Skocz do zawartości
Nerwica.com

poważny problem mojej dziewczyny...


chudy001

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze i specjaliści , zwracam sie do was, ponieważ sam już sobie nie radze...

 

MOja dziewczyna ma 19 lat, jest maturzystką, bardzo dobrze sie uczy, jest bardzo inteligentna

Jej problem polega na tym że od dłuższego czasu zamyka sie w sobie, jest coraz bardziej skryta... nie dzieli sie swoimi problemami, woli popłakać w samotności, boi sie o tym rozmawiać, mówi tylko że pali ją coś od środka, nie pozwala to cieszyć sie życiem... najgorsze jest to ze ona nie wie jak to zahamować... poza tym cierpi na dwubiegunowość, ale problem siedzi w niej głębiej...

Nawet ja jako jej chłopak nie potrafie jej pomóc... robie co w mojej mocy ale ona jest bardzo delikatna, łatwo ją skrzywdzić nawet nieswiadomie...

Jej problem tkwi w tym, że musi sie bardziej otworzyć na ludzi, zapomnieć o tym cierpieniu... ale tu jest paradoks bo ona nie potrafi tego zrobić, bo musiałaby porozmawiać o tym z psychologiem ale sie boi...

wcześniej prowadziła rozrywkowe życie, chłopaki, imprezy itp... a teraz sie coraz bardziej w sobie zamyka...

 

naprawde nie wiem co robić, boli mnie ta bezsilność bo cholernie ją kocham i pragne jej szczęscia, prosze nie usuwajcie tematu jeśli coś źle zrobiłem, pomóżcie jesli potraficie bo sam już nie mam sił;/;/

 

zadawajcie pytania powiem wszystko co wiem...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×