Skocz do zawartości
Nerwica.com

cierpienie sexualne w okresie letnim, jak


enzyw

Rekomendowane odpowiedzi

cierpienie sexualne w okresie letnim, jak sobie dac rade bedac tą plcią potepiona o nazwie 'facet' z metkami swinia zdradzajacy prymityw płec brzydka co nie ulatwia zycia, a one sa boginiami sexu na ktorych skupia sie pożądanie przez co zyją w spelnieniu sexualnym co jest podstawowym fundamentem zdrowia, co powoduje tylko stany nerwiczne ze one wszystko maja kase bajere sex drinki dostosowywanie sie do ich kaprysow a samemu staje sie osamotniona plcią, oschlym palcem z uwierajacą pogardzana sexualnoscia ktora nie ma prawa oddychac i prawa do zaspokojenia gdy ma ochote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tutaj powodów do śmichów i chichów. Żal patrzeć, jakie podejście ma wielu ludzi.

 

Bo nie znasz tego człowieka- tzn jego postów, poglądów. To, co on wypisuje to ludzkie pojęcie przechodzi. Traktuje kobiety jak śmiecie, nazywa świniami i dziwkami... To jest takie normalne?

A może normalnym jest wypisywanie że sperma się w nim gotuje jak jest gorąco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie daje mi spokoju sama mysl ze plec kobieca ma darmowy sex od najmlodszych lat, ze wystarczy ze sie pokazą w kamerce i maja 50chetnych a ja niemoglem nigdy wsadzic bo jestem plcią o nazwie "facet" ktorego atrybuty sexualne miesnie lub penis sa dla kobiety smieszne lub obrzydliwe, nawet nigdzie nie ma wizerunkow mezczyzn, wszedzie sa tylko wizerunki kobiece z wyeksponowanymi biustami nogami, nieskrempowanymi cialami, a ja musze cierpiec bo jestem 'facetem' kims kogo poszukuje ewentualnie gej, kims kto nie ma prawa do wlasnych potrzeb, bo w zyciu istnieja tylko prawa i przywileje kobiet,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro męskie atrybuty są dla kobiet śmieszne i obrzydliwe, to z kim mają ten darmowy sex od najmłodszych lat??? Przecież wszystkie nie są les.. Qrcze, nie rozumiem

:shock: Nie umiem Ci pomóc enzyw :cry: I idę spać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monika1974 piszesz ze cie niepokoj moj stosunek do kobiet i sama potwierdzasz to co napisalem piszac abym "zaimponowal, postaral sie o kobiete uzywajac intelektu, a to obraza moja cielesnosc, to tak jakby do ciebie mial mezczyzna jakies wymaganie np lecial na twoje wnetrze co by oznaczalo na zaradnosc lub szarmanckosc opiekunczosc poczucie zartu itp i wtedy bys miala watpienia ze mu sie podobasz co by cie dołowalo.

 

@Roberrrto sa dla nich smieszne, ale u kobiet jest tak ze co je bawi to podnieca, a to czego niechca to tak naprawde chca i zeby to je wzielo silą, na tym polega sexualnosc, a ja sie nie potrafie z tym pogodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa dla nich smieszne, ale u kobiet jest tak ze co je bawi to podnieca, a to czego niechca to tak naprawde chca i zeby to je wzielo silą, na tym polega sexualnosc, a ja sie nie potrafie z tym pogodzic

 

Też się zaczynam niepokoić o Twój stosunek do kobiet. enzyw, Masz bardzo wypaczony obraz ludzkiej seksualności . Czy nikt ,nigdy? Ci nie mówił ,że seksualność to mózg nie lędźwie ? Bardzo Ci współczuje .Z tego co piszesz jasno wynika,iż dotychczas w Twoim otoczeniu ,przewijały się tylko " kobiety pijawki" a to margines kolego .Większość pań całkowicie nie pasuje do matrycy jaką przedstawiłeś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×