NLP TWOJĄ FURTKĄ DO LEPSZEGO ŻYCIA

Hasiok.

NLP TWOJĄ FURTKĄ DO LEPSZEGO ŻYCIA

przez Jerzy.jan80 30 kwi 2011, 08:06
1. Andrew Austin - Integral eye movement therapy (4 stówki)
Andrew Austin jest międzynarodowej sławy trenerem i coachem rozwoju osobistego i zmiany osobistej. Jest twórcą Integral Eye-Movement Therapy, wyjątkowo skutecznego systemu szybkiej i wydajnej pracy z emocjami. Jego artykuły są polecane studentom psychologii wielu wiodących uniwersytetów, zaś sam Andrew uznawany jest za czołowego eksperta Wielkiej Brytanii w tematyce NLP i Schizofrenii. Pakiet DVD Praktyk Integral Eye-Movement Therapy - nagranie 2-dniowego szkolenia Andrew Austina uczącego autorskiej, niezwykle skutecznej metody pracy z emocjami i tożsamością, Integral Eye-Movement Therapy.
2. Andrzej Batko – hipnozona (1,5stówki)
Pełne nagranie całego szkolenia Hypnozona Batko, Dębski, Ornatowska, 5 płyt DVD . Oglądając płyty poznasz podstawy hipnozy jak również zaawansowaną hipnozę i jej “poważne” zastosowania jak na przykład hipnoterapię i interwencje psychoterapeutyczne. A w programie szkolenia między innymi: negocjacja ze świadomością, lewitacja ramienia, regresja hipnotyczna jak rownież przyspieszanie nauki. W dodatku trenerami są specjaliści posiadający wykształcenie psychologiczne i medyczne oraz udokumentowane wieloletnie doświadczenie w stosowaniu różnych modalności terapeutycznych.
3. Psychoterapia zaburzeń depresyjno-lękowych (stówka)
Widzowie będą mieli okazję prześledzić dramatyczną rekonstrukcję kluczowych momentów z terapii z Anną P., 40 letnią kobietą która cierpi z powodów napadów paniki oraz długotrwałej depresji. Cały proces terapii Anny P. obejmował 12 sesji. Niezwykła kombinacja fragmentów sesji z komentarzami i objaśnieniami dr. Meichenbauma sprawia, że film ten jest wartościowym materiałem szkoleniowym dla praktyków wszystkich orientacji z różnym doświadczeniem.
4. Joe Vitale - Zaginiony sekret przyciągania pieniędzy (1,5stówki)
Dzięki temu szkoleniu dowiesz się: jak odkryć i zlikwidować ograniczenia związane z pieniędzmi, które posiadasz choć zapewne nie zdajesz sobie z tego sprawy; w jaki sposób wpływając na swoją podświadomość i nastawienie do pieniędzy uaktywniać procesy, które w efekcie będą uwalniać Twój potencjał związany z bogaceniem się; że istnieją proste metody, dzięki którym Joe Vitale osiągnął sukces i przyciągnał do siebie pieniądze, zdrowie, miłość i pracę, która jest jednocześnie pasją i misją; jakie elementy sprawiają, że procedury omawiane w filmie i książce "Sekret" naprawdę działają, jeśli tylko dobrze się je zrozumie i potrafi wykorzystać; gdzie tak naprawdę tkwi "ZAGINIONY SEKRET" Przyciągania Pieniędzy i dlaczego, choć to jest takie proste, tak niewielu ludzi z tego korzysta?
5. Nick Kemp „Advanced Provocative Change Works 2009” (4stówki)
Pełny zapis trzydniowego warsztatu Advanced Provocative Change WorksTM przeprowadzonego we wrześniu 2009 przez Nicka Kempa w ramach Warsztatów Mistrzów. Nick Kemp to terapeuta, trener i coach z trzydziestoletnim doświadczeniem, który w swojej pracy łączy Terapie Prowokatywną Franka Farrelly'ego, Hipnozę Ericksonowską i wielkie własne doświadczenie w NLP. Dzięki nowatorskiemu połączeniu tych elementów Nick stworzył niezykle skuteczną metodę Provocative Change Works. Ten warsztat był warsztatem dla zaawansowanych i obejmował ćwiczenia, demonstracje, dyskusje. 
6. Joe Vitale - Sekret, klucz do sekretu i prawo przyciągania w działaniu (1,5stówki)
