Skocz do zawartości
Nerwica.com

wykorzystywacz


Timex

Rekomendowane odpowiedzi

Od około 2lat zazcela sie moja 'przygoda' z tym forum na ktorym suzkalem pomocy, pomocy nie dostalem natomiast wysmiewanie i to perfidne i to w wydaniu kobiet, mezczyzn nieliczylem bo przeciesz oni sa stworzeni do jednego celu, przyznawac racje kobietom nawet jesli nie maja, z góry mają kobiety za te lepsze a siebie za tych mało doskonałych i czytają to co im kobiety piszą a kobiety tylko zajmują sie manipulacją, uwierzyli ze pracowitosc jest szlachetna, tymczasem svki od najmlodszych lat sie zabawiaja dzieki mezczyznom na ich koszt, cieknie im z p1zd, masturbuja sie, biora prysznice wielogodzinne, ustawily mezczyzn tak by oni mysleli ze sa zdobywcami, a to ich zagrywka. Przez wiele lat niemoglem scierpiec ze kazda scena jest na korzysc kobiet, cale moje istnienie zostalo zniszczone, bo przeciesz na kazdym kroku to one byly piekne i to im bylo placone a ja sam jako mezczyzzna co moglem miec od kobiet? jakis przyjazny gest? usmiechy na chodniku. Pragnalem milosci i płakałem - hehe nie bede sie uzalał, zadna milosc ze strony kobiet nieistnieje a wielka propaganda o milosci w ktora wierzy kazdy frajer tak, wierza w obrazek milosci, romantycznosci delikatnosci zmyslowosci kobiet, ale to tylko prmityw ehzystencja dwóch cyc pozbawiona zmysłów uczuc zalazek swiadomosci ktory sie uksztaltowal w domaganie ronwouprawnienia, one nam nigdy niezapewnily miejsc pracy, a gdy stworzylsmy wszystko co bylo mozna zaczely mowic ze jestesmy im niepotrzebni, poczuly sile, rozumiecie teraz cos? sa winne naszego krotszego zycia i ze brzydniejemy, dewjacją, całemu złu, wszystkim tym postom na forum, gdyby nie ich.. wszystko by bylo inne, one stworzyly taki swiat, wygodny im celom, w ktorym kazdy chlopak ktorego rodza przechodzi ten sam proces strzyzenia, poczujcie ze rodzicie facetow ktorzy wkrotce wylysieja, ze rodzicie dla siebie element ktory wkrotce bedzie instrumentalnie traktowany. przez was, zstanowcie sie nastepnym razem czy ta wasze milosc nie jest

 

hahaha, NARA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×