propozycja bezpłatnej pomocy dla osób rozstających się

Hasiok.

propozycja bezpłatnej pomocy dla osób rozstających się

przez kopd 13 mar 2012, 13:05
Informacja jest skierowana do tych z Państwa, którzy rozwodzą się lub rozstają z partnerem, z którym mają dziecko i chcieliby pomóc sobie i dziecku/dzieciom przejść przez ten trudny czas i ograniczyć negatywne skutki, jakie tak duży stres i negatywne emocje mogą wywierać.
W Komitecie Ochrony Praw Dziecka organizowana jest grupa psychoedukacyjno-wsparciowa dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym. W trakcie jej trwania będzie można zdobyć cenną wiedzę i umiejętności, które pozwolą postępować z byłym partnerem i z dziećmi w tym trudnym czasie tak, aby zminimalizować negatywny wpływ, jaki wywiera rozwód na rodzica i dzieci.
Spotkania grupy będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów przez 12 tygodni, w każdy czwartek miesiąca, w godzinach 17.30 – 20.00, w okresie od 22 marca do 21 czerwca 2012 roku.
Grupa zaczyna się już niedługo, a warunkiem koniecznym do uczestnictwa jest odbycie konsultacji i z prowadzącym, zatem zainteresowanych proszę o jak najszybszy kontakt pod numerem telefonu: (0-22) 626-94-19.
Więcej informacji na stronie internetowej Komitetu lub pod podanym numerem.
Ostatnio edytowano 13 mar 2012, 13:07 przez Lilith, łącznie edytowano 1 raz
Powód: nie dublujemy postów na forum-kosz
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
13 mar 2012, 12:58

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Przeskocz do