Dzięki obejrzeniu seminarium z Joe Vitale: poznasz szczegółowe procedury, które decydują o tym, jak szybko Twoje pragnienia mogą się spełnić w Twoim życiu. Czasem drobny szczegół w tym, jak formułujesz swoje cele, może zrobić ogromną róźnicę; odkryjesz nieświadome bloki, które do tej pory utrudniały Ci osiągnięcie tego, czego pragniesz, pomimo że podążasz za wskazówkami z książek i filmu „Sekret” Joe Vitale podzieli się z Tobą prostymi metodami, które pozwoliły mu osiągnąć sukces i przyciągnąć do siebie pieniądze, pracę, która jest jednocześnie pasją i misją, zdrowie i miłość; poznasz wszystkie elementy, które sprawiają, że procedury omawiane w filmie i książce „Sekret” naprawdę działają; zbudujesz osobisty plan przyciągania i zaczniesz działać!
7. Lech Dębski - Wyzwolony Umysł (stówka)
Dowiesz się, jak skutecznie wymazać z pamięci wszystkie mroczne, obezwładniające, „złe” wspomnienia z przeszłości oraz zastąpić je silnie motywującą do działania, pełną sukcesów, nieodpartą, kolorową wizją przyszłości. Nauczysz się, jak przywołać, uruchomić i potężnie wzmocnić stan charyzmatycznej pewności siebie. Poznasz metodę, która pozwoli Ci „wykasować” z pamięci porażki (wykorzystując oczywiście naukę, która z nich płynie) oraz czerpać potężną siłę z utrzymywania w pamięci wspomnień osiąganych sukcesów. Dowiesz się, jak w ciągu kilkudziesięciu minut praktycznie każde ograniczające przekonanie zastąpić potężnie wzmacniającym i wspierającym przekonaniem. Nauczysz się, jak błyskawicznie przejąć kontrolę nad własnym, bieżącym stanem emocjonalnym. Zneutralizujesz szkodliwe mentalne nawyki, np. pociąg do papierosów. Rozwiniesz pozytywne mentalne nawyki, np. nawyk regularnego uprawiania sportu, bądź systematycznej nauki obcego języka… (regularny wysiłek fizyczny bądź regularną naukę większość ludzi nieświadomie kojarzy z bólem, potem oraz nieprzyjemnym wysiłkiem. A gdyby od dzisiaj sama myśl np. o kolejnym wypadzie na trening bądź basen stała się impulsem uruchamiającym silną, nieodpartą motywację. O ile łatwiej byłoby Ci wytrwać w takim postanowieniu?) Dowiesz się jak „zapomnieć” o odkładaniu na później ważnych zadań i czynności i uruchomisz nieodparty, wewnętrzny przymus, który pomoże Ci z łatwością zrealizować każde zadanie w terminie. Nauczysz się, jak przeprogramować Twoje mentalne reakcje, aby sytuacje, które do tej pory uruchamiały stan silnego stresu, teraz stały się sygnałem uruchamiającym pokłady kreatywności, szybkości działania i błyskotliwości myślenia, a co najważniejsze, głębokiego spokoju. Poznasz prostą technikę, która pozwoli Ci „przeprogramować” Twój umysł, czyli dotychczasowy strach i lęk przed porażką zastąpisz… Zrozumiesz, dlaczego prawie w każdym przypadku, kiedy myślisz, że coś jest dla Ciebie "niemożliwe" to prawie na pewno masz do czynienia z „fałszywym” problemem, czyli „nauczysz” Twój umysł, jak z odwagą myśleć WIELKIMI KATEGORIAMI. Zdobędziesz umiejętność transformowania tzw. "problemów" w WYZWANIA oraz zrozumiesz, dlaczego ma to kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu w biznesie bądź w życiu osobistym, o ile pragniesz osiągnąć go w niedalekiej przyszłości. Nauczysz Twój umysł myśleć WIELKIMI KATEGORIAMI, czyli w końcu zaczniesz z odwagą wyznaczać sobie naprawdę WIELKIE CELE i programować swoją przyszłość. Dowiesz się, jak NATYCHMIAST odzyskać kontrolę nad własnymi emocjami oraz umysłem w sytuacjach krytycznych, (np. odzyskanie przewagi psychologicznej podczas wymagających negocjacji, dalsze zachowanie spokoju podczas rozmowy z prowokująco aroganckim rozmówcą itp.)

