Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od podszywania się


rav71

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nietypowy typ uzależnienia, a mianowicie stan silnego podniecenia seksualnego powoduje u mnie udawanie kobiet na czatach, fikcyjnych numerach gg, itp. Na wstępie podkreślam, że nie jestem gejem, ani nie mam żadnych skłonności homoseksualnych. Zawsze kiedy się podszywam, zagaduję do dziewczyn i opisuję im totalnie nieprawdziwe, zmyślone historie, które głownie dotyczą wypadków,jakie rzekomo przeżył(a)m. Pisząc te historię odczuwam silne napięcie seksualne, które rozładowuję masturbacją.

Wiem, że wiele osób może mój post odebrać jako prowokację, lecz mój problem jest prawdziwy i to co teraz piszę, nie jest wytworem mojej wybujałej wyobraźni, ale istniejącym faktem.

Gdy wpadam w ten chory trans, potrafię całe godziny spędzić na necie, niczym zahipnotyzowany i wkręcać ludzi.

Gdy już jest po wszystkim, mam żal sam do siebie, wyrzuty sumienia i czuje się jak ktoś przegrany, kto kolejny raz zawiódł sam siebie oraz osoby które we mnie wierzą.

Mam 26 lat i wiem, że najwyższa pora by wydorośleć, by zacząć żyć jak dojrzały człowiek..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×