Poszukuję i nie proszę o odpowiedzi

Hasiok.

Poszukuję i nie proszę o odpowiedzi

przez Slawekkkk 17 sie 2012, 20:56
Witam

Z racji tego, że ten email jest moim jedynym emailem jaki zostanie opublikowany bardzo proszę o d-o-k-ł-a-d-n-e przeczytanie jego treści. Z góry uprzedzam wszelkiej maści zapatrzonych w siebie (a raczej w swoje dolegliwości) ludzi o podarowanie sobie klepania odpowiedzi w stylu "wszystko na nie byle nic nie robić" - jest tu mnóstwo innych miejsc z piaskownicą dla Was. Z góry serdecznie pozdrawiam (choć wiem, że to dla was ironiczne).

Przechodząc jednak do osób, które jeszcze pamiętają kim są i rozumieją, że objawy ciała które przeżywają i ich dotykają są niczym innym jak OBJAWAMI ciała w reakcji na to co się dzieje w umyśle. Takie osoby serdecznie witam i zapraszam do czytania dalej.

Poszukuje jednej, góra dwóch w tej chwili osób, zdecydowanych na pozbycie się owych objawów ciała. Pragnę zauważyć i ponownie zwrócić uwagę na to co jest napisane - POZBYCIE SIĘ OBJAWÓW CIAŁA - co oznacza, że Ty jako osoba, która to czyta ma świadomość, że jest zdrowa, tylko ma objawy ciała. Zwracam uwagę po raz trzeci - jeżeli wiesz, że jesteś osobą zdrową, a to co się dzieje, wszelkiej maści objawy ciała występujące właśnie w nim, traktujesz jako coś do wyeliminowania - możesz czytać dalej, bo rozumiesz o czym mówię.

Poszukuje jednej, góra dwóch osób które dobrze zarabiają i mogą sobie pozwolić na pracę przez ok 7-14 dni przez internet (ok 2 godzin dziennie).

Poszukuje jednej, góra dwóch osób które ROZUMIEJĄ, że nikt oprócz nich samych tychże objawów "wyleczyć" nie może.

Poszukuje jednej, góra dwóch osób, które są ZDECYDOWANE na to, żeby te objawy wyeliminować. Wszelkiej maści rozmyślania, przekonywania, drążenia, klepania, pytania, odpowiedzi, przedłużania - polecam inne wątki.

Poszukuje jednej, góra dwóch osób, które ROZUMIEJĄ, że to co obecnie jest w głowie doprowadziło do takiego stanu rzeczy i aby zmienić życie (a dokładniej reakcje owego ciała) należy POTĘŻNIE ZMIENIĆ to co jest w głowie.

Poszukuje jednej, góra dwóch osób, które ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ, że żaden obiekt zewnętrzny (w świecie zewnętrznym) nie jest w stanie zlikwidować ich objawów (osobom, które w tej chwili łykają jakiekolwiek tabletki z góry dziękuje).

Jeżeli to jest napisane powyżej jest przez Ciebie zrozumiałe, co więcej, jeżeli to wszystko sam już wcześniej wiedziałeś/wiedziałaś proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Sławek
Offline
Posty
16
Dołączył(a)
17 sie 2012, 20:35

Poszukuję i nie proszę o odpowiedzi

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 17 sie 2012, 21:00
Na forum obowiązuje regulamin wg którego nie powielamy postów i tematów, chociaż Twój post i tsak powinien znaleźć się w koszu.
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18130
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości

Przeskocz do