8. Meriusz Szuba – pokaż na co Cię stać (stówka)
Dowiesz się od czego zależy sukces lub porażka - Poznasz sprawdzony model pewności działania - 4 podstawowe kroki wyznaczające "okrążenie" w drodze do realizacji dowolnego celu. Poznasz założenia, dzięki którym znaczniej łatwiej ruszysz z miejsca w drodze do realizacji własnych celów. Dokładnie zrozumiesz etapy niezbędne do znajdowania oraz wykorzystywania nowych możliwości dla Twojego działania. Odkryjesz nieco inne spojrzenie na porażkę, dzięki czemu otworzą się drzwi, przez które pewnie wyjdziesz z "klatki wątpliwości". Poznasz strategie wyznaczania i realizowania celów stosowane przez ludzi sukcesu na całym świecie. Dowiesz się czym tak naprawdę są Twoje cele i jak na nie spojrzeć profesjolanie, a co najważniejsze, poznasz zmodyfikowane narzędzie SMART - szalenie skuteczne w kontekście wyznaczania i określania swoich celów. Poznasz technikę kotwiczenia czasu w rewolucyjnej formie wizji 3D, dzięki której już podczas szkolenia przejdziesz cała drogę konieczną do osiągnięcia własnego celu oznaczając szlak, który precyzyjnie poprowadzi Cię w przyszłości dokładnie w tamto miejsce. "The Secret of Creating Your Future" - poznasz jedno z narzędzi Time Line Therapy - eksluzywnej wiedzy, w której Mariusz Szuba ma przyjemność i zaszczyt posiadać pierwszy w Polsce tytuł Master Trenera. To będzie jedna z chwil, o których nie można zapomnieć. Te techniki są prezentowane wyłącznie na szkoleniach z najwyższej półki. "Umysł, Serce, Intuicja" - na koniec szkolenia - niespodzianka z wybraną osobą spośród uczestników. Prezentacja bardzo rzadkiej techniki, której skuteczność zachwyci tak Ciebie, jak i całą grupę Uczestników.
9. Master NLP Collection Mateusza Grzesiaka (4 stówki)
JAK PISAĆ SKUTECZNE MAILE - Wykrzyknik intensyfikuje emocje !!!, wielokropek tworzy pustą matrycę… i… jest pauzą… myślnik konstruuje implikację prostą - a emotikony to kotwice. Szczęśliwie, matrycą wejścia możesz nadać całemu zdaniu znaczenie, co zmieni im w głowach obrazy, a co za tym idzie, emocje, a wszystkie przecinki oddzielają schematy myślowe i świadczą o ilości obrazu i jakości kontynuowanego filmu. Czytając, zobaczysz osobowość, która wciskała klawisze i zrozumiesz wszystko to, czego nie widać. To kilkugodzinne nagranie to napakowany wiedzą techniczną podręcznik instruktażowy dla każdego, kto chce pisać profesjonalne, fachowe i naprawdę efektywne e-maile. Mistrzostwo!
MATRYCE KOMUNIKACYJNE - Matryce to odpowiedź na alchemiczne pytanie każdego perfekcyjnego komunikatora pt.: Jak stworzyć przekaz komunikacyjny, by za jego pomocą przekonać odbiorcę do tego, czego ten przekaz dotyczy. Takie stwierdzenie, jak Damy radę, jeśli się uda zawiera w sobie wiele niewidzianych poziomów, które podświadomie trafiają do mózgu jako schematy poznawcze. Przesuwają odpowiedzialność na siłę wyższą (bo jeśli się nie uda, nie ma winnego), konstruują relację (bo to my damy radę), tworzą warunek (jeśli), a w zależności od emocji instalują charakter odpowiedzi. W komunikacji umysłowej nie ma wolności, bo komunikat wchodzący już ogranicza możliwość dania odpowiedzi i im precyzyjniej go ograniczysz, tym większa szansa, że odpowiedź będzie dokładnie taka, jak oczekujesz. To potężne narzędzie, idące prosto z Zaawansowanego Mastera NLP, a więc tego szkolenia, gdzie uczestnicy naprawdę wyprzedzają o lata świetlne tych, co dopiero zaczynają przygodę z komunikacją. Chcesz to poznać!
METAFORY PRAKTYKA - Czy to było za lasami, gdzie księżniczka szukała księcia, czy na bieżni, gdy walczyło się z przeciwnikami ze środka i z zewnątrz, czy może w samolocie, gdzie mruczący silnik monotonią głosu usypiał najsilniejsze osobowości, budząc do życia anioły, to jest pewne – gdy Uczeń jest gotowy, pojawia się Mistrz. A ponieważ w życiu nie ma przypadków, tak samo jak całe życie tym przypadkiem jest, czas byś chwycił za lingua franca języka ciała, umysłu, serca i duszy i poznał metafory. To, przyjacielu, dzieło komunikacji znane każdemu od prawieków i by nie było Ci w życiu jak koniowi pod górę, ba, by wszystko szło jak z płatka, miej te produkty w swojej kolekcji. Składa się z dwóch równie istotnych części, tak by praktyce i teorii stało się zadość. Chcesz je mieć.
