Konkurs - Osoby niepełnosprawne ( z grupą inwalidzką )

Hasiok.

Konkurs - Osoby niepełnosprawne ( z grupą inwalidzką )

Avatar użytkownika
przez Misiomiś 24 wrz 2012, 09:26
Jesteś osobą niepełnosprawną po kryzysach psychicznych, rodzicem lub opiekunem, albo organizacją pozarządową działającą na rzecz osób niepełnosprawnych o kryzysach psychicznych to ten projekt jest dla ciebie.

Głównym celem projektu jest zwiększenie świadomości i wiedzy osób po kryzysach psychicznych na temat możliwości zatrudnienia w podmiotach ekonomii społecznej.

Celem jest łatwe udostępnienie wiedzy o przedsiębiorstwach społecznych osobom po kryzysach psychicznych , ich rodzinom, opiekunom i przyjaciołom, uświadomienie im korzyści wynikających z pracy w podmiotach ekonomii społecznej w porównaniu z zatrudnieniem na otwartym rynku pracy.
Każda osoba, która zarejestruje się na naszym forum , otrzyma na podany adres e-mail kurs z ekonomii społecznej. Po zakończeniu kursu otrzyma certyfikat potwierdzający jego ukończenie. Zapraszamy do zadawania na naszym forum wszelkich ewentualnych pytań przede wszystkim na temat ekonomii społecznej w kontekście osób niepełnosprawnych po kryzysach psychicznych. Pięć wytypowanych najbardziej aktywnych uczestników kursu, które osiągną najlepsze wyniki w naszym konkursie weźmie udział wraz ze swoimi opiekunami w darmowym wyjeździe studyjnym do Krakowa do przedsiębiorstwa społecznego , hotelu i restauracji „U Pana Cogito” prowadzonych przez osoby chore psychicznie . Wszelkie koszty w tym również przejazdu zostaną pokryte w ramach projektu.
Odpowiemy również na wszystkie inne interesujące was tematy, jak również nurtujące was problemy. Odpowiadać będą, lekarz psychiatra, specjalista psycholog, specjalista od ekonomii społecznej, dr socjologii.

Odpowiedzi otrzymacie w przeciągu kilku dni.

Zapraszam do udziału w konkursie i wycieczki jako wygranej osoby z całej polski posiadające grupę inwalidzką z powodu zaburzeń psychicznych.

Konkurs http://forum.wldw.info/portal


Pozdrawiam
Misiomiś
Avatar użytkownika
Offline
Posty
16
Dołączył(a)
23 wrz 2012, 09:40
Lokalizacja
Poznań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Przeskocz do