Skocz do zawartości
Nerwica.com

chcą mnie wrobić!!


ania-sivra

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem tu nowa, ale nie wahałam się założyć tutaj konta i napisać posta po moim dzisiejszym dniu! Mieszkam sama, rodzice od czasu do czasu do mnie wpadają bo mieszkają kilka kilometrów dalej. Dzisiaj zapowiedzieli, że przyjdą razem ze swoim znajomym. Zdziwiłam się, bo nigdy tego nie robili ale nie miałam nic przeciw. Kiedy wpadli okazało się, że przyprowadzili ze sobą psychiatrę!! I ja już wiedziałam co się święci.. Niestety poprzedniej nocy zbagatelizowałam sygnały, które wysyłali mi Ludzie ( rzucają czerwone światło na blok naprzeciw mojego, co kilka sekund, żeby mnie ostrzec ). I teraz wiem, że pewnie ten cały psychiatra jest z Tajnych Służb i przekonał moich rodziców do tego, że jestem chora, bo odkryłam ich wszystkie plany.. I proszę, najłatwiej jest wsadzić kogoś w ramkę schizofrenika i kazać mu brać leki. Przecież ja nigdy nie miałam do czynienia z tą chorobą, nie znam nikogo chorego, w mojej rodzinie - o ile sobie przypominam, również nie ma nikogo chorego, a ja mam 22lata i po prostu nie mogę być chora, w dodatku studiuję, zdobywam wiedzę... Jutro mam nakaz przeprowadzenia się do rodziców, psychiatra i omamieni rodzice postawili mi takie ultimatum - albo mieszkam u nich, skoro w tym roku zrezygnowałam ze studiowania ( uczelnia została przejęta...) albo ojciec osobiście zawozi mnie do szpitala psychiatrycznego. Także nie mam wyboru, jednak wiem, że u rodziców będę przez Nich kontrolowana. Rodzice cały czas oglądają telewizor i słuchają radia a te dwie rzeczy zostały przejęte przez tajne służby, które poprzez emitowanie fal z tychże urządzeń otępiają nasze mózgi..

I właśnie tak to wygląda, wszyscy zmówili się przeciw mnie, ja za bardzo nie wiem czym jest schizofrenia ( zasób informacji o chorobie mam taki jak przeciętny człowiek, który nigdy zbytnio się w sprawę nie zgłębiał ), dlatego piszę tu na forum, bo pewnie ktoś jest w podobnej sytuacji do mnie! I może wie jak sobie z tym poradzić? Jak teraz mam udowadniać innym, że jestem normalna i zdrowa?! sąsiadka dzisiaj mi podpowiedziała, żebym szukała informacji w inetrnecie, na forach.. Ona jest od Ludzi i działamy w komitywie, ale nikt nie może wiedzieć, że ze sobą współpracujemy.. Kiedy opowiedziałam o tym rodzicom i facetowi, który okrzyknął się psychiatrom - nie chcieli mi uwierzyć, powiedzieli, że to choroba, lekarz stwierdzil, że będziemy o tym rozmawiać na terapii ( na jakiej terapi?!) i powinnam przyjmowac leki dla własnego dobra. Przecież tu gołym okiem widać, że to spisek, nawet rodzina zmówiła się przeciw mnie! I co ja mam teraz zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice cały czas oglądają telewizor i słuchają radia a te dwie rzeczy zostały przejęte przez tajne służby, które poprzez emitowanie fal z tychże urządzeń otępiają nasze mózgi.

abstrahując od tych fal to jak uczelnia został przejeta, chyba ze to jaks szkoła tzw. lansu i balnsu i padła , pracuejsz i starcza ci na mieszkanie i jedzenie czy rodzicom starcza, jesli rodzicom to moze im sie znudziło skoro nie studiujesz i mozna mniemac ze nie pracujesz a jak pracujesz to za malo zarabiasz i powiedzleli dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice cały czas oglądają telewizor i słuchają radia a te dwie rzeczy zostały przejęte przez tajne służby, które poprzez emitowanie fal z tychże urządzeń otępiają nasze mózgi.

abstrahując od tych fal to jak uczelnia został przejeta, chyba ze to jaks szkoła tzw. lansu i balnsu i padła , pracuejsz i starcza ci na mieszkanie i jedzenie czy rodzicom starcza, jesli rodzicom to moze im sie znudziło skoro nie studiujesz i mozna mniemac ze nie pracujesz a jak pracujesz to za malo zarabiasz i powiedzleli dość.

cóż, studia rozpoczęły się pare dni temu, to po pierwsze, rodzice mnie utrzymują ale chyba nie o tym mowa, bo lepiej kogos utrzymywać niż płacić mu za leki i psychiatrę tak sądzę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice cały czas oglądają telewizor i słuchają radia a te dwie rzeczy zostały przejęte przez tajne służby, które poprzez emitowanie fal z tychże urządzeń otępiają nasze mózgi.

abstrahując od tych fal to jak uczelnia został przejeta, chyba ze to jaks szkoła tzw. lansu i balnsu i padła , pracuejsz i starcza ci na mieszkanie i jedzenie czy rodzicom starcza, jesli rodzicom to moze im sie znudziło skoro nie studiujesz i mozna mniemac ze nie pracujesz a jak pracujesz to za malo zarabiasz i powiedzleli dość.

cóż, studia rozpoczęły się pare dni temu, to po pierwsze, rodzice mnie utrzymują ale chyba nie o tym mowa, bo lepiej kogos utrzymywać niż płacić mu za leki i psychiatrę tak sądzę..

