Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tragedia forumowiczki- zbierzmy się!!!!


Gość dogomaniaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was,

wiele z was pewnie głównie Ci co zaglądają na czat znają Piorunkę, która często bywała.

Niewiele jednak pewnie wie o tragedii która się niedawno wydarzyła : http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/podpali-zone-i-synka_154655_all.html

Osobiście jestem w szoku i nie mogę w to uwierzyć. Dodam że informacja jest potwierdzona na 100% że jest to nasza Piorunka ;(;(

Zakładam ten temat, abyśmy się zebrali, można zaprojektować jakąś kartkę z podpisami, złożyć się na kwiaty na pewno byłoby jej miło...Trzeba coś zrobić dla takiej osoby jak Piorunka która zawsze zaraża optymizmem i którą spotkało takie nieszczęście..

wychodźcie z inicjatywą...

 

 

Dodane przez Panna_Modliszka :

 

 

Wszystkich chętnych na pomoc finansową ( chociażby maleńką, ale w tej sytuacji myślimy,że przyda się jej każdy grosz) proszę o kontakt na PW ze mną - Panna_Modliszka lub z dominiką92.

 

Zbierzemy wszystko na jednym koncie, będą miały do niego dostęp pewnie 3 osoby, także wszystko będzie bezpiecznie i wiarygodnie. Jak zbierzemy pieniążki, zastanowimy się nad tym w jakiej formie jej przekazać.

 

Dodane przez shadow_no:

 

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/section?category=WIDEO&id=8xriZRdg7ow

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,8419998,Podpalil_syna_i_zone__Nie_wie__dlaczego.html

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100924/POWIAT05/483306294

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogè jakos finansowo wspomoc!!Myslè,ze taka pomoc tez Jej siè przyda,tym bardziej,ze ten chooj bèdzie siedzial,to tym bardziej przyda siè jakis naklad finansowy.Nie wiem czy to wypada czy nie??

Koorwa co za oszolom z tego chlopa.A jak siè czuje Piorunka?? dominika92, jak bèdziesz cos wiedziec to daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej Darek niech przekazuje info o stanie samopoczucia, ja bym chętnie zadzwoniła ale nie chcę przeszkadzać i wiadomo że pewnie nie jest w najlepszym stanie psychicznym :(..

myślę że finansowo to też dobry pomysł i mogło by jej się przydać ( sama z trójką dzieci po takiej tragedii ..) ..nie chodzi o jakieś wielkie sumy wiadomo..każdy ile może ..nawet symbolicznie..ale czekamy też na inne pomysły..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Żal mi go, bo to, co się stało, nie było tylko jego winą. Moja synowa była dla niego niedobra - broni syna Monika.

 

o jprdl.

 

Też mnie to rozwaliło....

 

Masakra jakaś... trzeba pomóc dziewczynie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Żal mi go, bo to, co się stało, nie było tylko jego winą. Moja synowa była dla niego niedobra - broni syna Monika.

 

Mnie tez rozwalila jej kwestia. Kretynka, dno, beton... nie wiem jak jeszcze nazwac ta cala Tesciowa. Kobieta jest oszpecona na cale zycie, dzieciak pewnie tez, przeszli jeden z najgorszych rodzajow bolu - jak mozna w tej sytuacji wyjechac z takim tekstem ? :|

 

Moze powinna to poczuc, zeby zrozumiec :evil:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże :(

 

trzeba pomóc!! wspomóc!!

nie wiem? odwiedzić może ?

 

jak co, to służę samochodem!!

tylko wiadomość na priva i jestem do dyspozycji!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzièkujè za numer konta.Kochani!!!!!!!!!!Wy tez rozmawiajcie o tej sprawie wsrod znajomych, bliskich,na uczelniach w pracy,gdzieikolwiek!!

Myslè,ze pomoc finansowa bèdzie tutaj nieoceniona wrècz.Kazdy grosz bèdzie wazny.Wogole jakakolwiek pomoc bèdzie bardzo istotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram ta akcje i jesli moge cos zaproponowac to przykleic ten watek gdzies na pierwszej stronie forum tak by kazdy sie dowiedzial o niej. Moze wykupic baner na jakiejsc stronie? Baner "Pomozmy Piorunce" wtedy wiecej osob sie dowie o tej inicjatywie. Dziekuje za numer konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×