NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Hasiok.

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

przez Michuj 30 lip 2011, 01:52
Dlaczego nie można zabrać głosu i coś więcej napisać niż ''źle mi'' ''tuę'' ''bużka'' bo tematy idą do kasacji. Nie zgadzam się na to ja i wielu forumowiczów. Są tematy łatwiejsze i trudniejsze ale do cholery cenzura idzie za daleko. Szczególnie Amon_Rah uwielbia usuwać wątki. Chcecie mieć normalne forum gdzie w dziale off top można pogadać i sexie i o rasizmie czy o innych tam pogądach. Wiadomo, że pogądly mogą być skrajne i tym bardziej ciekawa będzie dyskusja. Ale nie.... lepiej usnuąć i pisać sobie ojejeju, buziaczki,tulam itd... Tak się nie robi.
Normalnie cenzura jak za PRL'u....
Michuj
Offline

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Avatar użytkownika
przez depresyjny86 30 lip 2011, 02:11
Oj tam marudzisz.No sorry ale czasami,to ludzie w offtopie przeginają na maxa,zwlaszcza w takich tematach jak Bóg i takie tam....i ja szczerze rozumiem i jestem bardzo za zamykaniem takich tematów..
Szczerze,ja żadnej cenzury (btw. ostatnio bardzo nadużywane słowo w naszym kraju) nie widzę.Rano dopiszę drugą część tego posta,bo teraz mi się nie chce i ide spać.
:)
Avatar użytkownika
Online
Posty
6885
Dołączył(a)
12 wrz 2006, 15:58
Lokalizacja
Gdańsk

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

przez Michuj 30 lip 2011, 02:43
Nie było przeginek na maksa, gdyby leciały chamskie kurwy i /cenzura/ to mogę jeszcze rozumieć. Ale to była zwykła żywa dysksusja. Widzę że tylko słodkie pierdzenie w kółkach wzajemnych adoratorów jest bardzo mile widziane
Michuj
Offline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Avatar użytkownika
przez Korba 30 lip 2011, 02:45
został zamknięty temat, nic tam nie było cenzurowane, nie naciągajmy znaczenia tego słowa.
zawsze się można zwrócić do administracji o otwarcie tematu i kontynuowanie go na odpowiednim poziomie i w nierażącej formie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
12808
Dołączył(a)
22 sty 2010, 22:58
Lokalizacja
nie z tej ziemi

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Avatar użytkownika
przez depresyjny86 30 lip 2011, 02:53
Nie mogę zasnąć.Chyba zaraz po napisaniu tego posta zacznę liczyć barany(czy też baranów :mrgreen: ) Bredzisz strasznie moim zdaniem drogi Michuju,nikt tu nikomu niczego nie zakazuje,ani nie cenzuruje co już napisałem wcześniej.Co do usuwania tematów = zwracam się teraz do użytkowników uwielbiających kłótnie - sami sobie jesteście winni,nie potraficie normalnie rozmawiać to macie za swoje."Beeeeeeeee"(kur.. nie teraz piszę!) .
I jeszcze jedno w sprawie rasizmu,pedofilii i innych głupich rzeczy: jak ktoś pisze,że popiera rasizm i takie inne pierdoły to nie może się dziwić,że jego post/temat jest zamykany...Rasistów to w ogóle powinno się zamknąć w sumie.
Tak się nie robi.

Wybacz,ale nie będziesz mówił nikomu "jak się robi".
A tak w ogóle Michuj, i to tyczyć się będzie tych niby innych użytkowników: jak Wam się nie podoba,to a)zmieńcie się i zacznijcie normalnie się zachowywać i prowadzić dyskusję na poziomie,b)nie piszcie o chorych poglądach,c)nie piszcie w imieniu jakiejś tam bliżej nie znanej większości,d)odejdżcie stąd po prostu jak Wam nie pasuje.
A Michuj co do tego co napisałeś - tonący brzytwy się chwyta?To teraz każdy kto ma inne zdanie od Ciebie będzie adoratorem?.Super ;) ,Jedzie od Ciebie PiSuarowym tokiem myślenia;),Spoko,myśl tak dalej - "daleko" zajdziesz;).

-- So lip 30, 2011 3:04 am --

A Paranoję zostawcie w spokoju :mrgreen: :P
Tyle na ten temat z mojej strony.
:)
Avatar użytkownika
Online
Posty
6885
Dołączył(a)
12 wrz 2006, 15:58
Lokalizacja
Gdańsk

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Avatar użytkownika
przez Vian 30 lip 2011, 06:34
Generalnie zgadzam się z Michujem.

