Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pogadanki...


Gość gavril princip

Rekomendowane odpowiedzi

"Gabrielu - jeżeli to Tobie faktycznie pomaga to poużywaj sobie na innych - ale proszę - w innym wątku. Ten jest jednym z mniej stosownych do używania sobie na innych." ---- "Ok, już dajcie spokój, nie jestem jakimś sadystą. Wróćmy do tematu bo faktycznie go blokujemy w ten sposób.

"

hehehe,biedny,jak ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gabrielu - jeżeli to Tobie faktycznie pomaga to poużywaj sobie na innych - ale proszę - w innym wątku. Ten jest jednym z mniej stosownych do używania sobie na innych." ---- "Ok, już dajcie spokój, nie jestem jakimś sadystą. Wróćmy do tematu bo faktycznie go blokujemy w ten sposób.

"

hehehe,biedny,jak ucieka.

Już byłem spokojny a tu pryszcz na tyłku wyskoczył i mnie uwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pokrzyczcie sobie - dajcie se po mordzie, wyładujcie się i kompromitujecie, róbcie z siebie idiotów - tutaj a nie rozwalajcie innych tematów. Potem zamknę temat - będę miała przynajmniej mniej roboty :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niesłusznie tak jedziecie po gabrielu. Rzeczywiście wypowiada się on dość ostro, mówi prosto z mostu to co myśli, ale czy za to trzeba go obrażać, dawać mu ostrzeżenia? Warto zawsze patrzeć kto zaczyna osobiste wycieczki, bo winna jest właśnie osoba atakująca, a nie broniąca się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle stare, dobre powiedzenie "przyjaciół poznaje się w biedzie" sprawdza się i tutaj. Dzięki za rozsądne podejście Cadarxx, chociaż sądziłem, że wszyscy na forum są źli na mnie, że bez ogródek wyrażam to co myślę.

Korzystając z okazji do swobodnej wypowiedzi, Namiestnik robiłem to w dobrej wierze dla dobra ogółu i dobra prawdy w poczuciu pełnej słuszności swoich wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Gabriel - ja nie mówię, że napewno nie masz racji. Też mam pewne podejrzenia. Ale też nie jest tak, że napewno masz rację.

 

 

No i spójrz empatycznie na innych. Jak napisałeś przyjaciół poznaje się w biedzie. A pomyśl co czują Ci którzy już nie mogą tu dłużej wytrzymać a Ty im piszesz takie rzeczy? Spójrz na to oczami tych osób do których mówisz.

 

Zauważ też, że sam się obruszasz na w sumie niezbyt wielkie słowa pod Twoim adresem.

 

 

 

Nie prowadzimy tu wojny. I fajnie, że piszesz co myślisz. Ale to akurat bardzo delikatny wątek. A jak ktoś sobie skutecznie życie odbierze to co powiesz? Ze trudno - najważniejsze, ze powiedziałeś co myślałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z ludzmi na forum nie jest tak zle zeby nie mogli odrozniac czyjejs irytytacji[zachownaiem ludzi,ich wypowiedziami] od dobrej rady'w dobrej wierze'.Nie jestes Frankiem Farrely ,nawet kompetencji psychoterapeutycznych nie masz,aby podejmwoac tak silne ingerencje w psychike ludzi na skraju wyczerpania nerwowego.Zadne 'dobre intencje' nie upowazniaja cie do tak ordynarnych metodach wobec forumowiczow oraz pogaraszania ich stanu [de facto nikomu sie po twoich gowniarskich odzywkach nie poprawilo ani nikogo nie olsnilo].Najwieksi nieudacznicy i partaacze na koncu swoich zalosnych podrygow z braku efektow bronia sie 'dorba intecja.. dla dobra ogolu'.Dzialaja ci na nerwach ludzie ktorzy sie zala ,wyplakuja sie,poczucie slabosci wplywa na ciebie nerwowo,bo sam nie tolerujesz slabostek w samym sobie i nie radzisz z nimi.Zreszta to nie ma znaczenia,nie specjalnie obchodza mnie twoje problemy.Czytalem twoje posty,szczegolnie w pamiec mi zapdlo twoje debilny tekst do Filomatki ,w ktorym jawnie z niej kpiles.Trudno mi uwierzyc w twoja dobre intecje ,to zwykly debilizm bo jak inaczej mozna by okreslic taki idiotyczny tekst do dziewcyzny po przebytej psychozie po ktorej byla najbardziej podatna na takie slowa.opor i jechanie po tobie to zwykla obrona prze dtwoimi debilizmami a nie na 'szczerosc' czy 'prawda' ktora sobie uroiles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś sobie skutecznie życie odbierze to co powiesz? Ze trudno - najważniejsze, ze powiedziałeś co myślałeś?

