Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odpowiedź dla Pana o nick' u pawel25


*Monika*

Rekomendowane odpowiedzi

pawel 25 Przytaczam Twoje PW skierowane do mnie dzisiaj popołudniu, niech sobie inni użytkownicy przeczytają:

 

nie da sie z toba normalnie rozmawiac ciagle jakies "chlopczyku" nie wiesz co to depresja . ja pierdole masz na serio z glowa idiotka

 

Może i mam z głową. Nie wstydzę się tego. Przynajmniej nie leczę się w oparciu o Twoje porady.

A słowo "idiotka" zostawiam bez komentarza.

Tobie to nawet już ta dieta nie pomoże chłopczyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, To chyba wynika z obrazu jaki społeczenstwo stworzyło na podstawie frazy "leczę się u psychiatry"

dożo ludzi wyobraża sobie od razu ,że jesteś szaleńcem latającym z siekiera .Dosypujesz gościom arszenik do herbaty i kawy, etc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, tak dokładnie jest... kiedyś pamiętam siedziałam sobie z koleżankami (z których tylko jedna wiedziała o moich problemach) i któraś opowiadała o jakimś facecie, którym one wszystkie były poruszone, i na koniec opowieści opowiadająca dodała tonem pełnym grozy - "no i wiecie co się okazało? że on się leczy psychiatrycznie!!"... komentarze na to były w stylu "O k****!". Się zastanawiałam jakby zareagowały gdybym wtedy opowiedziała, że też się leczę. Chyba by uciekły od stolika :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

No i nie jest zbyt fajne....

 

Nawet w mediach w ciagu ostatnich ledwie kilku miesiecy slyszalem tego typu teksty, ze jakis tam morderca leczyl sie na depresje etc...

 

W ten sposob okazuje sie, ze nawet leczac sie na pospolita depresje mozna zostac odebranym jako jakis totalny zjeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Ciekawe dlaczego o takich ludziach w wiadomościach nie mówią ze miał cukrzyce ,albo chorej wątrobę ? Czyżby z powodu nie medialności takich informacji? :mrgreen: Swoją droga takie wstawki o depresji to ku--re--stwo ze strony szanownych ,zawsze wszystkowiedzących pan i panów redaktorów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedziecie mediom że podają informacje że koleś który wymordował swoją żonę i dwójkę dzieci leczył się psychiatrycznie z powodu depresji, ze to niby stawia takich ludzi jak my w złym świetle, ale kurde umówmy się nikt normalny nie zabija swojej rodziny, tak? A to że paru takich oszołomów leczyło sie psychiatrycznie nie oznacza że każdy, nerwicowiec , czy osoba z depresją jest potencjalnym zabójcom.

Tak to już jest, że ludzie zdrowi śmieją sie z chorych to akurat kurna wiadomo nie od dziś.

Ludzi normalnych śmieszy ze ktoś jest nie śmiały ma adhd, lęki, chodzi cichy i przygarbiony

Zawsze tak było że każdy się śmieje i obgaduje drugiego a sam swego garba nie widzi, ale nie sądzę że to sprawka TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, no tak, masz rację, mogłam ostygnąć, przemyśleć. ...a w przypływie emocji założylam wątek. Kółko adoracyjne świetnie się sprawiło. Czyżbyś był troszeczkę zazdrosny? ;)

 

NIkt na gostku się nie wyżywal.....nikt go nie obraził, co najwyzej zawstydził, ale to już moja opinia.

Szkoda,że ten chłopiec, który nie tylko mnie wyzywał od idiotek........nie odezwał się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×