Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wypadek samochodowy


Rekomendowane odpowiedzi

Wypadek miał miejsce w kwietniu tego roku. Obrażenia fizyczne lekkie. Przeszło miesiąc L4 i powrót do rzeczywistości. Tyle tylko, że w czerwcu spotkało coś co było drugim szokiem. Mianowicie- mój współlokator się napił i zaczął bić nad ranem swoją dziewczynę, a wcześniej kogoś innego. Uciekłam stamtąd. Była godzina 6. Ręce mi się trzęsły, w przeciągu kilka minut doszłam na dworzec.Z bijącym sercem czekałam na pierwsze połączenie w rodzinne strony. Odwiedziłam psychiatrę, która stwierdziła, że sobie poradzę, że póki co moje samopoczucie jest spowodowane odstawieniem leku zawierającego tramal. Od wypadku budzę się w nocy, mam koszmary. Od kilku dni nie mogę zasnąć. Bardzo dużo płaczę. Boję się. Ale chyba bardziej ludzi niż samochodów. Wnioskuję z tego, że teraz jak jeżdżę czasami to właściwie nie myślę o wypadku, ręce mi się nie pocą. Potrafię siedzieć cały dzień w domu. Boję się, że sobie nie poradzę, nie wiem jakie decyzje podejmować. Przed wypadkiem wiedziałam czego chcę, bez problemu podejmowałam decyzje. Uciekam od ludzi, a jednocześnie boli mnie samotność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×