Skocz do zawartości
Nerwica.com

efekt odstawiania seroxatu


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Pamietacie moj experyment z odsawienie seroxatu? Trzeciego dnia bylem juz tak zmeczony psychicznie i fizycznie, ze musialem zazyc tabletke. Wzialem ja rano, ale nie dalo to wiele. Po prostu za malo po takiej przerwie, zarzylem wiec druga po objedzie i wtedy dopiero poczulem ze zadzialalo. Ustaly bole glowy i oczu. Nastepnego dnia zarzylem połtora tabletki rano, a trzeciego normalna dawke czyli jedna 20 mg. Ale w weekend ( w weekendy) zawsze byly dla mnie najtrudniejsze poczulem lęki, wczoraj rano i dzisiaj też. Myśle sobie, ze to może jest z powodu odstawienia seroxatu, kiedy tak mysle mam leki jeczsze wieksze.

 

Jak myslicie, czy z waszych doświadczeń wynika że taka trzydniowa przerwa może tak wpłynąć, że trzeba bedzie zarzywać wiekszą dawkę, żeby wrocić do normy?

 

Wieslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, czy z waszych doświadczeń wynika że taka trzydniowa przerwa może tak wpłynąć, że trzeba bedzie zarzywać wiekszą dawkę, żeby wrocić do normy? Wieslaw

Ja takich durnych doswiadczen nie robilem. Podobnie nie skakalem na glowke z mostu, nie wkladalem gwozdzi do kontaktu, nie palilem papierosow na butlach z gazem, nie przelewalem wachy przy ognisku, nie przymierzalem petli na szyje, nie karmilem dzikich psow z reki, nie popijalem wody z akwarium (przynajmniej nie na trzezwo) i nie sypialem z narkomankami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×