Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Dom uciechy..."


Gość Shadowmere

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię burdeli. Dziwki mnie brzydzą. Wybaczyłam każdą zdradę, ale nie z dziwką.

Natomiast sama chętnie bym wzięła udział w trójkącie, ja+mój chłopak+kobieta, ale mój chłopak taki niezbyt chętny na to :roll:

 

Shadow- chcesz iść z A. czy on sam ma iść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo.podłączam się do tematu.usilnie..
Czyli jak?
..namawiam mojego A. na wizytę w takim miejscu.
Kto to jest A? Brat? Chlopak? Nauczyciel od wfu?
Z czystej ciekawości :mrgreen:
Twojej, czy jego?

 

1.bardzo gorąco

2.nauczyciel od w-f

3.nie trzeba być wybitnie bystrym aby wydedukować,że skoro JA namawiam,to zainteresowanie leży po mojej stronie. ;)

 

Aleks chcialam zobaczyć na żywo "taniec egzotyczny" :P A tak na serio-jestem ciekawa jak tam wygląda,jacy ludzie tam przychodzą.Nigdy nie widzialam "takiego" miejsca,nawet w telewizji.I najzwyczajniej w świecie mnie interesuje-jak tam wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kumpli, którzy bywali w takich miejscach i sobie chwalili. Oczywiście najpierw pani musiała być sprawdzona wcześniej i mieć atuty zgodne ze stanem faktycznym i absolutnie nie z burdelu tylko z np. odlotów. Niektórzy twierdzili, że byli traktowani super i że jest warto.

 

Do burdelu nie idź-chcesz iść do dziwek do których chadzają zapuszczeni i niedomyci emeryci? :lol: Co to za przyjemność człowieku, toż to sadomasochizm :mrgreen:

 

2 moich kumpli pojechało kiedyś do takiego miejsca stracić dziewictwo. Wypili chłopaki po pół litra i do boju:D Po wszystkim wrócili średnio zadowoleni, bo obydwu "przydzielono" do starych babsztyli, które nie dość, że miernej urody, to "w trakcie" żonglowały kanałami TV za pomocą pilota. Sam oceń czy warto: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda? Rurki, stoliki przy barze, pełno kobiet ubranych w bieliznę i np pióra, dużo czerwonych lamp, przygaszone światło, pełno typów w garniturach spitych przy barze...

Skąd wiem? Moja koleżanka pracuje w takim miejscu. No i niektórzy koledzy moi tam chadzają, co uważam za powód do wstydu...

 

Lepiej szukać takiej nie z burdelu... Ale po co?! Nie lepiej się zakochać?

Albo tu poszukaj:

http://www.odloty.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka pracuje w takim miejscu.

 

Swego czasu chodziliśmy na go-go do jednego z lokali w Wawie. Raz zabraliśmy kolegę ze Szczecina, który akurat nas odwiedził i jakież było jego zdziwienie, gdy w jednej z tancerek rozpoznał swoją koleżankę z liceum i jednocześnie sąsiadkę z bloku obok.:) Świat jest mały... Statystyki pokazują, że przynajmniej 10% dorabia w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kolezankè,ktora skonczywszy prawo,doszla do wniosku,ze jednak bèdzzie "corà Koryntu".Pracuje juz sobie w tym zawodzie 8 lat i chyba jest zadowolona.Ostatnio wyslala mi zdjècia i muszè Wam powiedziec,ze wyglàda cudnie:kwitnàco i wogole laska niesamowita.Podlapala kilka Vipow w Londynie i tam sobie mieszka.Stwierdzila,ze podoba jej siè to co robi.Czasem przebywa w Polsce. adaś przypadek, Chcesz namiary???i czy stac Ciè zeby zaplacic jej okolo 1500 euro za noc?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pete_27, wiesz co-ja nie zauwazylam,zeby moja kolezanka byla "zryta" :lol: jednakze czasem zastanawiam siè,dlaczego nie zaklada wlasnej rodziny,i dlaczego taki zawod wlasnie??kiedys po zapytaniu jej dlaczego wlasnie tak postanowila zarabiac na zycie stwierdzila,ze:lubi seks nie z jednym mezczyzà tylko..rajcujà jà mezczyzni ogolnie.No tak juz ma no...jest szalenie inteligentnà kobietà,zna kilka jèzykow obcych-mogla zostac dobrym prawnikiem a jest koorwà-jej wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pete_27, wiesz co-ja nie zauwazylam,zeby moja kolezanka byla "zryta" :lol: jednakze czasem zastanawiam siè,dlaczego nie zaklada wlasnej rodziny,i dlaczego taki zawod wlasnie??kiedys po zapytaniu jej dlaczego wlasnie tak postanowila zarabiac na zycie stwierdzila,ze:lubi seks nie z jednym mezczyzà tylko..rajcujà jà mezczyzni ogolnie.No tak juz ma no...jest szalenie inteligentnà kobietà,zna kilka jèzykow obcych-mogla zostac dobrym prawnikiem a jest koorwà-jej wybor.

