Skocz do zawartości
Nerwica.com

31lat bez sexu i bycie mezczyzną


netop

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak mogę Cie pocieszyć bo to co napisałeś mówi samo za siebie ... , ale młody jeszcze jeszcze jesteś tylko skup się teraz na 1 ;p nie wiem zacznij do klubów chodzić, tam moze nie poznasz miłości swojego życia, ale no wiesz ;-) o takie rzeczy to tam nie problem.

A moze poprostu zadna kobieta nie zasłużyła na twoje uczucie ??

 

Podam Ci przykład:Ja i mój znajomy bardzo sie roznimy. Jak idziemy do klubu to on szuka okazji zeby sobie tylko .... no ;p, a ja odmawiam bo uważam, że jest dla mnie za łatwa i odmawiam jej mówiąc niech poszuka sobie kogoś bardziej zdesperowanego. Wyzwaniem dla mnie jest dostać nr, poznać ją bliżej i obiektywnie ocenić czy jest mnie warta. Więc się nie łam może jesteś podobny do mnie ;p, co do tych spraw ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię łatwych nachalnych dziewczyn, są dla mnie nic nie warte za to łatwi chłopcy mi nie przeszkadzają. :twisted:

 

Wnioskuję, że jesteś gejem ;)

 

Właśnie nie wiem.. wiem że na ten moment jestem zupełnie aseksualny, a problem wyboru orientacji związany z moim zaburzeniem osobowości w ogole..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@netop

Ty jesteś angce, amfce, itp.? Leczysz sie, korzystasz z terapii?

 

Tfu! Geje! Tfu! Homosie to co innego, ale geje? Tfu! Tfu! Tfu!
Właśnie, o co chodzi, to jest jakaś różnica pomiędzy homosiem, a gejem, a pederstą, a pedałem, bo widziałem, że niektórzy to odróżniają, a dla mnie to inne określenia na to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

netop, idź do burdelu jak chcesz poruchać 8)

 

[Dodane po edycji:]

 

bo jak jesteś nieśmiały i zachukany to na baletach nie wyrwiesz żadnej cichodajki.

 

 

Idź do burdelu zajebista perspektywa, że ktoś lituje się dla mnie.. ba nie dla mnie tylko dla kasy, predziej bym się powiesił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, w burdelu nikt nad nikim sie nie lituje- to poprostu czysty biznes. Wybierasz, Płacisz i ruchasz. Na baletach wybierasz, bajerujesz, stawiasz drinki, i jak dobrze pujdzie ruchasz, albo podajesz do bani, albo jedno i drugie. Tyle, że jak jesteś nie śmiały nie umiesz bajerować, nie jesteś przystojny, i dobrze ubrany to nie ma szans na ruchanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, czy ja wiem, czy taki czysty ten biznes :roll:

 

Ale to nie ten temat w każdym razie :mrgreen:

 

Wracając do tematu - 31 lat bez seksu, może być przygnębiające...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, Tyle, że jak jesteś nie śmiały nie umiesz bajerować, nie jesteś przystojny, i dobrze ubrany to nie ma szans na ruchanie.

 

Kurcze to niech chłopak zadba o siebie przypakuje trochę na siłce, nie musi być piękny w końcu to chłop, ale powinien dbać o siebie być męski, a wtedy będą lecieć do niego jak muchy do miodu, geje też haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

netop, jesli Ty to Ty-czyli gostek ktory,narozrabial juz tutaj kiedys,mam nadziejè ze bana dostaiesz za chwilè..ale jesli Ty to nie ten czlowiek o ktorym myslè,to byc moze znajdziesz jakàs pomoc w tym temacie :great::pirate::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wyczyscilyscie go z ostatnich pozytywnych uczuc do Was ;)

wyjdz chlopie na zewnatrz, nie musisz byc piekny jak to tu ktos napisal, ale jak liczysz ze kiedys ktoras podejdzie i powie "jestem taka wilgotna i musze sie z toba kochac tu i teraz" to raczej smiem twierdzic ze sie to nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×