Skocz do zawartości
Nerwica.com

trzymajcie kciuki!!


aniołek

Rekomendowane odpowiedzi

wiem,że w was mam oparcie i zrozumienie dlatego prosze trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki...czeka mnie dzis koszmar,bo musze isc do sklepu i obslugiwac!jest to sklep mojej cioci i ona musi gdzies jechac a ja musze ja zastapic,a odkąd biore leki prawie nie wychodze z domu bo tak bardzo nasilil mi sie lęk!moja rodzina nie przyjmuje do wiadomosci,że moge miec cos takiego wiec nie mam wyjscia!tak bardzo sie boje,że nie dam rady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec bylam tam!na poczatku bylo tragicznie i myslalam,że umre ze strachu-daleko od domu i ci przerazajacy ludzie,ktorzy tak sie na mnie gapili!Po jakims czasi jednak zacisnelam zeby i powiedzialam sobie 'dość tego" pozniej juz bylo tylko lepiej!Wiec moze rzeczywiscie jest tak,ze lęk nawet w najgorszej sytuacji da sie czasem pokonac!mam nadzieje,ze coraz czesciej bedzie nam sie to udawalo,i to ja teraz bede za was trzymac kciuki!cmoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja szukałam watku o zacisnietych kciukach, ale znalazlam tylko taki :D no nic, wypowiem się; od prawie roku mam taki problem, ze trzymam zacisniete piąstki, non stop trzymam kciuki ;) łapię sie na tym, ze praktycznie cały czas zasickam piastki, nawet tak zasypiam i budze sie; na dłoniach robią mi sie małe ranki, dlatego staram się miec zawsze obciete dobrze paznokietki, zeby nie robic sobie krzywdy. Bardzo trudno jest nad tym panować. Czy ktos z Was ma lub mial podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×