METAFORY TEORIA - Czy to było za lasami, gdzie księżniczka szukała księcia, czy na bieżni, gdy walczyło się z przeciwnikami ze środka i z zewnątrz, czy może w samolocie, gdzie mruczący silnik monotonią głosu usypiał najsilniejsze osobowości, budząc do życia anioły, to jest pewne – gdy Uczeń jest gotowy, pojawia się Mistrz. A ponieważ w życiu nie ma przypadków, tak samo jak całe życie tym przypadkiem jest, czas byś chwycił za lingua franca języka ciała, umysłu, serca i duszy i poznał metafory. To, przyjacielu, dzieło komunikacji znane każdemu od prawieków i by nie było Ci w życiu jak koniowi pod górę, ba, by wszystko szło jak z płatka, miej te produkty w swojej kolekcji. Składa się z dwóch równie istotnych części, tak by praktyce i teorii stało się zadość. Chcesz je mieć.
MODEL GRECKI - Sokrates, Platon i Arystoteles słynęli z tego, że potrafili jednym komentarzem zbić z pantałyku najlepszych komunikatorów, a ich głębokie riposty nie miały sobie równych. Poświęciliśmy długie miesiące, by skonstruować model, który zaraz po zademonstrowaniu został kupiony przez dwie dominujące w kraju partie polityczne, bo jego szokująca efektywność pozostawia w tyle wszystko, co znał świat komunikacji. Począwszy od odwołania do litości, gdy na oczy kota ze Shreka pracownik wyprasza od szefa podwyżkę, po struktury demagogii jakie znasz z ambony, podestu, czy telewizji – Model Grecki to lingwistyczne narzędzie do wywierania wpływu.
MODELOWANIE - Jeden zarabia masę pieniędzy, drugi świetnie się komunikuje, a trzeci ze stoickim spokojem przechodzi przez każdą kłótnię. Inny świetnie uczy, kolejny porywa tłumy swymi występami, a jeszcze jeden jest mistrzem w wymyślaniu strategii, z jakich z taką ochotą korzysta jego firma. Wiesz, co ich łączy? Modelowanie. Od naukowej analizy schematów, poprzez demonstracje zdobywania strategii, aż po praktyczne i łatwe ćwiczenia, to 4-godzinne nagranie to wspaniały wstęp do profesjonalnego świata efektywnej komunikacji. I jeśli chcesz umieć brać wiedzę i umiejętności od każdego w dowolnej sytuacji życiowej, to jest to produkt dla Ciebie!!
SLEIGHT OF MOUTH - Po Modelu Miltona, Meta Modelu, Modelu Greckim, czas na kolejne, fascynującego dzieło współczesnej komunikacji – Sleight of Mouth. Gdy oni konstruują jakikolwiek przekaz, nowy Ty, wyposażony w ten zestaw językowych struktur, będziesz wiedział jak zmienić, odmienić, podmienić lub wymienić dowolny schemat poznawczy w ich głowie, tak by zmienili swój sposób myślenia, a co za tym idzie, zachowań. Doskonały w terapii i coachingu, równie dobry w biznesie i szkoleniach, to fundamentalne narzędzie każdego, kto traktuje komunikację na poziomie eksperckim jako wyznacznik swojej drogi. Bardzo, bardzo polecamy – to narzędzie jest rewelacyjne, a w wydaniu Master Trenera NLP nauczone tak, byś od razu mógł z niego korzystać. Do dzieła!!
TEORIA CZĘŚCI - Jeśli masz opinię na swój temat, to znaczy, że jest was dwóch – jeden ma opinię, a drugi jest opiniowany. Jeden z nich jest prawdziwy, a drugi – to osobowość, charakter, maska, fantom, ego, które jako bardzo ograniczona projekcja Ciebie jest źródłem wszelkich problemów. Teoria Części to mistrzowski zapis materiału szkoleniowego, na którym Mateusz tłumaczy i uczy, w jaki sposób osobowości się tworzą, jak współistnieją między sobą i co jest powodem wewnętrznych konfliktów, które tak wielu ludzi przeżywa. Ta płyta, wraz z całym zestawem gotowych do zastosowania ćwiczeń, pozwoli Ci zrozumieć i mądrze zarządzać Sobą.
10. Terapia prowokatywna Franka Farrelyego 2008 (stówka)
13 sesji terapii/coachingu powokatywnego:
"Pracuję za dużo, zarabiam za mało i nie mam rezerw czasowych..."
"Chcę wyjść za mąż, ale nikt mnie nie chce..."
"Bardzo dobrze pracuję, a otoczenie mnie nie docenia..."
"Szczególarstwo, detal, perfekcjonizm..."
"Poczucie winy..."
"Przyciągam dziwnych mężczyzn, z problemami..."
"Nie ogarniam spraw do załatwienia, wszystko robię w ostatniej chwili..."
"Zmiana pracy: mam wygodną i dobrze płatną, a chcę iść za pasją..."
"Potrzeba akceptacji. Bez przerwy myślę, jak to bedzie odebrane przez moje otoczenie..."
"Zdrowie: odzyskać integralność w ćwiczeniach biodra..."
"Zapominam twarze, ludzi..."
"Nie potrafię stworzyc partnerskiej relacji, jestem albo guru albo uczniem..."
"Mam odczucie, że jestem niezauważana i potrzebuje coś zrobic, by mnie zauważono..." - (ta sesja posiada trzy ścieżki dźwiękowe: polską, angielską, łączną)