To forum znalazłam już dość dawno temu, wpisując w google "forum psychologiczne". Przez długi czas odstręczał mnie panujący tu bałagan - działy są posegregowane tematycznie, a spora część nowych userów NIE WIE zwyczajnie czy ma nerwicę, depresję, problemy z osobowością, albo wiedzą, ale mają i to, i to, zakładają tematy na chybił trafił albo wręcz podpinają się pod cudze. Z kolei życie "starszych" forumowiczów toczy się wokół kilkunastu rozrośniętych tematów, ktore też ciężko ogarnąć, choćby ze względu na chatowy charakter. Efekt tego taki, że czytam forum okresowo od kilku miesięcy, udzielam się od kilku dni, a cokolwiek mogę powiedzieć o tylko dwóch osobach i to wyłącznie dlatego, że odezwały się do mnie na pw.

Mnie też się nóż w kieszeni otwiera jak czytam, że ktoś popiera rasizm, ale z poglądami przeciwnymi do moich staram się walczyć argumentami, a nie zamknięciem tematu jako niekulturalny i wywaleniem go do kosza, bo to takie chowanie głowy w piasek. Zamiatanie pod dywan. Udawajmy, że tematy, których nie lubimy, które nam się nie podobają, nie istnieją.

Chciałabym też poznać oficjalną, forumową definicję kulturalnej dyskusji. Jak do tej pory znałam taką, gdzie za brak kultury uznawano głównie obrzucanie epitetami, natomiast tu jestem od kilku dni (aktywnie) i zauważyłam, że za brak kultury uznaje się głoszenie poglądów sprzecznych z powszechnie lubianymi, kontrowersyjnych. Zgadzam się z Michujem - to paranoja. Dlaczego? Ano dlatego, że w realnym świecie co krok spotykamy się z poglądami, informacjami, które są sprzeczne z naszymi przekonaniami, a tu, mam wrażenie, staracie się stworzyć takie sztuczne, hermetyczne środowisko, z którego będzie wykluczany każdy... myślący inaczej. Nie spodziewałam się tego po forum złożonym z ludzi, z których większość ma rozmaite problemy psychiczne i pewnie sam niejeden raz spotkał się z tępym odrzuceniem, bo jest "inny", bo myśli inaczej, ma inne pragnienia czy potrzeby.

Do tego część forumowiczów wydaje się bardzo źle przyjmować krytykę pod adresem "oficjalnej linii partii" forum - już kolejny raz widzę argument nie do pobicia czyli "nie podoba się, to se idź". Bardzo mnie to dziwi wśród ludzi, z których zasadnicza większość miała styczność z różnymi formami terapii i od których można byłoby oczekiwać dojrzalszej reakcji np. "pogadajmy o tym, co ci się nie podoba, może znajdziemy rozwiązanie".

Na koniec nie jestem w stanie ogarnąć swoim słabym umysłem, jak na forum, gdzie prawie codziennie ktoś pisze "chcę się zabić" itp. (które to nota bene powinny być zgłaszane na policję, chyba, że coś się w prawie zmieniło przez ostatnie kilka lat) ludzie chcący stoczyć ciekawą (a co za tym idzie z reguły kontrowersyjną i burzliwą) dyskusję są uciszani słowami "nie piszcie o CHORYCH poglądach i zachowujcie się NORMALNIE". Moi drodzy, 80-90% postów na tym forum jest o nienormalnych ludziach, nienormalnych zachowaniach, słowach, zdarzeniach... Do tego mam też pytanie - co jest tu jest wyznacznikiem normalności? Jakie poglądy są ZDROWE?

Rozumiem, że pewne rzeczy pewnych ludzi kolą w oczy - osoba zgwałcona nie ma ochoty czytać o brutalnym seksie (albo o seksie w ogóle), osoba, nad którą rodzice się znęcali źle zareaguje na posty kogoś popierające kary cielesne, osoba, która straciła kogoś bliskiego nie lubi czytać słów "chcę się zabić"... Ale po pierwsze zamykanie oczu i chowanie głowy w piasek to żadne rozwiązanie, żadna terapia, tylko ucieczka, bo te tematy nie znikną tylko dlatego, że nam się nie podobają. A po drugie - na tym polega współżycie wśród ludzi, na zaakceptowaniu faktu, że ktoś może uważać, robić, potrzebować czegoś innego niż my, czegoś, co nam się nieszczególnie podoba i o ile nie zmusza nas do tego, ani nie krzywdzi nikogo - MA DO TEGO ŚWIĘTE, NIEZBYWALNE PRAWO.

Ja jestem otwarta na każdy pogląd, każdą dyskusję, bo już parę razy się zdarzyło, że pomimo tego, że miałam na coś ugruntowane zdanie, dyskutanci mnie przekonywali do swoich racji. Czyli mówiąc prostszymi słowami stawałam się mądrzejsza, rozwijałam się, dowiadywałam się czegoś nowego. Dziwi mnie, że Wy się tu tego boicie...
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2282
Dołączył(a)
23 lip 2011, 03:25
Lokalizacja
Warszawa

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

przez ewaryst7 30 lip 2011, 07:03
Popieram. Brzydzę się rasizmem .I nie mam zamiaru czytać takich bredni.
Offline
Posty
2122
Dołączył(a)
29 maja 2008, 08:11
Lokalizacja
Braniewo-City

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Avatar użytkownika
przez Paranoja 30 lip 2011, 08:45
człowiek nerwica napisał(a):A Paranoję zostawcie w spokoju :mrgreen: :P
Tyle na ten temat z mojej strony.


no właśnie to miałam napisać.

