Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja z powodu niecheci dopasowania sie do kobiet


mjnbkjj

Rekomendowane odpowiedzi

musiałbym wiedziec ze mnie niezablokujesz, dasz swobodnie sie wyrażać, czuje sie jak ktos sterowany kogo mozesz zaraz usunać i po temacie ani śladu

 

-- 18 lip 2012, 11:16 --

 

"Taplają sie przyjemnosci sexualnej od najmłodszych lat, dostają te propozycje i kreatywności od mezczyzn i chłopaków, umawiają sie tu na sex codziennie z jakimiś typami, żeby nierobic burdelu ze swojego zycia, skrywają sie pod niewinnymi buzkami i słowami o szanowaniu, każda z nich mowi ze nic niepokazuje każdym gestem zapraszając do sexu, mają miny jakby umawiały sie na za1ebistą imprezke, wszystko jak w filmie sponsoring alkochol to tez swietny tusz dla spełniania ich doznan sexualnych, takiemu jak ja pozostaje gwałt bo niechcialem sie dostosowac do potrzeb kobiecych."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Taplają sie przyjemnosci sexualnej od najmłodszych lat, dostają te propozycje i kreatywności od mezczyzn i chłopaków,

O kim Ty mówisz?

Ja jak byłam małolatą, to w głowie mi nauka była.

Bzdury, nie uogólniaj!

umawiają sie tu na sex codziennie z jakimiś typami, żeby nierobic burdelu ze swojego zycia, skrywają sie pod niewinnymi buzkami i słowami o szanowaniu,

Gdzie się umawiają na sex?

Znów uogólniasz.

Albo obracasz się w nieodpowiednim towarzystwie, albo jesteś sutenerem, już sama nie wiem.

Umów się na taki niezobowiązujący sex, co Ci szkodzi?

każda z nich mowi ze nic niepokazuje każdym gestem zapraszając do sexu, mają miny jakby umawiały sie na za1ebistą imprezke, wszystko jak w filmie sponsoring alkochol to tez swietny tusz dla spełniania ich doznan sexualnych, takiemu jak ja pozostaje gwałt bo niechcialem sie dostosowac do potrzeb kobiecych."

A jakie te kobiety miały wobec Ciebie oczekiwania?

W czym się nie chciałeś dostosować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebyłem z kobietą, bo chciały jakiś korzyści, kasa to wierzchołek góry lodowej, moge przytoczyc ci opisy kobiet z serwisów towarzyskich

 

"SEKRETNE ZDJĘCIE wysyłam za 30 kredytów tym, którzy są zainteresowani spotkaniem ze mną!!!! Chyba trochę umiecie czytac, co? Myśl głową a nie główką! Gołodupcy, bajkopisarze i desperaci - WON! Od razu was zablokuję! Kawki zapoznawcze to sobie darujcie! Szukam pana który zostanie moim całorocznym Mikołajem ;) Panowie tylko i wyłącznie od 40 roku zycia! Interesują mnie regularne spotkania i dobra zabawa bez jakiś poważnych związków. Ja zadbana, normalna, miła. Spotykam się tylko w hotelu bądź apartamencie. Darujcie sobie propozycje cen agencyjnych oraz tandetne teksty typu "ile za godzinke". Telefon podaje dopiero jak jesteśmy umówieni konkretnie na spotkanie. Panowie pytający o tzw. lokum:pomyliliście adres. PROSZĘ ŻEBY PISAŁY TYLKO OSOBY W 100% ZDECYDOWANE NA SPOTKANIE, PEWNE, ŻE BĘDĄ MIAŁY CZAS I NIE ODWOŁAJĄ GO W OSTATNIEJ CHWILI.

 

ahhhh....gdzie Ci mężczyzni... interesującego mężczyzny,zainteresowanego relacją sponsorowaną z młodą damą zapraszam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli napisze że kobiety są te ktore czerpały korzysci wzamian za mozliwosc bycia z nimi to bedzie potraktowane z obraze, a takie stanowisko kobiet jest własnie przyczyną moiej depresji

 

Owszem, są kobiety, które nie kochają i są z kimś z uwagi na pieniądze.

Ale wyobraź sobie, że znam mężczyzn, którzy też czerpią korzyści z bycia z kobietą.

 

I co Ty na to?

 

Myślę, że masz niską samoocenę, nie wiesz czym tak na prawdę możesz zaimponować kobiecie.