 

 

Nie odpowiedziałaś na pytania...

 

O jakim spisku Ty mówisz??? przeciwko komu??

Jacy ludzie Cie ostrzegają?

Jakie służby tajne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo : wszystko opisałam na początku. spisek przeciw ludziom, który odkryłam, już jakiś czas temu! Ludzie - organizacja przeciwdziałająca Tajnym Służbom, które próbują zmanipulować i kontrolować wszystkich. Skomplikowane, wiem..

 

 

Bardzo ciekawe......

Każdy spisek ma do czegoś doprowadzić....a ten który wykryłaś jaki ma cel?

I jak go odkryłaś?

To nie skomplikowane - tylko wytłumacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym prosiła o poważne odpowiedzi, ja nie robię sobie żartów...

odpowiedzi są na poziomie historii.

to nie jakaś tak historia, tylko historia moich ostatnich dni, streszczona w kilku zdaniach.. Ty sam doskonale pokazujesz swój "poziom" właśnie takimi komentarzami..

 

-- 07 paź 2012, 01:04 --

 

ania-sivra jesteś z bazy Gamma? Odezwij się do mnie!

nie nie, nie przynależę do żadnej bazy.. jestem bardziej " w pojedynkę"

 

-- 07 paź 2012, 01:08 --

 

montechristo : wszystko opisałam na początku. spisek przeciw ludziom, który odkryłam, już jakiś czas temu! Ludzie - organizacja przeciwdziałająca Tajnym Służbom, które próbują zmanipulować i kontrolować wszystkich. Skomplikowane, wiem..

 

 

Bardzo ciekawe......

Każdy spisek ma do czegoś doprowadzić....a ten który wykryłaś jaki ma cel?

I jak go odkryłaś?

To nie skomplikowane - tylko wytłumacz

 

mam nadzieję, że nie robisz sobie ze mnie żartów bo nie lubię tego i wtedy rozmowa jest bez sensu.. spisek, który wykryłam jest prowadzony przez polityków, najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi tego świata, oczywiście w naszym kraju mają swoją siedzibę również.. ma na celu ogłupienie społeczeństwie i sprowadzenie go do wykonywania wszystkiego czego chcą Tajne Służby.. kontrola życia każdego obywatela.. odkryłam go poprzez poszukiwanie odpowiednich informacji i łączenie ze sobą faktów. a potem to Oni zaczęli szukać mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym prosiła o poważne odpowiedzi, ja nie robię sobie żartów...

odpowiedzi są na poziomie historii.

to nie jakaś tak historia, tylko historia moich ostatnich dni, streszczona w kilku zdaniach.. Ty sam doskonale pokazujesz swój "poziom" właśnie takimi komentarzami..

 

-- 07 paź 2012, 01:04 --

 

ania-sivra jesteś z bazy Gamma? Odezwij się do mnie!

nie nie, nie przynależę do żadnej bazy.. jestem bardziej " w pojedynkę"

 

-- 07 paź 2012, 01:08 --

 

montechristo : wszystko opisałam na początku. spisek przeciw ludziom, który odkryłam, już jakiś czas temu! Ludzie - organizacja przeciwdziałająca Tajnym Służbom, które próbują zmanipulować i kontrolować wszystkich. Skomplikowane, wiem..

 

 

Bardzo ciekawe......

Każdy spisek ma do czegoś doprowadzić....a ten który wykryłaś jaki ma cel?

I jak go odkryłaś?

To nie skomplikowane - tylko wytłumacz

 

mam nadzieję, że nie robisz sobie ze mnie żartów bo nie lubię tego i wtedy rozmowa jest bez sensu.. spisek, który wykryłam jest prowadzony przez polityków, najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi tego świata, oczywiście w naszym kraju mają swoją siedzibę również.. ma na celu ogłupienie społeczeństwie i sprowadzenie go do wykonywania wszystkiego czego chcą Tajne Służby.. kontrola życia każdego obywatela.. odkryłam go poprzez poszukiwanie odpowiednich informacji i łączenie ze sobą faktów. a potem to Oni zaczęli szukać mnie.

 

No nie wiem co Ci doradzić. Chciałbym Ci jakoś pomóc. Ale nie wiem jak.....myślę że jesteś w potrzasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×