Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psycholog-oferuję bezpłatne konsultacje psychologiczne


jest_na_to_rada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem psychologiem. Od jakiegoś czasu czytam różne fora, na których wymieniają się doświadczeniami osoby z różnego typu problemami natury psychologicznej, emocjonalnej, czy po prostu życiowej. Szybko zdałam sobie sprawę, że wiele z tych osób potrzebuje "ekspresowej" orientacji i odpowiedzi na pytania: co się ze mną dzieje? czy to co się ze mną dzieje jest normalne? co mam zrobić doraźnie, żeby sobie pomóc i poczuć się lepiej? co mam robić na dłuższą metę? gdzie mam szukać pomocy? Jeśli jesteś zdezorientowana/y, jeśli nie jesteś jeszcze gotowa/y na wizytę u specjalisty, jeśli problem ma ktoś z Twoich bliskich i nie wiesz, jak reagować, napisz: jest_na_to_rada@yahoo.pl

Postaram się, na miarę moich możliwości czasowych i kompetencji, udzielić Ci krótkiej i rzeczowej konsultacji/porady psychologicznej, aby pomóc Ci choć w części opanować sytuację i ustalić "plan działania". Konsultacje są bezpłatne, anonimowe i w żadnym wypadku nie mogą być traktowane jako psychoterapia! Dla osób korzystających z konsultacji na życzenie oferuję do wglądu skany/fotografie moich dyplomów. Serdecznie pozdrawiam i życzę odwagi!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×