Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moderatorzy to oszuści !


Bmw

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, linka!

Wiecie jak jest na tym forum?

Użytkownika ktoś obrazi -mnie porównano do dziwki (w tym ex moderatorka) ja sie obroniłam, a ona mi odpisała- pojechała po mnie i zamkneła temat 'mój dzisiejszy dzień' abym nie mogła jej odpisać !!! Bo co, boisz sie prawdy gestapowcu? Zawsze uwarzałaś sie na najmądrzejszą na forum! a ja nie pozwolę się obrażać i za to mam bana! Gnij dalej linka, nigdy nie będziesz zdrowa bo tacy przemądrzalcy jak ty zawsze tkwią w martwym punkcie, w samouwielbieniu !

 

Pozdrawiam tych których tu poznałam i polubiłam, tych co mi pomogli, kocham Was!

 

A modzi niech dalej mają kółko wzajemnej adoracji, z Bogiem!

 

Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. Paranoja, sama jesteś dziwką! i ciebie za tamten post też powinni wyrzucic a tego nie zrobili. czemu? Bo cie lubią!

Linka mnie porownala do dziwki i co? i dostala UPOMNIENIE a ja za to ze nazwalam ją przemądrzałą dostałam ostrzeżenie i tym samym bana!\

 

BRAWO! wcale nie ma kolesiostwa!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bmw, weź mnie nie rozśmieszaj nic nie zamykałam, nie mam nawet takiej "władzy", po drugie nie napisałam do kogo cię porównuję więc możesz sobie myśleć co chcesz. Napisałam jasno i wyraźnie z czym kojarzą mis ie takie CIUCHY a nie TY.

Jeśli zaś chodzi o samouwielbienie - to wybacz ale mistrzynią jesteś TY :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za gestapowca to Ci powinien ktoś buźkę obić..

 

osty przyznałam ja i temat też ja zamknęłam.

 

 

pozdrawiam, członkini Kółka Wzajemnej Adoracji.

 

 

 

p.s. Paranoja, sama jesteś dziwką! i ciebie za tamten post też powinni wyrzucic a tego nie zrobili. czemu? Bo cie lubią!

Linka mnie porownala do dziwki i co? i dostala UPOMNIENIE a ja za to ze nazwalam ją przemądrzałą dostałam ostrzeżenie i tym samym bana!\

 

BRAWO! wcale nie ma kolesiostwa!!!!

 

Paranoja dostała za to osta, po równo dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksy- MODERATOR KTÓRY JEST MIESIĄC NA FORUM A JUŻ WYRZUCA WSZYSTKICH PO KOLEI Z FORUM, JESTEM JUŻ CHYBA PIĄTA !

WŁADZA CI DO ŁBA UDERZYŁA GÓWNIARO? KTO WOGÓLE DAJE FUNKCJE MODA TAKIEJ IDIOTCE I TO MIESIĄC JAK JEST NA FORUM?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KTO WOGÓLE DAJE FUNKCJE MODA TAKIEJ IDIOTCE I TO MIESIĄC JAK JEST NA FORUM?!

Zawsze w przypadku zgłoszenia kandydatury na stanowisko moderatora robione jest głosowanie wśród funkcyjnych.

Paradoksy jeżeli chodzi o moderowanie wywiązuje się ze swoich obowiązków dobrze, nie mam zastrzeżeń. Sytuacji w której dostałaś bana jeszcze nie zdążyłem przetrawić więc co do tego się nie wypowiadam, ale widzę, że w tym temacie poniosło Cię nie raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ma mnie nie ponosić?

Ktoś mnie obraża, ja sie bronię - dostaję osta od paradoksy i bana tym samym- ex moderator mnie obraża- dostaje upomnienie- a pani młoda moderator zamyka temacik, mnie wyrzuca z forum, koleżance daje upomnienie bo to koleżanka.. i jest git. Mnie nie lubi to jej sie przyjemnie mnie wyrzucało pewnie. Paradoksy jest na forum od 1,5 miesiąca- funkcja moda powinna być przyznana osobom którym ufają i lubią użytkownicy a nie modzi inni. A czemu użytkownicy nie mogą głosować czy chcą ją na moda?

Wchodzi na forum, zaraz dostaje moda i wszystkich po kolei wyrzuca- nawet tych którzy są na forum 10 razy dłużej niż ona. Mądralińskie wszystkie, niech sobie zyją koleżaneczki i dalej sie adorują. Mnie gówniara wyrzuciła i na zdrowie, sodów odbiła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długość nie zawsze idzie w parze z jakością - to raz

2 - dostałaś słusznie osta i zdania nie zmienię - wyzywanie kogoś/czyjeś rodziny od gestapowców- chyba niżej juz upaść nie można!

3 - linka nikogo od dziwek nie zwyzywała

4 - tutaj i tak pokazałaś swoje prawdziwe 'ja' - brawo za to.

niech inni użytkownicy widzą.