11. Terapia prowokatywna Franka Farrelyego 2009 (stówka)

14 sesji terapii/coachingu powokatywnego:
"Boję sie pewnych rzeczy, które czuję, że powinienem zrobić"
"Mam opryszczkę"
"Ciągle pewne rzeczy powtarzam, etapy życia..."
"Mistrzostwo w uciekaniu (od tego, co ważne)"
"Nie wierzę w siebie..."
"Nieumiejetność wyrażania emocji, zwłaszcza pozytywnych"
"Chcę założyć działalność gospodarczą i cały czas "jestem w poczekalni" "
"Strasznie sie stersuję wszystkim"
"Często się zamartwiam - strach przed porażką..."
"Zaczynam coś robić i zanim się to coś skonczy, zaliczam porażkę..."
"Chciałabym wreszcie dorosnąć, zacząć naprawdę żyć i przestać się bać"
"Kiedy pracuję, mam kłopoty z priorytetami skacze z jednego zadania na drugie"
"Przytyłam 25 kilo, próbuję się odchudzać, mówią mi, że jestem w ciąży"
"Paraliż przed wystapieniami publicznymi"

12. The scholl of work (stówka)

"Praca" Byron Katie to niezwykła technologia, która z niesamowitą prędkością i skutecznością rozprzestrzenia się po świecie pomagając ludziom w odkrywaniu najgłebszych warstw siebie. Teraz masz możliwość poznać w najdokładniejszych szczegółach jak korzystać z tej metody, by pozbyć się niemal każdego swojego problemu.
Usłyszysz z ust Mateusza najistotniejsze strategie, ćwiczenia i wnioski, jakich się nauczył na szkoleniu. To naprawdę konkretny materiał, po przerobieniu którego poznasz nową jakość swojego życia.
13. Pakiet: Ekspert Perswazji, Przekonujący handlowiec, Wygraj Dyskusję (4 stówki)