Słuchaj...pieniądze, drincki i sex to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorastałem w poczuciu że jestem płcią brzydką i mysle o jednym, moje poczucie atrakcyjności zostało zgładzone

 

-- 18 lip 2012, 11:47 --

 

"Słuchaj...pieniądze, drincki i sex to nie wszystko." to tylko mnie informuje o tym jak kobiety mają wygórowane potrzeby, ja na głupi sex niemoglem liczyc, a jak chciałem to byłem zaraz poniewierany zarzutem ' "bo wy to myslicie tylko o jednym"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż matka natura tak wymyśliła iżSpójrzmy realnie na to jaki świat jest – jak bardzo liczą się atuty fizyczne. Nawet jeśli mówimy, że nie, to w sposób ukryty te atuty się liczą. W przypadku kobiet atrakcyjność ma bardzo duże znaczenie. Atrakcyjna seksualnie kobieta staje się „samicą alfa” z którą chcą przebywać mężczyźni. Chcą z nią rozmawiać, zapraszać gdzieś itd. – to powoduje, że kobieta ta nie jest samotna. Motorem tych działań ze strony mężczyzn jest… tak naprawdę biologiczna chęć rozmnażania się z tą kobietą. Oczywiście nie ciągnąc jej w krzaki, tylko stwarzając sytuacje dające szanse.

Tymczasem mało atrakcyjna kobieta (np. taka z nosem jak „kartofel” i szparami między zębami) może być wręcz wyśmiewana w szkole… To powoduje obciążenie psychiczne, stres – który jest destrukcyjny dla „stabilności” psychicznej.

 

W przypadku mężczyzn zaś, ważniejsza jest moc, siła, aby zdobyć pozycję w „stadzie”. Siłę tą widzi się już po ocenie wizualnej, dlatego nie potrzeba pojedynków, żeby ustaliła się pewna „hierarchia” w stadzie mężczyzn. Choć może się wydawać, że dziś w cywilizowanym świecie XXI wieku nie ma już takich „stad”, to w praktyce większy, silniejszy może sobie na więcej pozwolić, a słabszy nie, bo zawsze może zostać fizycznie „przestawiony” przez silniejszego.

No i teraz spójrz jak wadliwy fizycznie mężczyzna spada w tej hierarchii… Ja o tyle lecę na dno w takiej hierarchii, że jestem słaby, bardzo słaby. I widać to po mnie – wystarczy spojrzeć… Tyle razy mi mówiono „Ale chudy”, „Oświęcim-Brzezinka” itd. itd.. Po prostu wyglądam jak chore chuchro. Moja masa ciała to 84 kg przy wzroście 180 cm, ale jakoś, wydaje mi się, że twarz sprawia że wyglądam jak chudzielec. Kiedy widzę swoją twarz w lustrze, to ta twarz przypomina mi jakiegoś upośledzonego ułomka. Nie znaczy to że twarz jest jakoś bardzo zdeformowana. Nie jest. Ale jest inna, słaba. Każdy dla siebie szuka jak najlepszego partnera do reprodukcji. Nawet jeśli o tym nie wie. To biologiczna potrzeba. Ale również rozum tutaj dokonuje selekcji. Przykładowo jeśli dziewczyna wie, że ja byłem w psychiatrykach, to oczywiste jest, że się jej załączą czerwone lampki i nie będzie tak bardzo skłonna ze mną być. To rozum i kalkulacja. To wpływa na to czy się we mnie zakocha, czy nie. Dalej: kobiety szukają silnych samców – tak nakazuje im mechanizm doboru naturalnego. Kobiety mężczyzn oceniają wizualnie, podobnie jak to się dzieje vice-versa.

Natomiast w tych sprawach partnersko-seksualnych funkcjonuje takie coś jak przywiązanie do danego partnera. To jak wpadnięcie w dołek „miłości”. Objawia się to tym, że partner do którego się „przykleimy” wydaje się piękniejszy niż jest w rzeczywistości. Zapewne jest to biologiczny mechanizm działający w celu utrzymania jednego związku, aby wspólnie wychować potomstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię całej tej bezdusznej biologicznej mechaniczności.

 

...tylko niewidze jakoś mądrych kobiet ktore sprawują władze nad swiatem...

Angela Merkel :)

No nie wiem czy wykańczanie ekonomii jest takie mądre.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mjnbkjj, Twoje zachowanie jest nielogiczne.Jeśli uważasz, ze wszystkie kobiety to jawne lub mniej jawne dziwki, to po prostu korzystaj z usług prostytutek :bezradny: . Będziesz miał seks i potwierdzenie swojego złego zdania o kobietach - rozwiążesz problem w prosty sposób. Czemu tego nie robisz ? zamiast tego tylko sie żołądkujesz i ciskasz, tracąc czas i zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiemu jak ja pozostaje gwałt bo niechcialem sie dostosowac do potrzeb kobiecych."

 

myszko...jest jeszcze inne wyjście niż gwałt.obetnij sobie jądra,odczekaj kilkanaście lat i będziesz tym seksem wręcz wymiotował,pokochcasz samoloty i karabiny.będzie tylko jeden minus.jak będziesz chciał sobie zbadać nasienie to będzie pech w postaci aspermii i nigdy sie nie dowiesz o stanie swojego nasienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×