Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odezwa do założyciela forum


Ivann

Czy osoby chore psychicznie powinny być moderatorami ?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy osoby chore psychicznie powinny być moderatorami ?

    • Tak
      4
    • Nie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż: uważam że czymś bardzo złym jest żeby osoby zaburzone, chore psychicznie (jak zwał tak zwał) były moderatorami (a wszyscy obecni są chorzy). Forum powinny prowadzić osoby nie zdrowe i najlepiej z zewnątrz spoza forum, nie osoby które mają dziesiątki tysięcy postów i "śpią na forum" - bo są to ludzie zboczeni, a osoby które rzetelnie będą sie zajmować forum, odpowiadać na pytania, sprawdzać posty na forum, a nie pisać na nim. Niedopuszczalnym jest to czego byłem świadkiem, że jak kończą się argumenty w dyskusji to moderator grozi banem :shock:

 

Do moderatorów: Ja wiem, rozumiem że jesteście chorzy psychicznie, ale moje tolerowanie tego kończy sie tam gdzie zaczyna sie wasze grożenie banami w zastępstwie argumentów w dyskusji.

 

-- 22 mar 2013, 19:57 --

 

a teraz się spinajcie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast myślę, że niektóre osoby zaburzone, mało tego, że nie powinny być moderatorami, to użytkownikami żadnych forów też być nie powinny a internet mieć w wersji "tylko do odczytu" co Ty na to?

 

Zaufaj mi, jestem na forum od tylu lat, że nikt stąd nie potrafi sprawić że się "zepnę" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednym z założycieli tego forum i ubolewam nad tym co tutaj ostatnio ma miejsce,dochodzą do mnie różna niepokojące sygnały.

Obiecuje przyjrzeć się sytuacji i pojąć odpowiednie kroki jeśli będzie to konieczne,pamiętajmy że to forum jest naszym wspólnym dobrem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż: uważam że czymś bardzo złym jest żeby osoby zaburzone, chore psychicznie (jak zwał tak zwał) były moderatorami

JUż pominę to że mylisz osoby z zaburzeniami z osobami chorymi psychicznie, to tylko świadczy o poziomie Twojej "wiedzy".

Jeśli osoba nie ma orzeczenia o niezdolności do pracy to może być moderatorem tak samo jak może być kierowcą albo sprzedawcą krawatów.

 

a teraz się spinajcie

 

Twój stary :P

 

-- 22 mar 2013, 20:18 --

 

Jestem jednym z założycieli tego forum i ubolewam nad tym co tutaj ostatnio ma miejsce,dochodzą do mnie różna niepokojące sygnały.

To żart tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×