EKSPERT PERSWAZJI - Poznasz elitarne strategie, techniki, metody znane bardzo nielicznej grupie fachowców, specjalizujących się w programowaniu neurolingwistycznym, w wywieraniu wpływu, perswazji, skutecznej sprzedaży i negocjacjach. Poznasz ponad 200 struktur perswazyjnych, które pomogą Ci osiągnąć założone cele perswazyjne Nauczysz się, w jaki sposób wpływać na na myśli i zachowania swoich rozmówców. Innymi słowy dowiesz się jak, zbudować stan zainteresowania Twoją osobą, opinią, tym, co chcesz przekazać. Dowiesz się, jak w kilka minut za pomocą gestów, mimiki, tonu głosu i oddechu sprawić, aby Twój rozmówca poczuł do Ciebie sympatię, która przeradza się w nieodpartą chęć rozmowy z Tobą, współpracy Poznasz perswazyjne struktury lingwistyczne, omijające świadomość i oddziałujące na podświadomość Twojego rozmówcy. Nauczysz się z bardzo dużym prawdopodobieństwem rozpoznawać, czy Twój rozmówca kłamie, czy mówi prawdę.
Dowiesz się, jak motywować do pożądanego przez Ciebie działania ludzi o różnych typach osobowości. Dowiesz się, jak pojedyncze słowo może wpłynąć na skuteczność Twojego działania.
Poznasz słowa, których nieznajomość sabotuje Twoje działania perswazyjne, zaś umiejętne ich wykorzystywanie przynosi nieocenione korzyści. Nauczymy Cię, jak wykorzystywać w komunikacji potężny oręż, jakim są prawa wpływu społecznego. Poznasz 8 niepodważalnych praw perswazji.
Dowiesz się, w jakich okolicznościach Twój rozmówca, Klient, odbiorca komunikacji jest najbardziej podatny na perswazję. Poznasz 19 technik negocjacyjnych (między innymi taktykę „Porucznika Kolombo”, „Rosyjskiego Frontu”, „Pustej Półki”). Poznasz zależność pomiędzy zmysłami człowieka a słowami i wyrażeniami, mającymi wpływ na jego działanie. Nauczysz się, jak budować dobry kontakt ze swoim rozmówcą (parterem handlowym, klientem, pracownikiem). Dowiesz się, jak oddziaływać na grupy (wiedza szczególnie przydatna podczas różnego rodzaju prezentacji oraz wystąpień publicznych). Dowiesz się, w jaki sposób deza-ktywować obiekcje wypowiadane przez Twoich Klientów. Nauczysz się przeciwdziałać takim obiekcjom, jak: „Nie mam czasu”, „Państwa oferta jest za droga”, „Współpracujemy już z inną agencją”, „Mamy lepszą ofertę”. Dzięki poznanej wiedzy będziesz mógł skutecznie ustrzec się przed nieuczciwą manipulacją.

PRZEKONUJĄCY HANDLOWIEC – W dobie upodabniania się konkurencyjnych produktów i usług – jakość i funkcjonalność towaru nie są najważniejszym elementem decydującym o powodzeniu sprzedaży. W chwili obecnej niemal każda firma oferuje "super produkty w super cenie". To co decyduje o sukcesie to umiejętności interpersonalne osób, które sprzedają oraz zajmują się obsługą Klienta. Przekonujący handlowiec to 8. godzinne kompendium zawierające praktyczną wiedzę na temat szeroko rozumianej sprzedaży produktów i usług.

WYGRAJ DYSKUZJĘ – „Wygraj dyskusję” to trening, który nauczy Cię jak przekonywać do swojej racji publiczność, przysłuchującą się dyskusji, w której Ty zabierasz głos. Szkolenie „Wygraj dyskusję” ukierunkowane jest bowiem na przekonanie publiczności a nie samego adwersarza z którym dyskutujesz. Zauważ, że niemal nigdy publiczne debaty nie służą temu, by jeden z dyskutantów uznał racje drugiego. W takich debatach nie chodzi bowiem o przekonanie rozmówcy - tylko publiczności, która przysłuchuje się takiej debacie. Głównym celem takiej dyskusji jest zatem wywołanie korzystnego wrażenia na publiczności i przekonanie jej do swoich racji lub też zniechęcenie publiczności do naszego przeciwnika, z którym dyskutujemy. Mogę zatem postawić tezę, że w przypadku takich debat nie chodzi o przekonanie rozmówcy tylko o jego pokonanie.
Debaty polityczne to tylko najbardziej wyrazisty przykład dyskusji, w której zachodzą takie prawidłowości. Wszelkie spotkania, w których uczestniczy co najmniej kilka osób to ogromne pole popisu dla tych, który chcą w oczach przysłuchującej się publiczności wypaść wiarygodnie i korzystnie. Mówiąc o publiczności mam na myśli osoby przysłuchujące się danej dyskusji. Mogą to być przecież pracownicy, członkowie zarządu, przyjaciele, znajomi z pracy, dziennikarze itd.

