Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kłopoty techniczne


Grzesio

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam coraz bardziej lubić to forum. Ale mam problem. Jak chcę odpowiedzieć na pytanie to post danej osoby lata mi jak głupi pod tym quote. Jak wejdę w odpowiedz(na górze) to samo. Jak sie tego latania pozbyć? Dostaję oczopląsu.

Druga sprawa - wchodzę w swoje posty , ale kurna ich nie widzę!!! Czy mam zmienić okulary? I tak mam już denka od alpagi.

Pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesio, jakiej używasz przeglądarki, oraz jaką masz ustawioną rozdzielczość ekranu?

Forum jest zoptymalizowane i na bieżąco testowane pod przeglądarkami: chrome, opera, firefox w rozdzielczości równej bądź wyższej niż 1024x768 z opisanymi przez Ciebie problemami nie miałem styczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę odpowiedzieć na prywatną wiadomość. 3 razy odpisałem, 3 razy kliknąłem ''wyślij'' i...nic. Wszystkie 3 odpowiedzi przepadły. Zaznaczam, że wcześniej nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to nie wszystkie posty się wysyłają, zresztą podobnie było z wiadomościami prywatnymi. Czasem kilka razy musze na nowo wysyłać, żeby poszło. Ale przynajmniej już wiem, po czym poznać czy poszło, czy nie, i nie muszę pisać po kilka razy tego samego, tylko ponawiam operacje ''wyślij'', aż pójdzie. Trochę to upierdliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×