Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie Daje Rady!!!!!!!!!!!!!!


MistiQest

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem juz sam co mam o tym myslec,jak interpretowac.:(Serce ze strachu wali mi jak oszalałe,leze w łozku nie moge spac:(

Cały czas mam czarne mysli:(Wszystko dlatego ze wczoraj bolała mnie prawa strona szyi dzis bolał mnie lewy węzeł ktory mam powiekszony:( (16 mm do tego pierwszy raz od czasu gdy zauwazyłem ten wezeł jakies 2 miesiace temu mam podwyzszona temperature ciała 37,2 .Niby wszystkie badania oki Niby lekarze uspokajaja ze wszystko jest oki .To ja sie pytam dlaczego bola mnie te jebane wezły,dlaczego akurat teraz mam podwyzszona temperture?Dla mnie to jest koszmar:(Podziwiam ludzi z tego forum ktorzy mimo to ze maja zdiagnozowana zz sa w trakcie lecznia nie poddaja sie maja bardzo silna psychike ktora nie jest ich w stanie złamac mimo tego całego gowna jeszcze staraja sie wspierac innych.A ja ze zrytym beretem nie jesem w stanie pomoc nikomu, sam sobie.: Odpukac w niemalowane ja nie mam nic zdiagnozowanego zadnego cholerstwa a co chwile płacze latam od lekarza do lekarza zegnam sie ze wszystkim.Z Zona nawet rozmawiałem o tym co powinna zrobic jak mnie nie bedie jak ma zyc.Wiem ze to jest zwiazane z nerwica z hipochondria.Ale jednak mam te jebane powiekszone wezły chłonne, dzis podwyzszona temperature a to nie sa obiawy nerwicy:( A Jeszce w marcu tego roku byłem 27 letnim mezczyzna z marzeniami z siła do pracy.Dzis jestem 27 letnim chłopcem ktory nie ma marzen ,nie ma sił do pracy i non stop płacze .Dla wielu ludzi to smieszne.Dla mnie tez takie było okreslenie kogos psycholem wariatem jest takie proste .Juz nigdy z moich ust nie padna takie słowa ,bo wiem jak ten psychol zyje ......

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×