 

 

 

ed:

nie mam zamiaru z Tobą dyskutować i reagować na marne zaczepki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inni użytkownicy widzą- ale to jak wyrzucasz po kolei każdego który nie zgadza sie z twoimi poglądami. A skąd to wiem? Bo ja sie wieloma użytkownikami interesuje, z wieloma piszę. A ty sie zajmujesz na forum tylko wyrzucaniem i wstawianiem ost, jeszcze nigdy nie widziałam twojej wypowiedzi w temacie gdzie ktoś szukał pomocy!

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Pisanie o mnie że jeśli jestem na utrzymaniu chłopaka to sponsoring to nazwanie mnie dziwką, bo dziwki sie sponsoruje jak byś nie wiedziała.

Czemu lince nie dasz za to osta? bo co? Przecież mnie obraziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bmw, przeczytałem ten temat i uważam, że przesadziłaś.

Paranoja za post od którego się to zaczęło dostała ostrzeżenie. Ty zamiast go zignorować lub toczyć dalszą wojnę na pw zaczęłaś atakować wszystkich którzy się z Tobą nie zgadzali. Narzekasz na moderatorów, na paradoksy, ale kiedy ona dała ostrzeżenie osobie która Cię obraziła - Ty robisz to samo, tylko w jeszcze bardziej nie-elegancki sposób. To musiało się tak skończyć.

 

Podtrzymuję moją opinię, że moderatorzy (w tym przypadku paradoksy) prawidłowo rozwiązali tą sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja pisała o sponsoringu, co jest równe nazwaniem mnie dziwką. I o ubraniach -moich- które też jej sie kojarzą wiadomo z kim.

Donkey napisała że wypowiedz Paranoi jest chamska.

A ty napisałaś:

''Donkey, czy ja wiem........czy chamska.......miałam napisać to samo, no przykro mi bardzo ale takie "ubrania" też kojarzą mi się jednoznacznie........poza tym już mam serdecznie dość chwalenia się Magdy wszystkim co posiada - to jest chamskie, tak samo jak całkowity brak kultury który sobą przedstawia...... :roll:''

 

 

Skoro miałaś napisać TO SAMO ale nie napisałaś bo paranoja cie wyprzedziła to co, nagle już tak nie myślisz?

 

[Dodane po edycji:]

 

Mi nie zależy już na tym aby tu być, szkoda mi nerwów na takie kolesiostwo. Myślałam ze na tym forum jest inaczej, że tutaj modzi są 'inni' bo mają do czynienia z ludzmi którzy mają problemy. Myliłam sie, szkoda. Ciesze sie jedynie że kilka fajnych osób poznałam, że komuś pomogłam- to jest najfajniejsze.

 

A modzi- kolesiostwo, mądrzenie sie, zero pomocy ludziom w ich tematach.

 

Tyle.

 

Spadam stąd, szkoda życia.. Narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bmw - nie zastanowiło Cię nigdy - dlaczego ludzie zwracają się do ciebie w ten sposób? Nie uważasz, że sama prowokujesz takie wypowiedzi? Na Twoim miejscu spojrzałabym na siebie z innej niż dotąd perspektywy... Poza tym nie nazywaj osoby starszej od ciebie gówniarą. Ja osobiście uważam, że paradoxy zasłużyła na funkcję moderatorską i jeżeli byłoby ogłoszone głosowanie - dostałaby mój głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wyproszę teraz ,ja wszystkich kocham ludzi ,zwierzatka i roślinki tak że Lofe i pis bracia i siostry .Pamiętajcie w stronę światła w stronę światła podążajmy :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda, chciałem Ci tylko powiedzieć, że byłem pewny, że powrócisz, aby wyrównać rachunki. Co Cię tak bardzo boli co jakieś wirtualne osoby, powiedzą o Tobie na forum dla ludzi z problemami osobowościowymi? To tak jakby lekarza wyzwał pacjent psychiatryczny, a ten się tym przejmował. Szkoda, że jednak nie masz swojego życia, albo nie jest ono tak idealne, jak nam je swoimi słowami kreujesz. Że musisz komuś je opowiedzieć, aby ono nabrało formy, że musisz się dzięki innym dowartościowywać i żyć na pokaz, bo inaczej nie istniejesz.

Jakkolwiek, życzę wszystkiego dobrego w dążeniu do szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda, slyszalas kiedys o "dystansie", aaaa, nie wiesz co to takiego? wiec najwyzsza pora nauczyc sie tego :D:D

A na powaznie, to mocno przesadzasz, podobno nie obchodzi ciebie nic oprocz siebie, chlopaka i wlasnej rodziny, a jednak kilka literek na forum interentowym potrafi Cie tak rozloscic, a jednak zdanie innych ludzi boli, wiec bedzie o czym rozmawiac na psychoterapii (to nie bylo zlosliwe). Nikt ciebie nie obrazil, a nawet jesli tak uwazasz, to nie powod do zlosci. Co z czym sie ludziom kojarzy to ich sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda, slyszalas kiedys o "dystansie", aaaa, nie wiesz co to takiego? wiec najwyzsza pora nauczyc sie tego :D:D

A na powaznie, to mocno przesadzasz, podobno nie obchodzi ciebie nic oprocz siebie, chlopaka i wlasnej rodziny, a jednak kilka literek na forum interentowym potrafi Cie tak rozloscic, a jednak zdanie innych ludzi boli, wiec bedzie o czym rozmawiac na psychoterapii (to nie bylo zlosliwe). Nikt ciebie nie obrazil, a nawet jesli tak uwazasz, to nie powod do zlosci. Co z czym sie ludziom kojarzy to ich sprawa.