 

No to chyba, że faktycznie qrestwo ma we krwi i taka już jest. Wierzyć mi się jednak troszkę nie chcę, by była aż tak szczęśliwa, taki zawód zawsze niesie ze sobą konsekwencje psychiczne, mniejsze lub większe. Być koorwą i akceptować to ze szczerym uśmiechem na twarzy-to może być sporym wyzwaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pete_27, wiesz ja tez jej nie dowierzam-na pewno byl czy jest jakis impuls w jej zyciu ,ktory jà do tego popchnàl..a moze tak jak mowisz-koorestwo ma we krwi? :lol:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, myślisz, że aż tak poszło by to w tak skrajną stronę? Jeśli tak to w takim razie czekają ja dziesiątki lat syzyfowej psychoterapii. :lol: Pod warunkiem, że leżankę u psychoterapeuty wykorzystywałaby w odpowiedni sposób. :P

 

[Dodane po edycji:]

 

mam kolezankè,ktora skonczywszy prawo,doszla do wniosku,ze jednak bèdzzie "corà Koryntu".Pracuje juz sobie w tym zawodzie 8 lat i chyba jest zadowolona.Ostatnio wyslala mi zdjècia i muszè Wam powiedziec,ze wyglàda cudnie:kwitnàco i wogole laska niesamowita.Podlapala kilka Vipow w Londynie i tam sobie mieszka.Stwierdzila,ze podoba jej siè to co robi.Czasem przebywa w Polsce. adaś przypadek, Chcesz namiary???i czy stac Ciè zeby zaplacic jej okolo 1500 euro za noc?? :D

Na tą chwilę problemem będzie wysupłać 2 stówy a co dopiero 1500 eruo :shock::lol: W każdym razie wstępnie rozejrzałem się w "odlotowych "ogłoszeniach" i muszę przyznać że są bardzo apetyczne :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

A nie wiesz czy Twoja koleżanka ma może jakieś promocje(zniżki dla młodzieży uczącej się i dla inwalidów) :lol::lol::lol:

 

 

Umów się z nią na 1500, ale po wszystkim zapłać jej w rublach. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak piękna, inteligentna kobieta może z własnego wyboru zostać dziwką. Skoro lubi się pieprzyć codziennie z innym to niech robi to za darmo. Może miałaby do siebie ciut więcej szacunku... Wygląda na szczęśliwą? Hmm... A szanuje siebie? Pytacie, czemu nie zakłada rodziny... A kto ją zechce? Czasem sterczące, duże cycki to zbyt mała rekompensata za to, że twoja żona miała w ustach milion penisów...

Mam koleżankę dziwkę, na studiach. Dowiedziałam się od kumpla, który korzystał z jej... usług.

Wygląda na szczęśliwą, pozornie. Ja widzę w jej oczach smutek. Trzymam ją na dystans. Ona jest dla mnie bardzo miła, ale mnie brzydzi. Chce mi się rzygać jak na nią patrzę. Tak samo jak patrzę na faceta, który wiem że jezdzi na dziwki. To obrzydliwe.

Może dlatego mam uraz że mój eks zdradził mnie z dziwką (ponoć, to nie jest pewne że to zrobił).

Dla mnie szmata to szmata, choćby była piękna jak ósmy cud świata, mądra jak sam Bóg i znała tysiąc języków (i penisów...).

Rzyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×