WCPI - Nabór na grupę terapeutyczną DDA/DDD Warszawa

Hasiok.

WCPI - Nabór na grupę terapeutyczną DDA/DDD Warszawa

przez Integrative 08 wrz 2012, 20:48
Rozpoczynamy w ramach WCPI nabór na grupę terapeutyczną dla DDA, DDD oraz dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu, czyniąc je bardziej satysfakcjonującym. Roczna grupa terapeutyczna będzie się odbywała w odstępach cotygodniowych, w każdy czwartek od 18 - 21. Grupę poprowadzi psychoterapeuta, łączących w swej pracy doświadczenia specjalisty terapii uzależnień oraz psychoterapeuty pracującego w podejściu integratywnym. Wszyscy psychoterapeuci Warszawskiego Centrum Psychoterapii Integratywnej pracują pod ścisłą superwizją certyfikowanych (PTP, EAP, PTPI) superwizorów w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Co oferujemy? Intensywną terapię, łączącą w sobie różne podejścia i modalności psychoterapeutyczne, grupa będzie pracowała na procesie grupowym, korzystając z różnych form psychodramy, psychoterapii Gestalt, w tym również elementów ustawień hellingerowskich wplecionych w proces terapeutyczny.

Niezależnie od grupy, już teraz możesz skorzystać z psychoterapii indywidualnej, w trakcie wizyty konsultacyjnej otrzymasz informacje zwrotne dotyczące najlepszej dla Ciebie formy psychoterapii bądź innych szeroko pojętych form pomocy, adekawatnych do Twoich potrzeb..

Grupa startuje z końcem października, przewidujemy na niej ok. 10 - 12 miejsc. Darmowe konsultacje odbywają się w czwartki, w godzinach od 18 do 20stej. Zapisy pod numerem telefonu 888 134 533, informacje dostępne pod adresem e-mail: bronek@wcpi.pl. Zapraszamy również na stronę http://www.wcpi.pl.

Nasz gabinet mieści się na ulicy Marszałkowskiej 140, nieopodal stacji Metra Świętokrzyska, oczywiście w Warszawie.

Całkowity koszt 3 godzinnej sesji psychoterapii grupowej - 50zł.

ps. psychoterapia grupowa bywa bardzo męcząca, jeśli się zdecydujesz, bądź pewien, że się spocisz. To grupa dla osób, które chcą coś zmienić i które zmiany pragną. No i jeszcze jedno: sporo ryzykujesz, Twoje życie może się zmienić, polubisz współgrupowiczów, staną Ci się bliscy, możesz za nimi tęsknić, szczególnie gdy grupa się skończy. Z czasem już nic nie będzie takie jak kiedyś. Coś się zmieni, możesz być bardziej pogodny, radosny, dojrzały, szczęśliwy... To nie jest droga dla każdego.
Ostatnio edytowano 08 wrz 2012, 21:18 przez Lilith, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie dublujemy postów na forum-Regulamin.
Offline
Posty
4
Dołączył(a)
08 wrz 2012, 20:44

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Przeskocz do