Skocz do zawartości
Nerwica.com

psychoterapie


Agataxxs

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze:/

Chce poruszyc temat psychoterapii. oD kilku miesiecy chodziłam a psychoterapie, tzn sama juz nie wiem co to było czy zwykle spotkania.W końcu moja pani powiedziała ze nie jest w stanie ze mną przeprowadzać psychoterapii ponieważ nie jestem na nia gotowa! Po tych słowach jestem załamana! wiązałam z ta psychoterapia duze nadzieje na wyzdrowienie. Kazdy mowie nie leki tylko psychoterapia Ok ! w końcu sie udało dostać a tu sie okazuje ze nie jestem gotowa !!! :( Choruje jzu 6 lat :( Skad mam wiedziec kiedy bede gotowa??????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Agataxxs

wiesz ja miałam podobny problem, psychiatra i jednocześnie psychoterapeuta powiedział mi, że nie mam motywacji cokolwiek to znaczy... też się wtedy załamałam totalnie, poprostu masakra, jedyne co mi polecił to grupowa, ale ja jakoś sobie tego nie wyobrażałam, dlatego to byłdramat dla mnie, wydawało mi się, że to koniec, że już dla mnie nie ma ratunku...ale po jakimś czasie poszłam do innego lekarza, który podjął się terapi ze mną i nic nie mówił o tej owej motywacji:) więc wydaje mi się, że to zależy od terapeuty, nie każdy chce się podjąć niektórych przypadków :lol: podejrzewam, że nie jesteś typem osób, które nawijają bez oporów na terapii, no a jeśli dużo gadasz to nie mam pojęcia czemu ta babka tak powiedziała. Spróbuj u innego specjalisty, może on/ona nie wysunie takich wniosków, powodzenia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychoterapia bardzo mi pomogla i kazdemu plecam,po czterech spotkaniach czuje sie o wiele lepiej i inaczej postrzegam moje zachowanie i problemy oczywiscie ma jeszcze wiele przed soba,ale widze poprawe to najwazniejsze

 

tomek1991 najlepiej poszukac kogos w ksiazce tel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×