Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy


mrowka85

Rekomendowane odpowiedzi

może znajdę tu pomoc

Jestem przede wszystkim mamą rocznej córci, wydaje mi się, że ślub z mężem był totalna pomyłką, jestem dojrzałą kobietą, dziecka pragnęłam od dawna, przed ślubem z mężem byłam 5 lat, mieszkaliśmy 4 km od siebie więc non stop się widywaliśmy, wydawało mi się, że to mój wybrany Książę z bajki;( natomiast 1,5 roku po ślubie kłótnie, ubliżanie, już od około pół roku (nawet więcej) nie sypiamy ze sobą, nie rozmawiamy, z zawodu jestem pedagogiem więc próbowałam wszelakimi metodami dotrzeć do męża, porozmawiać kończyło się kłótnią, gdy rozmowy nie wychodziły pisałam listy, dawane do ręki długie o problemach naszych,co czuje, jak go rozumiem itp. Wiem, że nie można rozpoznać sytuacji po kilku zdaniach, ale proszę o POMOC. Mówiłam juz z nim o rozwodzie, ale wybuch gniewem i wurgarnościa, nie mam do kogo się przytulić, sypiac z kimś, kogoś kto powiedziałby, żę pięknie wyglądam, jeszcze nigdy nie wziął dziecka na spacer;( miałam takie piękne wyobrażenie o rodzinie jaką będe mieć, a teraz czuje tylko zloś, gniew, nie radze sobie z tym, boje się ale zaczynam uciekać do starych miłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×