Ja na tym forum nie mam panowania :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
1933
Dołączył(a)
10 gru 2009, 08:07

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

przez rober6666 30 lip 2011, 08:49
Niestety jestem zmuszony zgodzić się z Michujem w tym co pisze,...myślałem juz , że nigdy tego nie napiszę, ale ponoć "nigdy nie mów nigdy "
Chcecie mieć FORUM CZY KÓŁKO RÓŻAŃCOWE BEZDYSKUSYJNE, TULITULIJĄCE I MDŁE JAK NIESZCZĘSNA ANHEDONIA??
Inteligentni ludzie potrafią ponownie egzystować na jednym forum, ba , nawet w jednym temacie pomimo tego , że wcześniej stoczyli karczemną awanturę na tymże forum....
Polecialy epitety, od których większośc z Was musiała by udać się na psychoanalizę.
Co prawda po tym wszystkim nie pałamy do siebie sympatią, :D , ale jakoś koegzystujemy.
Sytuacja jest między nami przynajmniej KLAROWNA. Nie liżemy sie po du.pach jak tego większość mydłków na forum by chciała tylko i wyłącznie z powodu wymaganej tu poprawności.
Vian
Gratuluję .Nie potrafiłbym tak celnie i z taką erudycją tego wyrazić. :brawo: :brawo: :brawo:

evaryst
Odpowiem Ci cytatem zapewne Twojego idola poprawności
Człowiek nerwica napisał
"odejdżcie stąd po prostu jak Wam nie pasuje"

A tak na marginesie Człowiek nie jesteś tu moderatorem ( byłeś , ale Cię przeroslo co? za wysokie rogi? ) i nie pisz ludziom co mają robic jeśli nie podoba im sie Twoje zdanie ( a mnie sie nie podoba )
Nie podoba Ci sie to nie czytaj.
Po to jest temat Off-topic żeby chyba można było luźno lub ostro PODYSKUTOWAĆ? Od jojczenia ( słusznego czy też nie ) są inne tematy
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
Offline
obserwowany
Posty
1441
Dołączył(a)
01 paź 2009, 15:47
Lokalizacja
Zabrze

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Avatar użytkownika
przez Margolka 30 lip 2011, 09:03
Niestety zgadzam się z przedmówcami powyżej. Napisze krótko, Forum jest mdłe, rzadko zdarza się temat który naprawdę wciąga, większość to papka, której nawet nie chce się czytać. Zwrócenie uwagi komuś stojącemu w hierarchii kończy się usuwaniem tematu, choć ten się rozwijał. Wiadomo, kultura obowiązuje ale też pewne nawet kontrowersyjne wypowiedzi powodują, że tworzą się emocje, a o to chyba chodzi w dyskusji, by konfrontować sprzeczne argumenty. Po co się wpisywać, jeżeli wszyscy mamy myśleć w ten sam sposób?
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1068
Dołączył(a)
29 mar 2011, 16:25
Lokalizacja
Kraków

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

przez rober6666 30 lip 2011, 09:18
Ja tu po ostatniej awanturze jestem warunkowo
I mając tę świadomość nie obrażam nikogo z forumowiczów.
A że mam negatywne i dobrze wyartykułowane zdanie na różne tematy to moja sprawa.Nie zamierzam być poprawny politycznie ani lewacki ...
jak kiedyś juz Linka słusznie zauważyła-jest opcja "dodaj do ignorowanych "
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
Offline
obserwowany
Posty
1441
Dołączył(a)
01 paź 2009, 15:47
Lokalizacja
Zabrze

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 30 lip 2011, 12:22
Generalnie zgadzam się z przedmówcami, chociaż chciałam zauważyć,że w ostatnim czasie sporo się zmieniło na forum i to na plus. Kiedyś dużo częściej usuwano tematy, przyznawano ostrzeżenia, a próby dyskusji na ten temat szybko ucinano. Teraz modzi zamykają tematy chwilowo , a zazwyczaj po kilku godzinach można już do dyskusji wrócić.

Vian świetnie to wszystko ujęłaś :uklon:
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18130
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

przez Michuj 30 lip 2011, 12:29
Coś czuję, że temat ''wzbudzi kontrowersje i wyląduje w koszu'' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [b]
Michuj
Offline

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Avatar użytkownika
przez Korba 30 lip 2011, 12:40
temat macie otwarty, koniec jęczenia.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
12808
Dołączył(a)
22 sty 2010, 22:58
Lokalizacja
nie z tej ziemi

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Przeskocz do