 

Jeśli ktoś chce sobie odebrać życie z powodu tego, że nieznajoma osoba powiedziała coś niemiłego, to prędzej czy później i tak to zrobi, bo w zyciu wielokrotnie ktoś powie coś niemiłego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cadarxx czy z tego wynika, że jak ktoś jest załamany i myśli o odebraniu sobie życia to nie warto mu pomagać bo i tak już jest stracony?

 

Myślisz, że dobre słowo(często kłamliwe, byle tylko podnieść tego kogoś na duchu) temu komuś pomoże? Każdy zna swoją wartość, swoje problemy, nieszczera opinia nieznajomej osoby nic tu nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszą głównie po to, by się anonimowo zwierzyć ze swoich problemów, bynajmniej moje pierwsze posty na tym forum były właśnie w tym celu. Wiedziałem, że nikt mi nie pomoże(bo niby jak?), ale to, że mogłem podyskutować o tym zapewne trochę mi pomogło.

 

Dalsza część dyskusji jutro w godzinach wieczornych, bo zaraz wychodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że trudno liczyć, że ktoś pomorze w konkretnych problemach - typu zostawiła mnie dziweczyna/chłopak, nie ma mi kto zrobić remontu itd. Choć różnie bywa. Jednak sama rozmowa o problemach już jest wielką pomocą. Psycholog czy psychiatra nie pomaga nam w sensie robi coś za nas - a rozmawia.

 

A ten watek to był taki bardzo szczególny.

 

 

No ale co ja się tam produkuję. Pewnie i tak całość będzie zablokowana, skasowana i wyrzucona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak już zauważyłeś złotym deszczem traktuję twoje uwagi. I tak już pozostanie na wieki wieków amen princip."

Nie odpowiesz mi bo co niby mialbys napisac?Tylko jedno ubogie zdanie w ktorym oswiadczasz ze nie bedziesz ze ma dyskutowac,caly ty gabriel,do ludzi co potrafia ripostowac nie odzezwiesz sie ,bedziesz bojkotowac, potrafisz tylko przygadac ludziom w rozpaczy i w depresji, na skraju nerwicy,ludziom w gorszy stanie psychicznym.Tylko wobec takich jestes 'madry' i 'smialy' i 'odwazny'.Żal. zwykly tchorz z ciebie ,az szkoda patrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cadarxx czy z tego wynika, że jak ktoś jest załamany i myśli o odebraniu sobie życia to nie warto mu pomagać bo i tak już jest stracony?

 

Gavril princip - jesteś wielki. Skąd bierzesz w sobie tak dojrzałem i trafne słowa?

 

 

Ja też się właśnie nad tym zastanawiam skąd on bierze te wszystkie mądrości ? :lol:

 

Co do gabriela to uważam , ze niepotrzebnie się go tak czepiacie.Ma racje ,niektórym to by dobrze zrobiło jakby porządnie po d.... dostali.Zycie to nie bajka.Co prawda tutaj powinniśmy się wspierać bo na terapii często słyszymy ostre słowa, rzeczy które bolą , ale bez przesady, to forum to nie przedszkole czy telefon zaufania.Ja uważam, ze żeby pozbyć się swoich problemów to trzeba sobie je najpierw uświadomić, przyjąć do wiadomosci co jest z nami nie halo żeby wiedzieć wogóle z czym walczyć a niektórzy tutaj robią wszystko żeby tego się nie dowiedzieć bo na tą walke to chęci brak, no bo po co jak można sobie tak fajnie i wygodnie poużalać się nad sobą a do tego trochę pomanipulować i pobawić się emocjami innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj cadarxx, bodajrze pisze, że gabriel nikogo nie obraża... no jasne a nazywanie kogoś kłamliwą manipulantką, wymuszająćą współczucia to nie jest obrażanie kogoś... ?! To ma być w dobrej wierze...

 

gabriel, czemu tak bardzo większośc osób na forum cię irytuje ? i wszytskim dogryzasz ? tak lubisz patrzeć jak ktoś przez Ciebie czuje się coraz to gorszy? i szkoda że uwarzasz CIĘŻKĄ DEPRESJE STWIERDZONĄ PRZEZ PSYCHIATRE ZA JAKĄŚ "GIERKE" I WYMUSZANIE LITOŚCI....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×