwiniam sie ze jestem swinia albo cos mimo ze nie obejrzałem sie ale mialem ochote , bardzo mnie mecza moje mysli ciagle spieranie sie ze samym soba , w gimnazjum mialem jeszcze problem z lękami w nocy budziłem sie i mialem ogromna panike biegałem po mieszkaniu nie wiedzialem co ze soba zrobic krzyczałem jak podczas egzorcyzmow lekko to wyglądało wiem ze sie troche rozpisałem , ale prosze o pomoc co ja mam ze soba w koncu zrobic bo ja dluzej tak juz nie moge wytrzymac czuje sie samotny siedze calymi dniami w domu sam przy zaslonietych roletach i nei mam ochoty wychodzic czuje sie nie potrzebny niekochany i mam mysli co zrobiliby gdybym umarł czy by ktos za mna zaplakal i w takim momencie rowniez walcze ze soba zeby o tym nie myslec a dzieje sie inaczej .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×