Skocz do zawartości
Nerwica.com

wrozka ci nie pomorze


listonosz

Rekomendowane odpowiedzi

witam zdaje sobie ze dlawielu to co napisze teraz bedzie kontrowersyjne. Czywiesz ze korzystanie z uslug wrozki i nietylko // czytanie horoskopow// jest niebezpieczne poniewaz takie osoby sa podane na sily demoniczne slowo Boze ostrzega nas przetym nie mowie juz o tych osobach ktore takie rzeczy robia aco ty otymyslisz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam , że czasami taka wróżba może bardzo podnieść na duchu lub pomóc na rozdrożu. Ja byłam u wróżki i powiedziała mi rzeczy z których się śmiałam i żałowałam wydanych pieniędzy. Teraz, 4 lata później wszystko się sprawdziło , łącznie z chorobą i innymi rzeczami. Sama też próbowałam , ale nie za bardzo mi to wychodziło. A co do religii to ja wierzę , że należy być dobrym dla siebie i innych i dopóki tych zasad się nie łamie , to wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we wrozby zasadniczo nie wierze, wiekszosc wrozek itp. po prostu zna sie troche na ludziach, ma empatie i jakis tam talent aktorski. A z wrozbami jest jak z przesadami, takie samospelniajace sie przepowiednie w niektorych wypadkach(autosugestia itp), ale najczesciej to zwykly totolotek. Jesli chodzi o horoskopy to sa pisane zazwyczaj w ten sposob, zeby mozna je w miare szeroko interpretowac(z wrozbami jest podobnie) i dlatego czasem nam sie wydaje ze sie spelnily. Ale to tylko moje zdanie. Natomiast jakies sily demoniczne? To juz wedlug mnie lekka przesada. Najwiekszym demonem, tak jak i najwiekszym aniolem(choc to drugie zdecydowanie zadziej)na tym swiecie jest czlowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wypalonym.

 

Horoskopy oddziaływują na nasza podświadmość. Niby w nie nie wierzymy

a jednak przypisujemy im jakąś wagę.

Działa to na zasadzie [uwaga:to moje zdanie] samospełniającego się proroctwa.

 

A dlaczego wydaje nam sie,że przynajmniej niektóre rzeczy sie sprawdzają?

To bardzo proste - zwykłe prwdopodobieństwo. Otóż jestesmy ludzmi,

o podobnych potrzebach, podobnych problemach życiowych [np. stracilismy

pracę - i jest tam na swiecie gro ludzi którzy też w danej chwili ją stracili].

I stąd łatwo "przewidzidywac".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami: wróżby są wspomagane naszą podświadomością, ale powiem więcej: wróżka często okazuje się być lepszym psychologiem niż Ci w swoich pięknych gabinetach - to moje zdanie. Wróżba potrafi podnieść na duchu i dać spojrzenie na sytuację z całkiem innej perspektywy - a o to chyba w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zdaje sobie ze dlawielu to co napisze teraz bedzie kontrowersyjne. Czywiesz ze korzystanie z uslug wrozki i nietylko // czytanie horoskopow// jest niebezpieczne poniewaz takie osoby sa podane na sily demoniczne slowo Boze ostrzega nas przetym nie mowie juz o tych osobach ktore takie rzeczy robia aco ty otymyslisz :?:

 

Listonosz ma rację, żadna, ale to żadna osoba wierząca w Boga nie powinna korzystać z usług wrózbitów i im podobnych. Pismo Swiete wyraźnie przed tym ostrzega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×