Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że na tym forum jest nas troszeczke. Chciałbym aby wszyscy odważni dołączyli do tego grona, napisali czy są bi czy homo, czy maja partnera czy akceptujecie swoją orientacje. Pozdrawiam

 

So, jestem biseksualistą, wolny, orientacje zaakceptowałem niedawno, po tym jak mój psychoanalityk uświadomił mi że nie ma w tym nic złego i że w pewnym procencie wynika ona z mojego zaburzenia.

 

Teraz wy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, niestety mam osobowość chwiejną emocjonalnie typu borderline ;/ Podejrzewam, że wiesz co to jest a jeśli nie, wpisz na google . :P wtedy dowiesz się, że ci ludzie mają całkiem pokręcone myślenie .

Co takiego robie ? W celu dowartościowania się i akceptacji przez ludzi, wchodze niejednokrotnie w ryzykowne, nieprzemyślane stosunki seksualne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem raczej homo. Nie wyobrażam sobie raczej seksu z kobietą, dla mnie są niepokalane jak Maryja Dziewica. A z facetami można sie sodomić i gomorzyć. Czy akcepetuje to? No jasne ze nie akceptuje z reszta jak całego siebie.. a czasem akcpetuje bezwzglednie zeby potem sie nienawidziec. ;) Z osób nie z branży wie tylko o mnie moja terapeutka i wcale niezbyt swobodnie przychodzi mi mówić o tym przed nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem raczej homo. Nie wyobrażam sobie raczej seksu z kobietą, dla mnie są niepokalane jak Maryja Dziewica. A z facetami można sie sodomić i gomorzyć. Czy akcepetuje to? No jasne ze nie akceptuje z reszta jak całego siebie.. a czasem akcpetuje bezwzglednie zeby potem sie nienawidziec. ;) Z osób nie z branży wie tylko o mnie moja terapeutka i wcale niezbyt swobodnie przychodzi mi mówić o tym przed nią.

 

 

no ,trochę mi to zaburzeniem na tle seksualnym pachnie ...jak można mieć wyrzuty ,lub inne problemy wewnętrzne z własna orientacja .Nie wyobrażam sobie tego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to tam z facetami jest, ale dziewczyny na którymś tam etapie swojego życia zwykle próbują coś z koleżankami, żeby zobaczyć jak to jest. Ja w sumie nie wiem jak to określić, podobają mi się piękne kobiety ( a komu się nie podobają), kręcą mnie filmy z dziewczynami - ale to wszystko pozostaje z sferze wyobrażeń, bo nawet jeśli miałabym okazję nie skorzystałabym z tego, po "na żywo" dziewczyny nie pociągają mnie seksualnie na tyle żeby się wiązać czy coś tam razem.

Co nie zmienia faktu, że ludzi czysto heteroseksualnych ponoć na świecie jest bardzo bardzo mało tak wynika z badań pana Alfreda Kinseya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinsey to wiele roznych badan robil i raczej obecnie sa obalane.

 

Nie zgodze sie z tym, ze na swiecie czystych heterykow nie jest wiekszosc.

 

Moze tyczy sie to kobiet...Bo te rzeczywiscie porownoja sie pod katem urody i moze stad sie to bierze.

 

U facetow takie zjawisko raczej nie wystepuje, bo wiekszosc kolesi nawet nie umie okreslic czy dany facet jest przystojny czy nie, a czesto mianem brzydali sa okreslani przez nich mezczyzni, ktorzy np wedlug kobiet sa ladni...

 

 

Dla mnie jako heteryka w ciele faceta nie ma kompletnie nic pociagajacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×