Skocz do zawartości
Nerwica.com

przygnebienie z powodu bycia płcią meską


sawvw

Rekomendowane odpowiedzi

przygnebienie z powodu bycia płcią meską, ze nie mam tozsamosci, ani supermen ani płec piekna, jestem czyms co nazywa sie facet (nie cytuje znaczenia tego słowa). ze jako płec meska nie mam zadnych przywilejów a dziewczyny to 13lat i mogą wejsc na czat i sie sexic. One sa boginiami sexu. Moje miesnie sie nielicza, wyschly bo nie maja prawa bytu - kobiety niechcą ich ogladac, za to patrza na wnetrze przez co uchodza za szlachetniejsze a to oznacza tylko ze mezczyzna ma udawadniac ze jest mezczyzna bo inaczej go niewidzą, co wiaze sie to z praktycznym zastosowaniem mezczyzny dla kobiety - instrumentalne traktowanie:

 

"Musi być zabawny, pomysłowy żeby nie przynudzał ... Optymistyczny, mający swoje zdanie, ale nie tak do przesady, żeby nie dał sobie w kaszę dmuchać...

Miły,ciepły. Broń boże chorobliwie zazdrosny! Wyrozumiały ;]"

 

"ładny ale nie do przesady... bo inne bd go podrywać ;p;p

twardziel ale nie za mocny, nie jakas beksa"

 

"musi być punktualny, uwielbiać sport tak samo jak ja., raczej szalony, ale nie do przesady.;d czuły i bezwzględny.. niekoniecznie zasadniczy.;D zdecydowanie szczery i odważny bo nie lubie jak sie chlopak cyka np. zagadac czy nie/ pocalowac czy nie.. hah..

wygląd.. ehh.. tutaj nie mam jakiegos okreslonego typu.. po prostu musi mnie inspirowac."

 

"zaradny, szarmancki, prosperujacy zgodnie z ideologiami kobiet"

 

Kobiety moga uchodzic zawsze za dojrzałe i pogardzac mezczyznami, oskarzac ich o dyskryminowanie, o myslenie o jednym, odbierajac im posiadanie uczuc

 

ze jako mezczyzna nie moge sie zaspokoic sexualnie, uczuciowo, poniewaz panuja przekonania ze to mezczyzna ma wielbic szanowac pozadac kochac kobiete, dawac znaki ze mu na niej zalezy

 

one maja wszystko, bajere kase ktorej nie musza zarabiac a jesli juz to w wygodnych warunkach, sex drinki bycie plcia piekna, przywileje, spelnienie sexualne, to wszystko na czyjs koszt

 

ze nagi mezczyzna jest elementem pogardy dla kobiety, chłopak ktory sie rozebral na filmie ma sie wrazenie ze dziewczyny go znienawidzily za to, swoja nagoscia dostatecznie zrazil, ze jesli bedzie mial dziewczyne to dlatego ze ujmie ją swoją osobowoscia, zrehabilituje sie za to ze sie rozebrał i udowodnji ze potrafi soba zainteresowac kobiete i dojrzał, stanie sie za to zrodlem zlosliwych uwag ze strony kobiecej, lubiacej sprawiac przykrosc, wysmiewac sie z nagiego obrazu mezczyzny, sprawić przykrość jakimiś złośliwymi uwagami

 

np płec kobieca jest slynna z knucia intryg ale wiekszosc tego niewidzi albo niemysli o tym, co jest agresją tyle ze psychiczną, a mezczyzni z powodu agresywnosci fizycznej niestety mogą oczekiwac wiezienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×