Ciepłe i puchate :)

Hasiok.

Ciepłe i puchate :)

Avatar użytkownika
przez Wiera 26 lut 2010, 22:50
Może znasz już to czytałeś, nic nie szkodzi. Chciałabym, żeby cała Polska zrozumiała, jak ważne jest "ciepłe i puchate". Jeżeli podoba Ci się ten tekst -prześlij go znajomym z prośbą, by przesłał go swoim znajomym:) Opowiadanie pochodzi z artykułu osoby, która go użyła lecz nie wiedziała kto jest autorem utworu "ciepłe i puchate". Jeżeli go znasz - powiedz:) Z chęcią i ja go poznam, musi być cudownym człowiekiem. W sumie jak każdy ;)

"W pewnym miasteczku ludzie byli szczęśliwi i przyjaźnie nastawieni do siebie. Wszyscy dzielili się ciepłym i puchatym. Sąsiedzi żyli w zgodzie ze sobą, rodzice z dziećmi, nauczyciele z uczniami...

Pewnego razu do miasteczka dotarła zła wiedźma, która sprzedawała zimne i kolczate. Niestety nikt nie chciał go kupować. Zaczęła więc wmawiać ludziom, że jeśli nadal będą rozdawać ciepłe i puchate szybko je stracą. Ludzie jej uwierzyli i głęboko pochowali ciepłe i puchate. Za to zimne i kolczate szybko się rozprzestrzeniło na całe miasteczko.

Sąsiedzi przestali żyć ze sobą w zgodzie, rodzice z dziećmi, nauczyciele z uczniami również. Ludzie zamykali się w domach. Zapanowała złość i nienawiść.

Aż pewnego dnia do miasteczka przeprowadziła się pewna kobieta. Nie wiedziała o tym co wiedźma naopowiadała ludziom. Sama rozdawała wszędzie ciepłe i puchate. Ludzie zobaczyli, że wcale jej tego nie ubywa. Wkrótce inni też zaczęli wyciągać z ukrycia ciepłe i puchate aby dzielić się z innymi.

Mieszkańcy zrozumieli, że im bardziej dzielą się ciepłym i puchatym, tym więcej sami go mają. Wypędzili z miasteczka złą wiedźmę i znów zapanowała zgoda i szczęście..." - autor nieznany
Ostatnio edytowano 26 lut 2010, 22:59 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: forum nie jest od łańcuszków ..
"Czy jeszcze pamiętasz, że zostałeś stworzony do radości? "
Avatar użytkownika
Offline
Posty
21
Dołączył(a)
26 lut 2010, 19:39

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Przeskocz do