Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życie jest jak dziwka, potrafi tylko wykorzystać


mnvzyx

Rekomendowane odpowiedzi

kobiety to pasożyty płci meskiej, mysla tylko jak sie zabawić na koszt płci meskiej i oskarżyc o wykorzystanie, by mieć powód do zaliczenia nastepnego

 

nie mam sensu zyc jako mezczyzna, wszystko jest dla tych kurew, zabawiają sie, jeszcze kase do tego dostają

 

wszystko jest w tym życiu dla k****, taka k***a sobie mieszka w fajnym miejscu w warszawie, w budynku ktory pobudowaly rece meskie, do tego dostaje kase na mieszkanie i przeżywa swe ciche doznania

 

 

żeby było lepiej zarzucą ze mezczyzni je wykorzystują

 

dla mezczyzn nie ma nic za darmo, dla kobiet jest full rozkoszy

 

a ja jako mezczyzna moge zero

 

jestem jako myslący o jednym i sie nawet niemoge wyżyć

 

1325018.jpg

 

Zabawiają sie wykorzystują feminizują grają pokrzywdzone

wkładaja palce cycki wywalają na wierzch pochylają sie tak jakby dupe dawały

szczują sexualnie i dołują psychicznie by płec meską nakrecac by sie miały czym karmić bo potrafią zyc tylko dla swoiej podniety, o milosci to im sie przypomni jak beda mialy 40lat

 

zabawiają sie od najmłodszych lat pod przykrywką melanżu

 

z wybranymi - jeleniami ktorzy dobrze dla nich prosperują, zabawiają sie na skypach i spotkaniach bezposrednich, reszcie mowią spadaj, ja sie szanuje

 

wcieliły sie w role pustakow aby wszystko po nich spływało

 

 

Trudno nazwać to coś dzisiejsze 'kobietami', rasowa suka, puszczalska, nieczysta - to wdzianko każdej a po chwili sucza defensywa: 'Od razu mówię... Pozory mylą. Jestem dziewczyną ułożoną i spokojną, w teraźniejszym czasie najbardziej przywiązuje wagę do nauki i rodziny reszta mnie nie obchodzi.'

 

 

Charakterystyka standardowej kobiety

 

To tak jak jednej nocy potrafi sie zadać z wieloma a drugiej usłyszysz: 'spadaj, nie jestem łatwa'.

 

Czekają jak każda na gotowe, niech zdobedzie i przeleci a potem jak sie znudzi to powiedzą ze chodziło mu o jedno, a one jak zwykle wyjdą na szukające miłości, tylko że ta miłość to za pieniądze, a pozniej za dom i rodzine

pasożyty lecące na wymagikowanych romantyczno kreatywnych cwaniaczków, pozbawiły zycie normalności i kilku podstawowych uczuć

 

swinie, na melanżach za kase płci meskiej uprawiałas swe skryte doznania to czym płec meską obarczasz myslenie o jednym i wykorzystywan

 

to wszystko to zagrywka płci kobiecej, cały spaprany świat

 

NARA

 

75789846800s.jpg

gumtrusk1.jpg

xdeta4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nie którzy nie wiedzą jak zacząć,baa..nie potrafią inaczej niż w ten sposób. :( Potem w trakcie rozmowy wychodzi ile w takiej osobie jest problemów i cierpienia,wołania o pomoc. :(

 

-- 28 gru 2011, 05:54 --

 

głupia mądrala ze mnie :oops: ucieeeekam.. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×