Trening „Wygraj dyskusję” nauczy Cię diagnozować najczęściej stosowane zagrania, którymi posługują się ludzie podczas wszelkiego rodzaju dyskusji. Owe zagrania to przeważnie pewne słowne fortele, dzięki którym nasi rozmówcy z większą lub mniejszą skutecznością sprowadzają nas na manowce. Nauczysz się im przeciwstawiać, a nawet samemu stosować różne techniki i dzięki temu pokonywać przeciwnika jego własną bronią. Jestem przekonany, że znajomość technik erystycznych, które przedstawiamy w niniejszym treningu jest niezbędna wszystkim tym, którzy podczas dyskusji, podczas publicznych sporów chcą skutecznie bronić się przed demagogicznym wpływem innych osób.
Dlatego też szkolenie to stanowi lekturę obowiązkową dla polityków, dziennikarzy, prawników, managerów, PR-owców, działaczy społecznych i samorządowych, rodziców i zwykłych szeregowych pracowników. Innymi słowy dla wszystkich tych, którzy często dyskutują, biorą udział w debatach publicznych i rozmaitych spotkaniach.

14. Pakiet Janka Grzesiaka (1,5stówki)

EKSPRESJA EMOCJI - Produkt ma charakter warsztatowy - obejrzysz ćwiczenie, aby następnie je powtórzyć w swoim domu. Absolutny fundament tego, jak wchodzić w intensywne stany emocjonalne, wyrażać w pełni swoje emocje, swoją ekspresję i siebie. Ten Warsztat odblokuje w Tobie pokłady energii, pokaże Ci jak przeżywać i pasjonować się. Będziesz zdziwiony, co potrafisz i jaki jesteś.

JAK ROZŚMIESZAĆ LUDZI CZ.1 - To pierwsza część z serii "Jak rozśmieszać ludzi". To fundament, baza od której zaczyna się wchodzenie w świat wyjątkowych brechtów, którymi zaraża się innych.

KREATYWNOŚĆ - Jesteś twórcą w każdej sytuacji. W relacjach - gdy mówisz, zachowujesz się, żartujesz i coraz lepiej się bawisz. W biznesie - gdy wymyślasz coraz lepsze strategie i komunikujesz je innym. W życiu - gdy z wielkim uśmiechem planujesz kolejne sukcesy i wyrażasz to całym sobą.
Od tego jak korzystasz ze swojej kreatywności będzie zależeć to, jaką jakość będą mieć Twoje dzieła. A ponieważ chcesz, by były najlepsze - my Ci kibicujemy przedstawiając niezwykle Kreatywnego Janka, który tworzy swoje warsztaty i osławione mistrzowskie riposty w chwili, gdy tego potrzebuje. Zacznij ćwiczyć razem z nami umiejętność przydającą się absolutnie wszędzie. Bądź Kreatywny!

ODDECH - Zapierające dech w piersiach ćwiczenia dzięki którym zaczniesz zdrowiej, pełniej i świadomiej oddychać. Zarządzaj swym oddechem aby móc mówić wyraźniej, przestać się jąkać, mieć więcej energii życiowej i potrafić nią zarządzać! (oddech jest traktowany w wielu kulturach za sposób na wprowadzenie Prany lub Qi - siły życiowej). Oddech reguluje tempo i rytm procesów, jakie wydarzają się w Twoim ciele. Nie lekceważ go, gdy wiesz jak staje się wielkim sprzymierzeńcem.
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
30 kwi 2011, 08:00

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Przeskocz do