Skocz do zawartości
Nerwica.com

Silne PTSD poszukiwane


ECeft

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuje jednej lub kilku osób z silnym PTSD, które poddalyby sie leczeniu za pomoca najnowszych technik usuwania negatywnych emocji z organizmu. Osoba taka musi byc dostepna dla innych osób z forum w razie jakis pytan a takze zdawac relacje z postepów leczenia, tego jak wyglada, na czym sie opiera i jakie rezultaty sa osiagane. Chce zeby kazda zainteresowana osoba z tego forum miala dostep do informacji na temat tego rodzaju leczenia i mogla je uzyskac od wiarygodnej dla niej osoby, która bedzie poddawana tej terapii.

 

Pracuje w miedzynarodowym zespole który pomaga przede wszystkim zolnierzom z PTSD na calym swiecie. Specjalizuje sie w PTSD, NN i innych schorzeniach typu nerwice, depresje, chroniczne bóle, fibromialgia, nalogi, zaburzenia zywienia.

 

Jesli ktos szuka pomocy i chcialby opowiedziec potem o tym jak przebiegala terapia na forum i jakie byly efekty prosze o kontakt.

Niech to zapoczatkuje proces wyleczenia tego forum.

 

Chcemy pokazac szczególnie srodowisku medycznemu jak ich metody leczenia emocji i psychiki sa jeszcze dalece zacofane i ze powinni zglebiac swoja ogromna wiedze o sposoby terapeutyczne które przynosza najwieksze efekty.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziekuje ze ta wypowiedz Ultimate. Licze sie z tym ze mala garstka osób przekona sie ale to wszystko przez takich ludzi jak pan, psychiatrów, którzy swoimi zlotymi ''poradami'', ''cudownymi'' lekami, skierowaniami do szpitali próbuja zbawic swiat. Prosze sie nie osmieszac bo srodowisko, które pan reprezentuje jest godne pozalowania. Niestety dla pana, duza grupa ludzi o tym wie, poniewaz chyba kazda z obecnych tu osób na forum korzystala z porad psychiatry i jak widac nadal zmagaja sie z tysiacami objawów i stanów których nawet do konca nie rozumiecie w swoim ''zaawansowanym'' pod wzgledem wiedzy zawodzie psychiatry. Niestety mozecie sie pochwalic znikomym procentem wyleczen juz nie mówiac o tym ze odstajecie w Polsce poziomem od psychiatrów z zagranicy, którzy sie rozwijaja w nowych kierunkach i dzieki temu zaczynaja osiagac dobre rezultaty. W swojej praktyce i poszerzaniu wiedzy zapewne nie wystawil pan nosa poza Polske, no moze jedynie w celach wakacyjnych za ciezko zarobione przez pacjentów pieniadze które znikaja w waszych kieszeniach jak w studni bez dna a efektów nie widac lub sa znikome. Swoja droga jak slepym trzeba byc lub nie miec serca zeby robic cos co przynosi tak mizerne rezultaty wiedzac ze pan nie pomaga pacjentom. Mam ogromny szacunek do srodowiska medycznego, które poszerza swoja wiedze i szuka wszystkiego co skuteczne i zycze panu zeby zaczal pan brac swoja prace na powaznie. Ale czego mozna wymagac po osobie, która objawy zna z ksiazek i nigdy nie przezyla na sobie tego co znaczy budzic sie z nerwica która po 20 sekundach od otwarcia oczu przypomina o sobie. Skad moze pan wiedziec czym sa wwiercajace sie w umysl natretne mysli , co to znaczy nie miec sily na nic, co to znaczy gdy wszystkiego sie odechciewa bo nie widac konca a problem ciagnie sie latami. Przychodzi moment kiedy juz nic nie dziala a psychiatra rozklada rece, bo nie moze zwiekszyc dawki, bo zmienial leki kilkukrotnie. Co wtedy? Mówicie ze nie mozecie pomóc tej osobie.

 

Nie wiem na czym opiera pan swoja wypowiedz, piszac ze sie obudzilem z jakimis nowosciami i chce zbawic swiat. Ale chetnie wdam sie z panem w dyskusje. Czesto to robie, proponuje psychiatrom spotkanie w ich gabinecie z ich pacjentem i na ich oczach pomagam tej osobie dokonac zmian, które widoczne sa niemalze od razu. I jestem pelen podziwu dla tych którzy nie trzymaja sie kurczowo tylko tego czego sie nauczyli ale zaczynaja zglebiac wiedze o techniki które zadzialaly i które zobaczyli na wlasne oczy.

 

Dlatego zaproponowalem pomoc w takiej formie zeby wlasnie kazdy mógl potem przeczytac o efektach, porozmawiac z ta osoba która podda sie terapii o jej odczuciach, o zmianach które nastapily itd. Nie sadze zeby byl pan tak pewny swojej terapii aby oferowac pelny zwrot kosztów w przypadku braku efektów, i tym sie róznimy. Równiez tym ze w ciagu pól roku pomagam wyleczyc sie wiekszej liczbie osób niz pan przez cala swoja kariere zawodowa.

 

Prosze mi jednak wybaczyc jesli gdzies sie pomylilem a propos panskiej osoby, mozliwe ze jest pan przedstawicielem tego niewielkiego procenta specjalistów, którzy szukaja równiez nowych metod aby jak najlepiej móc pomóc swoim pacjentom.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ECeft, to nie jets żaden psychiatra,tylko chory frustrat.nie zwracaj uwagi.On CHCIALBY byc psychiatrą i osobą postrzganą jako znawca medycyny,a nie konczyl nawet zawodowki,poprostu eksperymentuje z prochami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam ich po to aby im pomóc. Sam przeszedłem przez koszmar, z którego udało mi się wyjść, więc dla mnie naturalną rzeczą jest to że chcę pomagać innym. Gdyby miarą popularności była skuteczność to nie wiem czy psychiatrzy mieliby klientów :). EFT jest mało znane w Polsce dlatego ludzie są jeszcze nieufni, ale to się zmienia. Wejdź na youtube, wpisz "EFT PTSD" i poczytaj komentarze :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to ktos juz tu powiedzial EFT jest jeszcze malo znane w Polsce. Ale kazde z was moze poszukac informacji na ten temat w internecie, poczytac na czym polega, zapoznac sie z wypowiedziami ludzi którzy mieli stycznosc z EFT.

 

David masz racje ze to EFT, ale jest to tylko jedna z metod wykorzystywanych w terapii.

 

 

Na początku roku jeszcze bym Ci pomógł, miałem takie objawy (bredziłem, itp), teraz niestety muszę zająć się objawami somatycznymi po depresji, rozumiesz, nieprawdaż?...

 

iaarok napisz co to za objawy somatyczne. Miales ptsd czy/i depresje?

 

 

Co do sesji to pierwsza taka sesja próbna jest darmowa. Sesje moga byc prowadzone online i moga dotyczyc róznego rodzaju zaburzen. Nie tylko natury psychologicznej ale równiez fizycznej. Juz pierwsza sesja w wiekszosci przypadków przynosi bardzo dobre rezultaty i osoba poddajaca sie terapii widzi wyrazne zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×