Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boje sie opini ludzi,niewszystkich ale to mnie niszczy..


NcL

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze Nerwica to jest Fobia przed ludzmi itd.. to juz wszyscy wiemy... ale powiedzcie mi czy macie ten strach przed wszystkimi ?? bo ja juz nie nieboje sie znajomych chodz nadal jestem przewrazliwiony na to co powiedza... chodz wiem ze np zartuja ale mi ostatnio wszystko przeszkadza podnioslem tak jakby jakas niewidoczna poprzeczke ... ze np mam ochote powiedziec do kogos niemow tak bo ci np. .. wiecie sami ;] A przy bardzo pewnych ludziskach czuje sie skrempowany,woogle bezbronny masakra da sie to jakos zwalczyc.. wiem ze jedynym znanym mi sposobem jest stanac oko w oko z problemem ale to jest takie ciezkie.... i te mysli ... po rozmowie z kims... co sie nie tak powiedzialo itd... albo co by sie powiedzialo co zrobilo , ja rano sie budze i juz mam te mysli woogle zero odpoczynku....Zmeczony jestem smutny...zrezygnowany chodz czasem ktos mnie pobudzi...nadodatke mam teraz ta bakterie heliobakter czy jakos tak co jeszcze bardziej podobno oslabia czlowieka i sam niewime czy mam depreche tez czy nie:( warto sobie zrobic badani bo to robi sie rowniez z nerwow a potrafi ostro dokuczac... 3m sie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×