Skocz do zawartości
Nerwica.com

po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości


Gość xanax

Rekomendowane odpowiedzi

Odstawiłem ja przy lekarzu 1 kontaktu, były skutki uboczne, nie wiadomo, czy związane z lekiem.

Stwierdził, że brałem już tyle leków, że nie ma co mi przepisać, przy wszystkich miałem skutki uboczne.

Biegunki i problemy z hipersennością.

 

Ale po odstawieniu leków ma gorsze samopoczucie, nazwałbym to jakimś psychopatycznym stanem, jestem nie swój, nie potrafię tego opisać, chyba, że ktoś mi podpowie. Nie wiedziałbym również, jak to opisać lekarzowi. Wybieram się do psychiatry, ale też muszę wiedzieć, jak mu opisać mój stan.

 

Leki brałem długo, różne, przez parę lat z przerwami.

 

Biegunki jako takiej już nie mam, o tyle, o ile, ale mam problemy z sennością. Mogę spać cały dzień.

Biorę clonazepam i tramadol, na zmianę lub równocześnie. Muszę.

Ale dawniej nie było problemów ze snem.

 

Co może powodować tą senność? Który z tych leków większą? Ewentualnie czym te leki można zastąpić?

Dodam tylko, że nie biorę ich bez powodu, muszę je brać.

 

Jak ktoś jest zorientowany w temacie, to dajcie znać tu lub na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xanax, Radzę przeczytać wątki na temat zaburzeń osobowości. Raczej mylisz pojęcia. I nie jesteś zorientowany w temacie.

Co znaczy,że masz psychopatyczny stan? Wiesz co znaczy termin psychopatia?

Dziwię sie,że zgadzasz się na testowanie tylu leków.

Nie wpadło Ci do głowy,że jeśli leki nie pomagają....to należałoby rozglądnąć się za psychoterapią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyobraź sobie, ze nie wpadło mi to głowy, patrz, jaka ty jesteś inteligenta, ja niestety nie

 

Czekam na sensowne i konkretne odpowiedzi.

 

-- 11 cze 2011, 00:15 --

 

Psychopatia? Zaburzenie osobowości? Wiesz w ogóle o czym piszesz? :shock:

 

To co opisałeś to zespół abstynencyjny.

 

 

i...? przetrwać to, jak długo to może trwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xanax, Jeśli nie wpadło to powinno dać do myślenia.

Dziękuję za komplement. Nie wiedziałam,że mogę zaliczać się do inteligentnych.

 

 

o głupotę Cię nie podejrzewałem, więc nie musisz się krygować, ale jak masz o sobie złe zdanie, to może zalicz psychoterapię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xanax, Jestem w trakcie co nie oznacza,ze mam złe zdanie o sobie.

 

Kończę z Tobą te przepychanki słowne bo do niczego nie prowadzą.

Czekaj cierpliwie na sensowne i konkretne wypowiedzi.

 

 

sama je zaczęłaś, to i dobrze, że skończyłaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xanax, Nie masz racji, posługujesz się terminami których znaczenia jak widać nie znasz i jeszcze poprawiony tupiesz nóżkami jak małe dziecko......troszkę więcej ogłady proszę.....

To oc opisujesz, to nie żadne zaburzenia osobowości, ich nie można się nabawić w związku z odstawieniem leków .....to są albo skutki odstawienne ( nie wiem nawet czego bo nie napisałeś co odstawiałeś :roll: ) albo skutki brania tramadolu i clona ....bo jak piszesz MUSISZ je brać :roll: , no pewnie teraz już musisz bo jesteś uzależniony....

Radzę zgłosić się do psychiatry, najlepiej w poradni leczenia uzależnień i przestać się wykłócać, gdy nie masz racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×