Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam pewien problem, zadna mnie niechce


myxiz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem, zadna mnie niechce, jestem w jakims stanie nie do opisania, bylem ladnym eleganckim chlopakiem, ale cos bylo nie tak, myslami gdzies bylem zawsze, chlopaki jakies tam dziewczyny sobie dorywali, potem sie popobierali, one niby na mnie wszystkie leciały ale ja zawsze bylem sam, popadlem w masturbacje, nic mnie w zyciu juz nieciekawi, nie jestem w stanie nawet pojsc na dz1wke bo jak ją usłysze to sie podniecam odrazu, a gdy jestem na miejscu i mam sie spotkac nic nieczuje. Chcialbym sie z jakąs spotkac ale nie ma jak, mam 31lat, one sie obmacuja, zaliczają po kilka kolan(p1erdola) z kim popadnie, ja nic nie moge, patrze na fora internetowe i zycie i niewiem o co w tym chodzi, ogarnac tego nie moge, zycie to tylko awantury, wystarczy ze sie cieplej zrobi i sie ostro dzieje, czuje ze znam całą zagadke zycia, wiem co tym wszystkim rządzi, kobieta mezczyzna i sex, reszta to sciema ale sie mnoży, zapisuje kolejne tomy, wyslowic sie niemoge bo mnie cos dreczy, spotkac sie z zadna nie moge, poszedlbym do klubu czy na dyskoteke ale doznam jakiegos szoku bo niebede wiedzial co i jak, poszedlbym do pracy, zeby miec jakies kontakty z ludzmi ale boje sie ze bedzie mecząca, a nie jestem w stanie nawet zadzwonic gdzies. Jedna powiedziala mi ze jak jej doladuje 30zl to bedzie mi pokazywala na sky co chce i sextelefony, ale jak mam sie dluzej znac zaczyna mnie to nudzic, chcialbym zeby poprostu jakas do mnie zagadala i sie umowila, ale nie ma tak. Ratunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×