Skocz do zawartości
Nerwica.com

Groźby


atrucha

Rekomendowane odpowiedzi

Oto niektóre teksty jakie otrzymywałam od jednego z użytkowników.. Wklejam,żeby nie było wątpliwości odnośnie ewentualnych problemów z funkcjonowaniem forum.

Sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich organów.

 

 

Piszę to, bo w sumie dalej uważam Cię za niegłupią kobietę. Zastanów się, czy na pewno działasz dla dobra forum, czy może jednak dla zaspokojenia własnej antypatii?

 

Moje umiejętności ''zabawy'' kodem nie biorą się znikąd - tyle tylko powiem. Są miejsca, gdzie wpisuje się strony z naruszającymi wolność słowa, zbyt pewnymi siebie adminami - ja mogę odejść, zniknąć, nie zrobić już nic i nie mieć z tym forum nic wspólnego - ale są tysiące innych osób, gotowych utrzeć takiemu adminowi nosa - jeśli adres zostanie podany przez odpowiednio szanowaną w środowisku osobę. I kompletnie nie mających na uwadze wygody innych użytkowników forum, tak jak szanuje cel forum ja. Nie łamią przy tym, oczywiście, prawa - wystarczy że każdy z nich napisze w tym samym czasie post powitalny, w dowolnym języku, w dowolnym dziale... I już robi się ciekawie.

 

(...)

 

 

W każdym razie, ja to napisałem tylko raz - z czystej sympatii do forum.

 

Pozdrawiam

 

7:53:17

Tak czy inaczej, do zobaczenia na forum, tak to ujmijmy. do 16 zadbam o spokój - sam chcę sfinalizować dzienne dyskusje - a później, ja wyjdę na spacer, Wam zaś życzę miłej, owocnej i długiej zapewne pracy moderatora - sam to znam, ciężka to bywa robota nie licho, jeśli się nie dysponuje odpowiadnią wiedzą...

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×