Skocz do zawartości
Nerwica.com

dZIEŃ DOBRY. pOMOCY!!!!!!!!!!!!!!


malutka1986

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to ciągle czuję taki niepokój... Jakbym miała coś do zrobienia na za chwilę. Taki wewnętrzny pęd, nie wiem, to chyba lęk.... Jak mam gdzieś zadzwonić to czuję lęk, jak mamm gdzieś iść - czuję lęk. Często siedzę w domu i bez powodu czuję napięcie. Jestem tym czasem zmęczona... Zrobienie badań do mgr przepełnia mnie strachem... Odezwanie się gdzieś publicznie, w grupie też. łatwo się denerwuję i złoszczę. W testach psycho wychodzi mi maksymalna reaktywność emocjonalna. łatwo płaczę i wszystkim się przejmuję do szpiku.

 

Już jako małe dziecko 5-6 letnie ciągle dostawałam neospasminę dla dzieci bo byłam nerwowa, podenerwowana. Często mówilam matce, że jestem nerwowa, ona mi na to, że "dzieci nie mają nerwów". Tak bardzo chciałabym być odprężona, poczuć się błogo. Nawet po alkoholu jestem ciągle spięta, nic nie pomaga. Miałam epizod z lekami, ale byłam po nich senna, miałam kłopoty z pamięcią (Afobam, Doxepina, Rexetin). Maly skutek.

 

Łatwo uprzedzam się do ludzi, potrafię kogoś bardzoo nienawidzieć. Właściwie to wiele osób tak nienawidzę. Nie wiem czy umiem kochać. Jak raz się zrażę to potem już niewidzę zalet, tylko wady.

 

Łatwo się złoszczę, kłócę, bywam mściwa.

 

CZY TO NERWICA??? PROSZĘ O POMOC!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×