 

Miałam sie już nie wypowiadać, ale to co piszesz to bzdury. To nie chodzi o to co mnie boli a co mnie nie boli. Ja zwyczajnie NIE POZWOLĘ sie obrażać i to bezpodstawnie!

A np jak byś jeżdził czarnym mercem i nosił łańcuch ze złota a ktoś by Ci napisał/powiedział:

'Ej Gringo jesteś dziwkarzem, bo masz merca i złoty łańcuch a mi sie to kojarzy z dziwkarzami' to co nie wkurzył byś sie?

Niekoniecznie by Cie to zabolało (bo boli prawda, a nie bzdury które ktoś sobie wymyśla) ale na pewno by Cie to wkurzyło, o nie była by to prawda a ktoś by Cie obraził- np publicznie. I co z tego że to jego zdanie, jeśli pisze bzdury a w dodatku obraża ?

 

Mi nikt nie ma prawa pisać że to sponsoring, nawet jeśli tak uważa bo to kłamstwo które stawia mnie w złym świetle!

 

Jeśli Wasza matka zachoruje i nie będzie w stanie pracować, będzie na utrzymaniu ojca to też powiecie jej :

'Mamo, to sponsoring'.

(w domyśle- ale dziwka, bierze hajs od chłopa).

 

 

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam sie już nie wypowiadać, ale to co piszesz to bzdury. To nie chodzi o to co mnie boli a co mnie nie boli. Ja zwyczajnie NIE POZWOLĘ sie obrażać i to bezpodstawnie!

Juz 3 osoba pisze mi, ze gadam bzdury, cos w tym musi byc ;)

W takim razie nie pozwalaj sie obrazac dalej.

 

A np jak byś jeżdził czarnym mercem i nosił łańcuch ze złota a ktoś by Ci napisał/powiedział:

'Ej Gringo jesteś dziwkarzem, bo masz merca i złoty łańcuch a mi sie to kojarzy z dziwkarzami' to co nie wkurzył byś sie?

Nie, pomyslalbym swoje i tyle. Co mnie obchodza czyjes urojenia na moj temat.

 

Niekoniecznie by Cie to zabolało (bo boli prawda, a nie bzdury które ktoś sobie wymyśla) ale na pewno by Cie to wkurzyło, o nie była by to prawda a ktoś by Cie obraził- np publicznie. I co z tego że to jego zdanie, jeśli pisze bzdury a w dodatku obraża ?

boli wiele rzeczy, niekoniecznie prawda, bzdurami tez niektorzy sie przejmuja (ty?)

 

Mi nikt nie ma prawa pisać że to sponsoring, nawet jeśli tak uważa bo to kłamstwo które stawia mnie w złym świetle!

W zlym swietle stawia to tylko osobe, ktora to napisala. Ciebie w zlym swietle stawia twoja rozpaczliwa walka o "dobre imie".

 

Jeśli Wasza matka zachoruje i nie będzie w stanie pracować, będzie na utrzymaniu ojca to też powiecie jej :

'Mamo, to sponsoring'.

(w domyśle- ale dziwka, bierze hajs od chłopa).

Nikt normalny tak by nie pomyslal.

-------------

Przesadzasz, troche dystansu do siebie, zycia i innych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My nie jesteśmy ani Twoim chłopakiem, ani Twoją rodziną, aby zachwycać się wszystkim co MagdaBMW zrobi, jak wygląda, co ma w domu i co kupuje na aukcjach. Podałaś linki więc poddałaś dobrowolnie swój gust pod ocenę. Wiem, że się spodziewałaś komentarzy "Oj Madzia, Ty to w tym będziesz sexy wyglądać", "Tak, to pasuje do Ciebie", "Ty to masz fantazję!". Usłyszałaś to, co przeciętna osoba NIEZWIĄZANA Z TOBĄ ŻADNĄ RELACJĄ sądzi o takich strojach i ubieraniu się w nie.

 

A tak na marginesie, to bym nie kupował na aukcjach internetowych szkieł kontaktowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo 'sponsoring' ma zabarwienie pejoratywne, oznacza symbiozę między kobietą a mężczyzną - ona mu świadczy usługi seksualne, a on jej za to płaci. Dziwka, tyle że dyskretniejsza i może bardziej higiniczna bo z jednym a nie z tysiącami.

 

Nie pozwolę, aby KTOKOLWIEK pisał że mój prawie 3 letni związek to sponsoring, dlatego że ja przez NL od pół roku nie pracuję i utrzymuje mnie mój mężczyzna !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×