Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aktualizacja forum i prośba do Użytkowników


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dziś w nocy przeprowadzałem aktualizację silnika forum do najnowszej wersji. W związku z licznymi zmianami w kodzie strony mogły pojawiać się różnego rodzaju błędy. Nie wszystkie udało mi się wychwycić od razu, w związku z tym mam prośbę - jeżeli zauważycie, że coś nie działa tak jak powinno - poinformujcie mnie o tym w tym temacie.

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych tematach np w 'Mój dzisiejszy dzień' i kilku innych w dziale 'Nerwica lękowa' literki są mega wielkie i wyskakują jakieś błędy, ogólnie wielkość czcionki ostro przegina ;):mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

O, i w tym temacie też tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych tematach np w 'Mój dzisiejszy dzień' i kilku innych w dziale 'Nerwica lękowa' literki są mega wielkie i wyskakują jakieś błędy, ogólnie wielkość czcionki ostro przegina ;):mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

O, i w tym temacie też tak jest.

 

Mnie prawie w każdym temacie tak sie zdarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pisze w niewlasciwym watku ale cos tam wczesniej bylo o zglaszaniu bledow strony:

- nie dzialaja przekierowania w wyszukiwaniu

- posortowane tematy nie daja sie przewinac na nastepna strone

 

strona powraca do menu podstawowego zamiast wejsc w odpowiedni watek lub na kolejna strone listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj aktualizacja forum nie pomoze, tutaj mogloby pomoc zagazowanie admina tudziez zmiana modow. kur.wo zaloze swoje forum i naucze ludzi zeby nie brali lekow ty spedalona przez psychotropy mordo parszywa tomaszu nowaku w dupe wygrzmocony

 

[Dodane po edycji:]

 

ładnie jest, estetyczniej.

 

za to ty masz nie estetycznie nasranie w mozgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy temu ćwokowi nie można jakoś IP zablokować? Może jest sposób? Boże, co za człowiek... A do mnie wczoraj na gg napisał, taki miły był... Jakieś rozdwojenie jażni ma facet bo inaczej nie umiem tego wytłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majesticfuker, powiem Ci jedno tak ledwo ledwo otwarlem oczy i czytam cie i widze ,ze masz powazny problem z homoseksualizmem moze tak wyzywajac od pedalow na lewo i prawo jestes niedopieszczony :D cos jest na rzeczy chyba

druga sprawa to ze jestes strasznie glupi piszac z komputera w domu takie rzeczy 5 min wystarczy zeby sie tak wiele o tobie dowiedzec twoja glupota przerosla samego Ciebie wiec synu twinkiego winkiego i corko Jacykowa daj sobie na wstrzymanie bo mamusia nie bedzie zadowolona ze zamiast ksiedza po koledzie bedziesz mial wizyte duspasterzy z komendy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze chciałam wtrącić dlaczego założyłam tamten temat o Sunporcie:

Założyłam temat żeby zapytać Was czy tylko mi sie wydaje że on z tym co wypisuje jest niebezpieczny, szczególnie dla nowych użytkowników. A nakręcony to on był już wcześniej. I chciałam żeby ktoś zwrócił uwagę na to co on pisze i coś z tym zrobił zanim by doszło do jakiejś tragedii! Macie racje, lepiej żebym tematu nie założyła, olała to i lepiej żeby jakiś nowy nerwicowiec posłuchał jego rad i zrobił coś głupiego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pan jest chory i nie ma co tu się denerwować. On jest naprawdę chory na głowę (na to wygląda...) a nie tak jak my sobie wymyślamy.

 

Ja go wczoraj zgłosiłam przez klawisz z wykrzyknikiem, może to jest jakaś metoda w takich przypadkach. Bo bałam się o to samo co ty Magda, że tu narobi zamieszania, naopowiada o tym jakie zło ludziom wyrządzają psychiatrzy, nas okłamują itd... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, przecież musimy reagować w takich sytuacjach i wdaje mi się że to jest wręcz nasz obowiązek- osób które już trochę o tej nerwicy wiedzą i mogą przestrzeć swieżynki przed tym co może ich sprowadzić na zgubną drogę. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×