depresja BEZ LEKÓW - prośba o pomoc

Hasiok.

depresja BEZ LEKÓW - prośba o pomoc

przez kml 11 paź 2008, 14:35
Od pewnego czasu jesteś smutniejszy. Dawne uciechy już Cię nie bawią, a świat i ludzie stali się szarzy. Czas płynie jakby wolniej, w przyszłości zaś ciężko pokładać Ci nadzieję na zmianę. Budzisz się wcześnie i nie możesz ponownie zapaść w sen, a jednocześnie czujesz, że Twe siły opuściły Cię. Może dręczą Cię wyrzuty sumienia, straciłeś apetyt. Podejrzewasz, że dotknęła Cię depresja.

Jeżeli powyższy opis jest Ci bliski, a nie przyjmujesz leków przeciwdepresyjnych, serdecznie zapraszam Cię do udziału w badaniu na temat wyobraźni osób dotkniętych depresją. Polega ono na wypełnianiu ankiet przez dwa dowolne dni, co 30 minut, w zupełnie dowolnym dla Ciebie miejscu. Kwestionariusze mają kilka – kilkanaście pytań wymagających wybrania (zakreślenia) odpowiedzi.

Jestem studentką ostatniego roku psychologii klinicznej, jest to badanie, na podstawie którego piszę pracę magisterską. Mieszkam w Warszawie, ale jeśli nie przeszkadzałby Ci brak osobistego kontaktu – zapraszam osoby z całej Polski. Będę Ci wdzięczna za pomoc – odnalezienie osób cierpiących na depresję, które jeszcze nie rozpoczęły leczenia farmakologicznego (i nie rozpoczną go w najbliższych dniach) jest bardzo trudne. Ty zaś będziesz miał okazję dowiedzenia się czegoś ciekawego.

Osoby, które wezmą udział w badaniu, w podziękowaniu za poświęcony czas otrzymają książki-niespodzianki na temat depresji. Jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje i wziąć udział w badaniu, proszę Cię o kontakt:

km.leszczynska@gmail.com
Gg: 5018804

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Leszczyńska
kml
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
11 paź 2008, 14:27

Re: depresja BEZ LEKÓW - prośba o pomoc

Avatar użytkownika
przez gabriel 11 paź 2008, 15:19
Jak dla mnie to jest żerowanie na nieszczęściu innych. Angażowanie cierpiących ludzi w jakieś badania żeby tylko obrona pracy wypadła dobrze i żeby angażująca zrobiła karierę pani psycholog i zbijała kasę. Nie!
Avatar użytkownika
Offline
Posty
481
Dołączył(a)
25 maja 2008, 19:47
Lokalizacja
Wrocław nadal aktualny:)

Re: depresja BEZ LEKÓW - prośba o pomoc

przez Pstryk 11 paź 2008, 19:36
Proszę nie otwierać tego samego tematu w paru subforach. Pozostawiam temat w Offtopie.
Pstryk
Offline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Przeskocz do