Skocz do zawartości
Nerwica.com

zdjecia


kukubara

Rekomendowane odpowiedzi

1. Kiedy już odpisujesz (lub zakładasz nowy temat), pod okienkiem, gdzie wpisujesz treść, są jeszcze inne okienka, przy jednym z nich pisze 'Choose, Browse, Przeglądaj itp.' (zależy jaką mamy preglądarkę), klikamy.

2. Wybieramy zdjęcie.

3. Klikamy na kwadracik niżej, czekamy aż strona się przeładuje.

4. Wysyłamy post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz Anies, ale dalej nie wiem czy dobrze zrobilam..

 

[ Dodano: Czw Maj 25, 2006 2:45 pm ]

Chyba jednak nie udalo mi sie, prosze napisz jeszcze raz krok po kroku jak to zrobic. Dzieki.

 

[ Dodano: Czw Maj 25, 2006 2:49 pm ]

U mnie jest panel kontrolny załączników, a nie emblematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w profil u góry...tam gdzie sie logujesz (opcje nizej forumowego oka ;) ). Na samym dole profilu masz "panel kontrolny emblematów". Następnie szukasz opcji "Wyślij Emblemat z twojego komputera:", dajesz "Przegladaj" i szukasz obrazka w twoim komputerze jaki chcesz wstawić jako avatar.... Nastepnie zaznaczasz go i dajesz "otwórz". Obrazek zostaje zapisany w profilu. Teraz zostaje tylko nacisnac "wyslij" i masz avatara.

 

PS.obrazek nie moze przekraczać 100pikseli szerokości i wysokości... i nie może byc wiekszy niż 10kb....bo wówczas nie da sie go wstawić....

 

Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie może byc wiekszy niż 10kb....bo wówczas nie da sie go wstawić....

 

nie idzie go wstawic tylko wtedy kiedy emblemat wysylany jest ze swojego kompa bezposrednio na serwer strony forum

z kolei gdy np. zamiescimy fotke na imageshack i jesli wybierzemy opcje : podaj zewnetrzny odnosnik do emblematu to wtedy avatar moze miec wiecej niz 10kb ,moj ma np. 21kb

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×